Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie do Was... Właśnie kupiłem sobie glalaxy 9600gso z tym chłodzeniem 2 slotowym i mam pewien problem , wentylator działa cały czas na stałej dosyć głośnej prędkości a żaden program nie pozwala na jego regulacje , można się z tym jakoś uporać (bez zmiany chłodzenia :P) ?

 

Karta swoją drogą mnie zaskoczyła , u mnie bez problemu podkręciła się na 780(1786)/1900 , całkiem dobry wynik co ?

Moja 9600GSO (mam Asusa) jest pozbawiona niektórych rzeczy w stosunku do 7900GS - nie ma ani profili 2D/3D ani możliwości regulacji wentylatora. Pozostaje przejściówka. Tylko u mnie nic nie trzeba zmieniać, bo chłodzenie jest w miarę ciche (Glaciator), a temp. ok. 60-62C. A co podkręcania - moja chodzi do gier 729/1782/2000MHz, natomiast do benchmarków 742/1836/2072MHz. Spróbuj jeszcze shadery podciągnąć. Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Above , co do regulacji. U mnie niby wedlug rivy dziala , ale to dzialanie jest smieszne samo w sobie bo ponoc o 100rpm. Albo program zle odczytuje i nic nie zmienia sie , albo faktycznie jest to pseudo regulacja. Faktem jest to , ze Galaxy to mega suszarka , w nocy nie da sie przy tym spac , nie mowiac juz o tym , ze temperatura w pokoju tak mocno podnosi sie , ze siedzenie przy niej - jesli nie gramy , jest totalnym nieporozumieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Above , co do regulacji. U mnie niby wedlug rivy dziala , ale to dzialanie jest smieszne samo w sobie bo ponoc o 100rpm. Albo program zle odczytuje i nic nie zmienia sie , albo faktycznie jest to pseudo regulacja. Faktem jest to , ze Galaxy to mega suszarka , w nocy nie da sie przy tym spac , nie mowiac juz o tym , ze temperatura w pokoju tak mocno podnosi sie , ze siedzenie przy niej - jesli nie gramy , jest totalnym nieporozumieniem...

ehh no niestety , jakoś to wytrzymam będzie kasa to kupię coś cichego na kartę , tak się zastanawiam czy nie rozebrać tej obudowy i zapodać jaki wentyl na radiator zamiast tego std ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak udało mi sie Firekage :D Wyciszyłem wentyl i w calnie to nie było trudne , już Ci napisze jak:

 

Galaxy 9600GSO Fan Control in RivaTuner by Above

 

Need : Rivatuner v2.09

 

Instrukcja : Odpalamy rivatuner i wchodzimy do zakładki Power user , następnie Fan i MinFanSpeedLlimit , ustawiamy na 0 i zatwierdzamy. Teraz podczas regulacji wentylatora w zakładce Fan (wybieramy direct control) 25% to 1300rpm , 17% to już 1100rpm i karta jest o wiele cichsza temp wzrosła w idle tylko o 2*C. Osobiście używam ustawienia 15% czyli 1030rpm i hałas jest już całkiem znośny :) Uwaga , bardzo niskie wartości zatrzymują wentylator więc należy być ostrożnym !

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie znaki na niebie wskazują, że w połowie tego miesiąca będę zmieniał grafikę i mój wybór padł na 9600GT. Od jakiego producenta byście ją polecili? jestem bardzo ograniczony budżetem (max 350/60zł) no i fajnie jakby karta była dostępna od ręki w Poznaniu. Jak dotąd korzystam z usług Proline i tam też znalazłem takie cuda:

 

ASUS EN9600GT 512MB HTDI PCI-E (360 zł) http://proline.pl/sklep.php?prodid=ASUS+EN9600GT+512

Gainward 9600GT 512MB 256bit PCI-E DDR3 (320 zł) http://proline.pl/sklep.php?prodid=GAINWARD+9600GT+512

Galaxy GF 9600GT 512MB DDR3 256Bit PCI-E (295 zł) http://proline.pl/sklep.php?prodid=GALAXY+9600GT+512

MSI GF 9600GT 512MB DDR3 256bit OC PCI-e (350 zł) http://proline.pl/sklep.php?prodid=MSI+9600GT+512+256OC

 

Muszę przyznać, że cena Galaxy jest bardzo zachęcająca. Moje dwie poprzednie karty jak i obecna to Galaxy i nie narzekam. Tylko ta cena jakaś niska, chłodzenie nie wygląda na super ciche, co do głośności chłodzenia - w granicach rozsądku, nie wymagam karty cichej, której prawie nie słychać, ale nie lubię też suszarek.

