Skocz do zawartości
koldyka

znowu problem z 8RDA+

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem nowa obudowe z zasilka i po przelozeniu do niej plyty i reszty sprzetu nie moge jej odpalic. Na wyswietlaczu ktory podaje bledy (ten co jest na plycie) wswietla 1d i speaker mi wyje. Na http://www.8rdafaq.com/ przeczytalem, ze oznacza to, ze karta graficzna jest zle wykrywana. Mam GF2 Ti i jest sprawny na 100% bo sprawdzalem na innym kompie. Podczas przekladania mobo zmienilem chlodzenie na mostkach dalem tam lepsze radiatory, ale to chyba nie jest problem.

Co robic????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales mobo czy czasem nie dziabnales czegos przy przekladaniu radiatorow :?:

Dawales moze srebrna paste pod radiatory  :?:

Przekladalem je ostroznie, srebrnej pasty nie mam, uzylem pasty Titan'a tej w tubce co daja do swoich coolerkow. Plycie sie nie przygladalem, a czy jakby byla gdzies rysnieta to moze nie dzialac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekladalem je ostroznie, srebrnej pasty nie mam, uzylem pasty Titan'a tej w tubce co daja do swoich coolerkow. Plycie sie nie przygladalem, a czy jakby byla gdzies rysnieta to moze nie dzialac??

Ryska raczej może uniemożliwić uruchomienie kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce nic mowic ale mi sie juz raz ten epox zwalil

i to byl bios a mialem takie same objawy.....

I co z tym zrobiłeś??
najpierw musialem sprawdzic czy to jest na pewno plytke........

sprawdzilem ram , proca , pamieci itd.....

w koncu stwierdzilem że oddam na gwarancji.....

oddalem i czekalem 2 tyg.

powiem wiecej......

jezeli bedziesz mial np. rabnietego biosa z twojej winy to cie pociagna 50zl netto..........

ja na szczescie mialem biosa nie z mojej winy rabnietego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzales inna grafe na swoim kompie :?:

 

Moze zasilacz nie tego... :?:

Sprawdzales jak grafa siedzi w porcie AGP :?: Nowa buda to moze karta nie dolega tak jak powinna... dogiac troszke sledzia :wink:

 

Skoro karta wczesniej chodzila to albo zasilacz nie teges... ew. uszkodziles cos przy przekladaniu, lub karta nie dolega tak jak powinna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jutro dowiemy sie, ze jednak autor zle docisnal grafe etc. :evil:

 

8RDA(+) winny wszystkiemu...ech, dzien w dzien podobne posty :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie jak kolega z tematu 8RDA+ i GF2 Ti - u mnie wszystko działa bardzo dobrze.

miałem jednak drobne problemy z wyświetlaniem obrazu (dziwne chwilowe anomalie) po dłuższym obciążeniu karty i przy wyłączaniu kompa, ale od czasu jak wyłączyłem obsługę AGP 8X wszystko działa OK,

 

z autopsji wiem, że ten Epox ma bardzo ciasne AGP - wciśnij mocno kartę

 

P.S. Epox 8RDA+ is the best!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem w czym jest proble.....

 

jak jakiś przedszkolak dorwie się do płyty 8RDA+ i nie umie czegoś zrobic to od razu (PŁYTA JEST WALNIĘTA) luuuudzie....

 

pomyślunku odrobinkę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe za duzo sie narobilo tych plyt i juz jest do bani :-)</br> (na marginesie u mnie lan nie dziala :-) i to naprawde nie dziala wiec pojdzie chyba do serwisu:-) ale co tam plytka jest super i naprawde mozna na niej dzialac cuda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to co najbardziej irytuje to ciagle powtarzajace sie w naglowku 8RDA... grrrrrrrrr........

 

Prosba... niepiszcie wiecej w tematach "8RDA jest beeeee" itp... tylko np "mam problem z jajami" :lol:

Jeszcze troszke a zla slawa o tym Epoxie urosnie do rangi Legendy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe za duzo sie narobilo tych plyt i juz jest do bani :-)</br> (na marginesie u mnie lan nie dziala :-) i to naprawde nie dziala wiec pojdzie chyba do serwisu:-) ale co tam plytka jest super i naprawde mozna na niej dzialac cuda ;-)

poszperaj na www.8rdafaq.com a powinienes znalezc tam rozwiazanie twojego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki juz wszystko dziala.

Oczywiscie mieliscie racje, glupio mi sie przyznac :oops: :oops: grafa byla zle docisnieta. Na poczatku dosyc mocno ja dociskalem, jednak trzeba bylo sledzia dogiac bo buda nowa.

Od kiedy w pospiechu podlaczylem odwrotnie zasilanie do dysku twardego (ktory padl) nie robie juz nic na sile przy kompie.

A tak w ogole to jestem z tej plyty bardzo zadowolony :D najlepsza mobo jaka datad mialem.

Dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki juz wszystko dziala.

Oczywiscie mieliscie racje, glupio mi sie przyznac  :oops:  :oops:  grafa byla zle docisnieta. Na poczatku dosyc mocno ja dociskalem, jednak trzeba bylo sledzia dogiac bo buda nowa.

Od kiedy w pospiechu podlaczylem odwrotnie zasilanie do dysku twardego (ktory padl) nie robie juz nic na sile przy kompie.

A tak w ogole to jestem z tej plyty bardzo zadowolony  :D  najlepsza mobo jaka datad mialem.

Dzieki za odp

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...