Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka spalil mi sie galaxy 7600gt oddalem do serwisu ale nie chca reklamacji bo niby brakuje najlejki z numerem seryjnym (eh peszek)

i tu mam pytanko bo sklep w ktorym kupowalem 7600gt chce mi taniej sprzedac ta katre GALAXY GeForce 9600GT 512MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E Cooler Master ICY Blue ( 1,0ns) (650/1800) -389zł ale nigdzie nie moge znalesc jej zdjecia :) wiecie moze co to jest?

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee? to jest zielone PCB? bo mi sie wydaje, ze niebieskie

Jak widać po fotkach poniżej to PCB jest niebieskie ;]

 

@got3n

Każdy Galaxy 9600GT ma czarnego śledzia :mrgreen:

 

 

Takie przypomnienie że Icy Blue to jest PCB a nie chłodzenie :P

 

Co do koloru to ciężko określić, zbyt słaba jakość.

 

Ps. Lanc, co tak cicho?

A ma być głośno ? ;]

 

BTW: To chłodzenie to też pewnie Coolermaster, tylko jakiś gorszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mortex

 

mam pytanie, jak u Ciebie grzeje sie ten Galaxy? bo w sumie u mnie nie jest za ciekawie... w IDLE grafa ma 48*C przy zamknietej budzie i z 42-44*C przy otwartej - lecz teraz troche cieplo na dworzu :) + mam troche ciasna bude

 

w stresie to lipa, bo z tego co czytalem wentylator swiruje jak karta osiaga 60*C (zmiejsza obroty do 35%) w wyniku czego temp wzrasta znacznie :(

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc ciche w stressie max 45 stopni ; )

Skoro w stresie (rozumiem podczas grania, lub ogolnie 3D) tylko 45 stopni, no to ok. Czyli chyba ją wezmę zamiast palita. Choc jak tak piszecie to juz kurcze sam nie wiem które lepsze palit czy ten galaxy.

Edytowane przez MrGarf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba połakomię na coś takiego od TwinTecha:

Dołączona grafika

 

Dosyć tanio można wyrwać, podobno się fajnie podkręca (wg Egiełdy), a chłodzenie to nie problem bo od razu wrzucę Accelero S2.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie jest (napewno gorsze chlodzenie niz boxowe)

 

wydaje mi sie, ze ten typ chlodzenia wymaga dosyc dobrej budy - duzej i przewiewnej... bo to chlodzenie zajmuje 2 sloty, a wentylator znajduej sie w takim miejscu gdzie przewaznie ida kable od IDE, USB itp. no a jak ktos ma jeszcze dodatkowo karte dzwiekowa na PCI to juz w ogole sie robi hardkor ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mortex

 

mam pytanie, jak u Ciebie grzeje sie ten Galaxy? bo w sumie u mnie nie jest za ciekawie... w IDLE grafa ma 48*C przy zamknietej budzie i z 42-44*C przy otwartej - lecz teraz troche cieplo na dworzu :) + mam troche ciasna bude

W idle potrafi mieć 41*C, ale z prędkością obrotową wentylatora na 100% co już jest bardzo wyraźnie słyszalne i opinie, że to chłodzenie jest ciche to bajki.

 

Moja buda to CoolerMaster Centurion 534, więc do jakiś specjalnie ciasnych nie należy. Porządna cyrkulacja powietrza, jedno śmigło z przody, jedno z tyłu, plus wyciąg z góry przez zasiłkę. Ogólnie porządek w środku, ale to chłodzenie naprawdę jest IMO kiepskie. Zaburza obieg powietrza w budzie i faktycznie wymaga jakiegoś nawiewu z boku, bo jak mam zdjętą ściankę i wentyl jedzie na 100%, to w maksymalnym stresie temperatury w okolicy 47*C. Dodatkowo, jak wyrzuca ciepłe powietrze z obudowy, to czemu zabrakło tak z 1 cm długości tunelu do śledzia i przez to zamiast większość powietrza iść na zewnątrz, jest walone spowrotem do budy.

 

Ładnie to opisał DziubekR1 w poście 953, a ja całkowicie się z nim zgadzam.

 

w stresie to lipa, bo z tego co czytalem wentylator swiruje jak karta osiaga 60*C (zmiejsza obroty do 35%) w wyniku czego temp wzrasta znacznie :(

Już o tym pisałem w poście 951.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Bo w komplecie do GPU jest ten kabel 6 pin do zasilania karty, i te dwa molexy trzeba połączyć do jednej linii molexów ? tak jak na tym zdjęciu:

 

Dołączona grafika

 

Czy do osobnych linii molex, tak jak na tym zdjęciu:

 

Dołączona grafika

 

Czy obojętnie ?

Edytowane przez GirlGTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy. Obecnie posiadam GF8800 GTS 320MB firmy BFG. Myślę nad zmianą na GF 9600 GT 512MB od Gainwarda http://tinyurl.com/6254q5 Pytanie czy się opłaca? Po sprzedaniu 8800 dopłata wyniosła by około 250zł. Naprawdę nie wiem czy warto. Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie absolutnie NIE. W tej cenie masz już 8800gt które coby tu nie gadać jest szybsze. Jak dla mnie max co opłaca sie dać za 9600gt to ok 450,max470 (a i to wyłącznie z jakichś poważnych powodów- np wypaśne chłodzenie), powyżej szukać 8800gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli podłączyć 2 molexy z tego 6pinowego kabla ? czy wystarczy jeden ?

Musisz podłączyć oba.

 

Panowie potrzebuję pomocy. Obecnie posiadam GF8800 GTS 320MB firmy BFG. Myślę nad zmianą na GF 9600 GT 512MB od Gainwarda http://tinyurl.com/6254q5 Pytanie czy się opłaca? Po sprzedaniu 8800 dopłata wyniosła by około 250zł. Naprawdę nie wiem czy warto. Help!

Ta karta za 550 zł to kompletna głupota. Za 539 zł można kupić nową 8800GT 512MB od inno3D...

 

Co innego jak chcesz 9600GT za 400 zł, wtedy wymiana opłacalna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...