 

Czy jest sens kierowania się wymogiem OC? Bo jeżeli mam płacić te 50zł więcej za 5-7% większej wydajności po OC to wolę sobie odpuścić i karty nie kręcić, a 50 zł przeznaczyć na co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A jednak udało mi sie Firekage :D Wyciszyłem wentyl i w calnie to nie było trudne , już Ci napisze jak:

Robilem i to , znam patent , ale u mnie nie zmienilo to w zaden sposob. To o czym piszesz u mnie to wlasnie 100 rpm - nie ma zadnej roznicy w glosnosci. Suszarka. Zrobie ponownie , moze za pierwszym razem ja cos spapralem. Sprawdze.

 

 

LPKorn - dozbieraj do 430 zl , na Allegro mozna dostac PowerColora i Gigabyte 4850. Jesli zas na "gwaut" to skoro mam 350 zl to pewnie bralbym 8800GT jesli daloby sie wyrwac , jesli nie to chyba w ogole oszczedzilbym i kupil GSO , a nie GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem i to , znam patent , ale u mnie nie zmienilo to w zaden sposob. To o czym piszesz u mnie to wlasnie 100 rpm - nie ma zadnej roznicy w glosnosci. Suszarka. Zrobie ponownie , moze za pierwszym razem ja cos spapralem. Sprawdze.

 

 

LPKorn - dozbieraj do 430 zl , na Allegro mozna dostac PowerColora i Gigabyte 4850. Jesli zas na "gwaut" to skoro mam 350 zl to pewnie bralbym 8800GT jesli daloby sie wyrwac , jesli nie to chyba w ogole oszczedzilbym i kupil GSO , a nie GT.

tak 100rpm jeśli nie zmienisz tego wpisu, jak go zmienisz to każdy !% poniżej 25% to o 33rpm mniej (lub około tyle) , mnie się nawet udało zuepłnie zatrzymać wentyl :lol2:

 

 

ale niestety nie jest tak dobrze , temperatura wzrasta i wczoraj miałem zwieche w ut3 bo gpu dobiło do 90*C :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Swoja droga - przyznam , ze GSO to okropna grzalka. Jesli ktos ma to w zamknietej i dobrze wentylowanej budzie to tempy w pokoju po paru godzinach sa masakryczne. Zastanawiam sie czy to wina tego , ze Galaxy dal ten gigantyczny radiator dodatkowo obudowany plastikiem , oraz czy Pality tez podnioslyby mi tak mocno tempy w pokoju :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że każda GSO powinna teoretycznie wydzielać tyle samo ciepła a to jak się szybko wydostanie do pokoju to już zależy od wentylowania budy. ja po zmianie kary z 7300gt na 9600gt nie odczułem żeby mi sie pokój szybciej grzał (4,5m x 3m) tak samo po zmianie z athlona x2 ktory na pewno wydzielał więcej ciepła niż to co mam teraz nie czuje chłodku. Może pogoda za oknem robi swoje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie , jako ze mam pod reka i 8600GT , nadto starszy procek , ktory mocniej sie grzeje niz PDC. Tymczasem jesli odpale GSO to pokoj zaczyna byc laznia po paru godzinach , wiec odpalam wentylator stojacy. Dlatego tez zastanawiam sie ile prawdy pokazuje Riva i GPUZ w temacie temperatury bo niby w stresie mam 55...tylko , ze 55 to mam na San Diego , a to dwie rozne temperatury :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości założyłem dzisiaj Accelero S1 z wentylem 120mm na moją kartę, bo zostało mi po 7900GS. Temperatura w stosunku do Glaciatora spadła z 64C do 49C w stresie czyli całkiem sporo, jednak co z tego, skoro nie dało mi to nic, jeśli chodzi o OC. Jedynie pamięci poszły trochę do przodu z racji założenia radiatorków - z 1036MHz na 1080MHz z drobnymi artami. Ostatnie stabilne takty bez vmoda to 742/1836mhz, potem następne to już 756/1890 więc skok jest całkiem spory. Podobnie było z 7900GS, tylko tam OC wzrosło o kilka mhz :P Generalnie temperatura rzędu 60-65C nie blokuje maksymalnych zegarów (lub bardzo niewiele). Co innego jakby było np. 90C i spadło na 50C jak było często w wypadku 8800GT. W takiej sytuacji Accelero idzie na sprzedaż, może ktoś jest chętny (pierwsza rewizja)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta to:

MSI 9600GT 512MB DDR3 256bit ze standardowymi taktowaniami: (675/1650/1800).

