Skocz do zawartości
ludzikos

Codegen, Miernik, Napiecia.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzilem dzisiaj Codegen'a 250W na mierniku podczas normalnej pracy linux'a i okazalo sie ze napiecia na linii 5V jest 5,06V a na linii 12V jest w przedziale 11,99 - 12,01. Czy warto dla zasilacza z takimi napiecia powierzyc jakies starego kompa? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem go na duronie 800 256ramu i gf2mx.

no mi własnie poszedł zasilacz na duronie 800 i gf 4400 256 ramu i 10giga dysk, teraz chodzi spoko na 120 w , ale to nie znaczy że twój nie pociągnie dłużej...

Edytowane przez jarko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E nie przesadzajcie, ja do czasu athlona 1400 wogole nie interesowalem sie zasilaczami

i mialem jakies tracery, megabajty, codegeny do czasu az sie wszystkie zjaraly na A64:P

Duren 600@950 g2mx i hdd 40 oraz 1gb ramu chodzily mi bez kaszlu:)

Potem athlon 1400 zamiast durnia i bez kaszlu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacze taniej marki są jak papierosy. Każdy wie, że szkodzą, a dużo ludzi je pali. Mało tego, stosunkowo niewielka ilość trafia do szpitala. Ale papierosy dalej szkodzą. Tak samo jest z tymi wyrobami zasilaczopodobnymi...

Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie neguje tego ze to zlomy, ja tylko uswiadomic chialem ze 5 lat temu NIE SLYSZALEM ani nie widzialem ( poza zabawa:P z gniazdkiem) zeby komus spalil sie zasliacz... odkad kompy zaczely ciagnac naprawde sporo pradu, odtad rynek zasilaczy przezyl prawdziwy boom, bo juz nie wystarczy jakas szara puszka z kablami do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Tak wiec jak ktos ma KALKULATOR z przed paru lat, i codeshita na ktorym to dziala, to szansa ze sie cos zjara jest znikoma poprostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, te "puszki" z przed paru lat też potrafiły się wysypać na "kalkulatorach". Sam miałem w domu coś ala Codegen przy Celeronie 700 i równie prądożernej reszcie, i poszedł z dymem - dosłownie.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś swojego starego kompa (P3 500, Abit BE6, GF2MX) oddałem braciszkowi, zasilacz oczywiście no-name. Chodził parę ładnych lat aż w końcu zasilacz strzelił pewnego pięknego dnia. Zabrał dosłownie wszystko, została chyba tylko karta dźwiękowa. Nawet napędy IDE popaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...