Skocz do zawartości
szpak

Jak podkrecic r9000? -zobacz sam ...

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha!! Pobiłem dzisiaj swój rekord!! Może to i mało, ale na normalnym chłodzeniu :lol:  

250/200-->7218

295/200-->7714

295/218-->7894

295/225-->7934

298/230-->8046!!!

 

Moge coś jeszcze z tego wycisnąć ??

Tego nikt nie wie :P próbuj a zobaczysz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, tylko, że skąd wezme jakieś radiatorki na pamięci? Mam co prawda radiator od Celka 600, ale jak go pokroić??

 

 

poszukaj w sklepach CoolerMaster Copper RAM Chip Cooler CRC-U01(miedziane) albo ARC-U01(aluminiowe), ceny z przedzialu 40-50 zika :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po Co radiatory CoolerMastera? Straszna Cena i troche male. Nie Lepiej cos takiego:

http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=25&gg=19&id=247

i jakis spory wentylator?

Ja tam sobie zamowilem CoolerMastery, zobaczymy jak beda sie sprawowaly, aluminiowe to kosz niecalych 20 zika netto w hurcie !!! Na razie moj wynik ze standardu 250/400 to 275/480 i 8155 markow http://service.futuremark.com/compare?2k1=7089766 pozdr :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamieci niue moge wiecej wyciagnac. Jak zamowie sobie te radiatorki to cos pokombinuje wiecej:

http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=25&gg=19&id=247 ://http://www.4max.com.pl/produkt.asp?...=19&id=247

 

A co do gpu to nie jest zle tylko musz lepiej wyszlifowac radiator i dac srebrna paste. moze zawsze z 5mhz podskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty masz Radeona 9200 a tak sobie mysle ze one dla zasady maja wiecej 3dmarkow  :wink:

No co ty to jest to samo co 9000 tylko dodali mu AGP8x i tyle !!! Zabieg czysto marketingowy :D :D :D wlasnie skonczylem testy catalistow 3.8 a wynik to 8253 czyli jakies 20 markow he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że topic powoli odbiega od tematu! Przypominam ,że tutaj mówimy o R9000 :evil:

Ranking punktów w 3DMarku to owszem, ale z opisem Radka i nowymi pomysłami na wyciskanie potów z R9000.

 

Wracając do tematu, właśnie skończyłem prace nad moim supernowoczesnym układem chłodzącym. Mam zamiar przytwierdzić go do karty pod GPU, przesiadłem się z MSI KT4V na to co poniżej, wykręciłem proca i teraz wykręce mojego Radka na maxa i pojawię się z nowymi (mam nadzieję wspaniałymi wynikami)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze roznia sie agpx8. ale mysle ze po ponad roku sprzedawania 9000 dodali cos jeszcze, albo cos zmienili, chociazby budowe. mysle ze 9200 bedzie mialo lepsze osiagi chociazby te 200 punktow.

A co do zmian w 9200, to oprócz AGP *8 zmienili coś jeszcze, ale nie wiem co, tyle że R9200 kręcą się i wypadają gorzej od R9000 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze roznia sie agpx8. ale mysle ze po ponad roku sprzedawania 9000 dodali cos jeszcze, albo cos zmienili, chociazby budowe. mysle ze 9200 bedzie mialo lepsze osiagi chociazby te 200 punktow.

A co do zmian w 9200, to oprócz AGP *8 zmienili coś jeszcze, ale nie wiem co, tyle że R9200 kręcą się i wypadają gorzej od R9000 8O

No R9000 to chipset RV250, a R9200 osadzili na RV280 (czy, lepszy? Raczej nie, bardziej sie grzeje i tyle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknij na moj konfig... czemu ja mam tylko 9800 pts na 3dmarku 2001?!?Ty masz 10300 To przez tego biosa oc ?!?

bios oc tz. ze mam karte podkrecona na stale w biosie a nie programem ...te 10300 uzyskalem na taktowaniach 290-560 a to czego ty tyle nie masz to nie wiem moze masz sys zamulony albo stery jakies stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...