 

Nigdy wcześniej nie podkręcałem grafiki, nie chcę popełnić błędu, stąd moje pytania.

 

- co podkręcać w pierwszej kolejności: Core -> Shader -> Memory czy inna kolejność???

- które z taktowań najlepiej wpływa na wydajność? co jest ważniejsze? Maksymalne wykręcenie rdzenia, shaderów czy pamięci?

- czy w trakcie podkręcania zwiekszyć prędkość wentyla na chłodzeniu (standardowo 35%, przy 45% delikatny szum...)

 

Dodam, że za mną pierwsze próby.

Wstepnie zacząłem od podkręcania Core clock - stopniowo co 10 MHz. Doszedłem do 750 MHz. Po każdym podniesieniu taktowania "stabilność" sprawdzałem uruchamiając 3DMark 06.

Teraz jestem na etapie podnoszenia Shader clock. Na razie udało mi się dojść do 1870 MHz. I tutaj mam pytanie. W Riva Tuner jest opcja Link Clock po zaznaczeniu której podnosząc częstotliwość Core - wzrasta także Shader clock. Czy przy podkręcaniu zaleca się podnoszenie częstotliwości rdzenia razem z Shaderami, czy lepiej osobno -tak jak robię to teraz??? Oczywiście tutaj także podniesione taktowania sprawdzam 3DMarkiem.

Wieczorkiem zabiorę się za Memory clock...

 

Każde uwagi chętnie wysłucham. Grafę podkręcam po raz pierwszy, więc każda wskazówka jest dla mnie cenna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta to:

MSI 9600GT 512MB DDR3 256bit ze standardowymi taktowaniami: (675/1650/1800).

 

Nigdy wcześniej nie podkręcałem grafiki, nie chcę popełnić błędu, stąd moje pytania.

 

- co podkręcać w pierwszej kolejności: Core -> Shader -> Memory czy inna kolejność???

- które z taktowań najlepiej wpływa na wydajność? co jest ważniejsze? Maksymalne wykręcenie rdzenia, shaderów czy pamięci?

- czy w trakcie podkręcania zwiekszyć prędkość wentyla na chłodzeniu (standardowo 35%, przy 45% delikatny szum...)

 

Dodam, że za mną pierwsze próby.

Wstepnie zacząłem od podkręcania Core clock - stopniowo co 10 MHz. Doszedłem do 750 MHz. Po każdym podniesieniu taktowania "stabilność" sprawdzałem uruchamiając 3DMark 06.

Teraz jestem na etapie podnoszenia Shader clock. Na razie udało mi się dojść do 1870 MHz. I tutaj mam pytanie. W Riva Tuner jest opcja Link Clock po zaznaczeniu której podnosząc częstotliwość Core - wzrasta także Shader clock. Czy przy podkręcaniu zaleca się podnoszenie częstotliwości rdzenia razem z Shaderami, czy lepiej osobno -tak jak robię to teraz??? Oczywiście tutaj także podniesione taktowania sprawdzam 3DMarkiem.

Wieczorkiem zabiorę się za Memory clock...

 

Każde uwagi chętnie wysłucham. Grafę podkręcam po raz pierwszy, więc każda wskazówka jest dla mnie cenna!

Raczej wszystko ok, ale lepiej nie przesadzać z podkręcaniem GPU Clock (inaczej ROP), bo czasami w 3dmarku będzie ładnie, a w grze się zwiesi.

Kręcąc shadery i pamięci sprawdzaj pod kątem artefaktów w AtiTool.

Pamiętaj, że większe podkręcenie GPU równa się zmniejszeniu podatności na OC Memek ;).

Kontroluj temperaturę, aby w stresie nie wychodziła powyżej 90* - imho jest to górna granica.

 

To chyba na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Pality (9600GSO Sonic 768MB) mają zrąbany PWM czy coś w ten deseń, karta w BIOSie i przed włączeniem windowsa jest ok, ale potem piszczy, że psy w okolicy uciekają spod okna, nawet podkręcenie obrotów wentylowi nic nie zmienia, mamy suszarkę plus lekko słyszalny pisk. Po podpięciu pod regulator obrotów (akasa jr) jak "ręką odjął" a w idlu na min obrotach (temp 52 st.) śpię jak dziecko (tylko dyski słychać).

