Skocz do zawartości
szpak

Jak podkrecic r9000? -zobacz sam ...

Rekomendowane odpowiedzi

6632  :evil:  :evil:  :evil: i umarł...NIE WIERZĘ! NIE DOTKNĘ - NIE UWIERZĘ!

whe ?? nie czaje a z tego co wiem nikt nie probował przestawia czestotliwosci w biosie ...mozesz zawsze byc tym pierwszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wynikk Szpak'a w 3dmarku...patrz wyżej...NO I PO ROBOCIE!Napewno nie byłem pierwszy :) Zmieniłem domyślne częst. zegarów BIOSu RadEditem i wgrałem zmodyfikowany BIOS. I XPek się popi#####, na początku jakieś pasy., w sterownikach nie ma monitora - nazwa jako puste miejsce! rozdzielczości do 1024*768 przy 60Hz, karta niby jest ale dostawca: nieznany, układ: nieznany. Jednym słowem kaszana - wgrałem zwykłego BIOSA - i jest OK..Ale poczekam na nowego RadEdit'a, może coś zmienią...

Odwaga lub gruby portfel - ma zasada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!!! udało sie osiagnołem 9k na r 9000 bez pro (lepszego wyniku nie widziałem nigdzie :D) ustawienia to 301 ;( (a co by było gdyby tu było 315) i 508 dla pamiecie a i compare http://service.futuremark.com/compare?2k1=6289001 powodzenia w kreceniu zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem tu nowy :oops:  mam HIS radzia NON PRO 8) http://service.futuremark.com/compare?2k1=6124814

mam prośbę do Szpaka :lol:  mógłbyś zarzucić tym BIOS'em na @

 

oto on r_pawel@interia.pl

 

mój aktualny BIOS---->8.004 2003/01/23

Nic nie rozumiem:(

Wynik cos ponad 6k a 42.2 w nature

Moze najnowsze biosy 8.004 2003/01/23 daja kopa

Zreszta na tym procu wynik swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem tu nowy :oops:  mam HIS radzia NON PRO 8) http://service.futuremark.com/compare?2k1=6124814

mam prośbę do Szpaka :lol:  mógłbyś zarzucić tym BIOS'em na @

 

oto on r_pawel@interia.pl

 

mój aktualny BIOS---->8.004 2003/01/23

Nic nie rozumiem:(

Wynik cos ponad 6k a 42.2 w nature

Moze najnowsze biosy 8.004 2003/01/23 daja kopa

Zreszta na tym procu wynik swietny

ja tez wygrywam z toba w tescie nature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka komenda do wgrania?????bo mam już 8.000 8) ten programik tez wgrywa czy trzeba atiflasha????

Zgrałem już swój 8.004 ale jak chcę go otworzyć Radeditem to wyskakuje że coś tam valid ATI bios :wink: :cry: czy atiflashem da radę zgrać bios?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. chciałem podkręcić sapphirka 9000 Rage 3d tweakerem (używam Hogera) i za każdym razem gdy resetuje kompa to po uruchomieniu obojętnie co włącze (jakiś program) pokazuje mi się niebieski ekran z jakimś komunikatem którego nie moge przeczytać bo zaraz się resetuje się komp. Nawet jak podkręcam o 10 MHz. Co to może być. Pamięci mam EtronTech 4ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. chciałem podkręcić sapphirka 9000 Rage 3d tweakerem (używam Hogera) i za każdym razem gdy resetuje kompa to po uruchomieniu obojętnie co włącze (jakiś program) pokazuje mi się niebieski ekran z jakimś komunikatem którego nie moge przeczytać bo zaraz się resetuje się komp. Nawet jak podkręcam o 10 MHz. Co to może być. Pamięci mam EtronTech 4ns.Mam pytanko. chciałem podkręcić sapphirka 9000 Rage 3d tweakerem (używam Hogera) i za każdym razem gdy resetuje kompa to po uruchomieniu obojętnie co włącze (jakiś program) pokazuje mi się niebieski ekran z jakimś komunikatem którego nie moge przeczytać bo zaraz się resetuje się komp. Nawet jak podkręcam o 10 MHz. Co to może być. Pamięci mam EtronTech 4ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze readme nie ma ale jak uruchomisz jeden lub drugi wszystko masz jak na dloni :P

Po za tym plik pomocy od RadEdita sie klania :)

Ja potrzebuje komendędo atiflasha aby zgrać!!!!! bo flashrom wszystko chrzani :cry: a w radedicie pisze tylko o flashromie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze readme nie ma ale jak uruchomisz jeden lub drugi wszystko masz jak na dloni :P

Po za tym plik pomocy od RadEdita sie klania :)

Ja potrzebuje komendędo atiflasha aby zgrać!!!!! bo flashrom wszystko chrzani :cry: a w radedicie pisze tylko o flashromie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. chciałem podkręcić sapphirka 9000 Rage 3d tweakerem (używam Hogera) i za każdym razem gdy resetuje kompa to po uruchomieniu obojętnie co włącze (jakiś program) pokazuje mi się niebieski ekran z jakimś komunikatem którego nie moge przeczytać bo zaraz się resetuje się komp. Nawet jak podkręcam o 10 MHz. Co to może być. Pamięci mam EtronTech 4ns.

 

cos mi sie wydaje ze masz win xp ?? jesli tak to jest jego wina tz chyba ...bo pod xp z tego co wiem ( nie z doswiadczenia bo na WIN ME smigam i zmiany nie przewiduje) to pod tym systemem nie działa hoger a jak jakos zadziałał to moze jakies błedy wali ....a jesli nie to bardzo dziwny objak ...mozesz napisac jaki masz bios ?? sys i cała konfiguracje moze to cos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jeszczę coś wyciągne :) a tu mówicie że wynik świetny więc to znaczy żeby nie ryzykować? :?:

masz tiu dla porownania moj wynik tez na starym potrzciwym durniu .. http://service.futuremark.com/compare?2k1=5809925 i sory ze wczesniej sie nie odezwałem ale czegos mi nie przychodziły powiadomienia o odp . na post :| a co do tego flashowania to proponuje odezwac sie do wampira ..albo nie jestem pewien ale wszystko było opisane na jego stronce a adres gdzies jest z poczatku watka .

 

małe ubdate widze ze swoje testy robiłes na starych castalach ...zmieni koniecznie na najnowsze 3.2 daja niezłego kopa ..i czym krecisz karte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...