Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez kilka postow temu tez o tym pisalem :) DziubekR1

Aaa sorki, dzisiaj zmulony cos jestem :P Tylko czy ta karta bedzie ogolnie dostepna, bo Palit 8800GS 768MB tez byl, ale co z tego, jak go nigdzie dostac nie mozna bylo. Zreszta jesli maja zamiar ta wersje sprzedawac z tym chlodzeniem co na focie, to ja dziekuje, postoje. Cena na bank przekroczy 500zl, a za 515zl mam 8800GT.

 

EDIT:

 

http://en.expreview.com/2008/02/23/geforce...review/?page=13

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek wybieram się do sklepu w celu nabycia nowej machiny, z GF9600 GT na pokładzie - i tu pojawia się moje pytanie...

 

Jakie sterowniki najkorzystniej jest zainstalować?

1) Te dołączone do karty graficznej.

2) Najnowsze, ze strony Nvidia: http://www.nvidia.pl/object/winxp_174.74_whql_pl.html

3) Inne [jakie?]

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te z płyty dołączonej do karty.zainstalowałem najnowsze ale w 3dmark06 miałem na nich ciut gorszy wynik i nie działał mi program do ustawień monitora hp display asistant.dlatego wróciłem do tych co były na płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tą głośnością Galaxy Icy Blue?

Dzisiaj dostałem kartę i niestety głośno. Tzn przy dość cichym kompie drażni. Podłączyłem pod regulator obrotów i da się wytrzymać ;)

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyłożysz ucho to tak, ale w normalnym użytkowaniu nie przeszkadza. W smartguardianie ustawiłem ją na 30%/max 127% temp przy zamkniętej budzie ok 40*C, gdy dam wentyl na full schodzę poniżej 35*C, Temp w stresie jeszcze nie sprawdzałem.

 

Edit:

 

Ma ktoś bios od galaxy 9600GT Overclocker? Różni się czymś poza taktami?

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam takie pytanie: chce zmienic grafike na cos takiego; http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,53678/

albo innego pochodnego z pasywnym chlodzeniem , jest dosc oczywiste ze bedzie pracowac jak grzałka w budzie, zatem czy da sie dokupic jakiś wentylator i zamontowac go na tym oryginalnym chlodzeniu ?? wogole to pytanie tyczy sie wszystkich pasywnie chlodzonych ....pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj to galaxy icy blue, dziś rano zamontowałem, super ciche to to nie jest, ale ujdzie... ino miałem chwilę to stalkera odpaliłem, jak dla mnie miodzio niestety po chwili (10 min)na mapie warechouse zaczął padać deszcz, i karta zareagowała masą artefaktów- takie latające jakby płachty... gł trójkątne- z tego co pamiętam to oznaka artów z pamięci... nosem serwis czuję:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam takie pytanie: chce zmienic grafike na cos takiego; http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,53678/

albo innego pochodnego z pasywnym chlodzeniem , jest dosc oczywiste ze bedzie pracowac jak grzałka w budzie, zatem czy da sie dokupic jakiś wentylator i zamontowac go na tym oryginalnym chlodzeniu ?? wogole to pytanie tyczy sie wszystkich pasywnie chlodzonych ....pozdro

Moim zdaniem najlepszym wyborem byłoby kupno najtańszego 96GT (np. galaxy) i zmiana chłodzenia na Arctic S2 albo S1 :) Nawet z s1 wyjdzie Ci dopiero 450zł, a jak wiadomo mało która pasywka ma start do tego Arctica. Zresztą, S2 też zły nie jest i pewnie będzie lepszy niż to chłodziwo z Gigabyte. Do nich przyczepisz jakiś wolnoobrotowy wentyl, uzyskując ciszę i super wydajność.

Edytowane przez QRVICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do szajsunga to jest ok, póki się nie odezwie, strasznie chrobocze i spać się przez niego się nie da ;(

Podwieś go na czymś. Każdy dysk twardy chrobocze podczas pracy jeśli jest przykręcony do obudowy ;)

 

witam , mam takie pytanie: chce zmienic grafike na cos takiego; 2984115[/snapback]

dostałem wczoraj to galaxy icy blue, dziś rano zamontowałem, super ciche to to nie jest, ale ujdzie... ino miałem chwilę to stalkera odpaliłem, jak dla mnie miodzio niestety po chwili (10 min)na mapie warechouse zaczął padać deszcz, i karta zareagowała masą artefaktów- takie latające jakby płachty... gł trójkątne- z tego co pamiętam to oznaka artów z pamięci... nosem serwis czuję:(
Sprawdź w innych grach, a potem się baw w serwis...

 

tylko po co kupujesz pasywnie chlodzona karte skoro chcesz montowac wentylator?przeciez to glupota......

kup lepiej gainwarda blissa i bedzie cicho

Od kiedy to Gainward 9600GT/8800GS jest cichy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...