 

PS. Jaka jest maks możliwa temperatura dla tej karty, żeby nie uszkodzić? Asus stary (passive) 7300GT grzał się do 90 * C ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniał ktoś chłodzenie na Galaxy 9600GSO? Bo ten seryjny cooler na zwolnionych obrotach co prawda jest cichy, ale temperatury wtedy są spore, co przy 28c w pokoju w sumie nie jest dziwne :P Zastanawiam się nad Arctic Cooling VGA Accelero S1 Rev. 2, jak myslicie, wejdzie?

Wiem, że późno ale odpiszę: S1 rev 2 wejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie natury.. technicznej. Czy ktoś kto posiada 9600GSO od Palita (z resztą chyba akurat producent nie odegra tu większej roli) mógłby mi podać rozstaw śrub do montażu radiatora na GPU po przekątnej?? Mam Accelero i jego bolączką jest to że nie posiada żadnego elementu który asekurowałby PCB. Stosowne korytko chciałbym sobie dorobić za wczasu stąd też me pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj kupiłem 9600 gt.wszystko cacy poinstalowane.stery,większość programów tylko mam pytanka:

 

1.Otóż podłączyłem dwie odnogi wtyczek 4 pin-owych(a w zasadzie są to 3 pin-owe bo jeden we wtyczce jest pusty) do zasilacza...dobrze zrobiłem tak?

 

2.Drugie pytanko mam o pcie 2.0... otóż pokazuje mi np w evereście że typ magistrali mam pci-ex 1.0 x 16@x16,ale wiem że moja płytka obsługuje pci-ex 2.0 x 16 i co dziwne na poprzedniej karcie właśnie miałem pci-ex 2.0 x 16 (asus hd 3650).a ten galaxy normalnie powinien obsłużyć pcie 2.0.to normalne?wydaje mi się że to przez to że jest dodatkowe zasilanie podłączone ale pewny nie jestem.już pytałem ludzi i niby powinno być podłączone,ale w sieci znalazłem przykładowo recenzje palita 9600 gt i przy wątku dodatkowego zasilania było takie coś napisane:"W płytach nie spełniających kryteria PCIE 2.0 musimy podłączyć dodatkowe zasilanie, tradycyjnie poprzez wtyk 6-pin".no właśnie,a moja płytka jest z supportem 2.0...wyjaśnijcie mi to jak możecie :huh:

 

3.Trzecie pytanko to mam o start systemu.pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, że jeszcze przed podaniem informacji biosowych sprzętu są przez ułamek sekundy wyświetlane dane o mojej karcie(typ,ilość pamięci itp.)...przez to troszkę dłużej bootuje mi się system,ale oczywiście to nie powód do zmartwienia :wink: .tylko pytam czy też tak macie?

 

Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź :wink:

 

pozdrawiam

Edytowane przez crystal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.Trzecie pytanko to mam o start systemu.pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, że jeszcze przed podaniem informacji biosowych sprzętu są przez ułamek sekundy wyświetlane dane o mojej karcie(typ,ilość pamięci itp.)...przez to troszkę dłużej bootuje mi się system,ale oczywiście to nie powód do zmartwienia :wink: .tylko pytam czy też tak macie?

Nvidia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crystal84

 

A od kiedy to CONROE1333-DVI/H (Twój sig) obsługuje PCI-E 2.0??

 

PS: Nikt nie jest w stanie podać mi tego rozstawu śrub??

No fakt masz rację.ciągle byłem przekonany że moja płyta obsługuje pcie 2.0 i jeszcze bardziej utwierdziło mnie to co podawał everest przy poprzedniej karcie.Mój błąd.a tak w ogóle to mam

CONROE1333-DVI/H r 2.0.no ale programom się nie ufa,jedynie temp. i niektóre dane można sprawdzić chociaż i tak nie zawsze podają prawdziwe rzeczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję szybkiej odpowiedzi:

 

mam taki problem - zamówiłem dziś w sklepie galaxy 9600gt "normalną edycje". wiem, że zamawiano go z oferty komputronika i tam są 2 wersje tej karty z czego moja to niby:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,54567/

 

Pytanie za 100pkt - czy nie pomylono się ze zdjęciem tego chłodzenia względem wersji "OC" ???

 

OC - http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,52861/

 

Wszędzie gdzie są recenzje wersji OC to właśnie ten wielki zabudowany radiator ma karta, a nie ten okrągły. Pytam bo mam mobo jakie mam i zamontowałem na nim chłodzenie pentagrama - już przy chłodzeniu jedno slotowym jest wielki ścisk żeby karta weszła ale daje rade, przy tym masywnym radiatorze nie ma ch*** we wsi żebym go wsadził na mobo- musiałbym chyba spiłować pół radiatora na mobo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Palita 9600GSO Sonic 768?? Planuje kupno jej w tym tygodniu i szukam jakichś opini o niej.

 

Może ktoś przy okazji sprawdzić rozstaw otworów montażowych w tym Palicie??

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję szybkiej odpowiedzi:

 

mam taki problem - zamówiłem dziś w sklepie galaxy 9600gt "normalną edycje". wiem, że zamawiano go z oferty komputronika i tam są 2 wersje tej karty z czego moja to niby:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,54567/

 

Pytanie za 100pkt - czy nie pomylono się ze zdjęciem tego chłodzenia względem wersji "OC" ???

 

OC - http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,52861/

 

Wszędzie gdzie są recenzje wersji OC to właśnie ten wielki zabudowany radiator ma karta, a nie ten okrągły. Pytam bo mam mobo jakie mam i zamontowałem na nim chłodzenie pentagrama - już przy chłodzeniu jedno slotowym jest wielki ścisk żeby karta weszła ale daje rade, przy tym masywnym radiatorze nie ma ch*** we wsi żebym go wsadził na mobo- musiałbym chyba spiłować pół radiatora na mobo :/

Tak, powinno być na odwrót.ten za 309 zł powinien mieć fotkę tego za ponad 400 i wtedy by się zgadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Palita 9600GSO Sonic 768?? Planuje kupno jej w tym tygodniu i szukam jakichś opini o niej.

 

Może ktoś przy okazji sprawdzić rozstaw otworów montażowych w tym Palicie??

...działa... ;)

Wszystko ok, tylko ostrożnie z oc, wyniki są bardzo różne. No i chłodzenie jest obsługiwane dobrze tylko na sterach 175.19, wszystkie bety dają minimum obroty powyżej 70 stopni bodajże, co skutkuje szybkim odłączeniem karty przez sterowniki. Pewnie nowe WHQL certified forceware rozwiążą problem. Albo po prostu zmiana chłodzenia - co kto woli.

 

Poza tym wszystko śmiga bez problemu. Tanio i wydajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy na kartach 9600gt/gso, PureVideo HD działa tak samo sprawnie jak na np. 8600gt,bo ponoć na np.8800gt nie odciąża procka głównego??

 

chodzi mi o to czy karty 9600 maja ten nowszy i lepszy procesor do dekodowania hd "VP2"???

Edytowane przez piniek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD jakiego producenta kupić 9600GSO ? Czy jest widoczna różnica pomiędzy 384Mb a 768Mb ? (rozdzielczość 1680 x 1050), 9600GSo z tego co patrze po testach jest lepsza od 9600GT, lub porównywalna, a tańsza.. więc chyba ją warto brać ? Od jakiego producenta? Czy jest coś konkurencyjnego. Chyba nic nie ma w tej cenie ? Najbliżej to chyba dołożyć do 8800GT, lecz potem to już można dołożyć do Hd 4850 i tak się koło zamyka. Aa chcę mieć w niej ciche chłodzenie, oczywiście oc będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dołożyć do wersji 768Mb Palit Sonic, kosztuje ok 280-300zł, a jest zazwyczaj lepsza od 96GT i do tego ma trochę więcej pamięci ;p Akurat miałem 96GSO 768mb zanim kupiłem 88Gt przez jeden dzien i jesli znajdzie te pare zlotych to mozesz dolozyc do 9800gt (ok 350-370zl), widac roznice :) Ale do 300zl nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem albo mi się tak tylko wydaję:

 

post-18430-1218652064_thumb.jpg

 

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy wynik nie powinien być czasem na tym sprzęcie wyższy o 1-1.5 k ??? Przed chwilą włożyłem tego GF'a, dwa dni temu x2 i dzis tak żeby sprawdzic czy działa odpaliłęm 3dm i mały zawód :/ dodam, że na 8600gts z tym procem miałem 5.5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...