Skocz do zawartości
MeHow

Jakis tel. z aparatem cyfrowym? gdzie, za ile i co?

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie jak w temacie. Potrzebuje jakis tel. z aparatem cyfrowym i IRDA. Nie piszcie, ze jakosc jest kiepska, bo to wiem, ale chodzi mi o taki wlasnie telefon. Mysle tutaj o tym siemensie, ale w jakiej on jest promocji, za ile i w czym jest haczyk? Pozdr MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.plusgsm.com.pl

www.eragsm.com.pl

imho idea = syf  

 

poszukaj i poczytaj.

napewno znajdziesz rozwiazanie dobre dla siebie.

A IMHO era = syf :) . Przynajmniej w dla ludzi ktorzy chca dostac w reke ciekawy telefon i placic najmniejszy rachunek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.plusgsm.com.pl

www.eragsm.com.pl

imho idea = syf  

 

poszukaj i poczytaj.

napewno znajdziesz rozwiazanie dobre dla siebie.

A IMHO era = syf :) . Przynajmniej w dla ludzi ktorzy chca dostac w reke ciekawy telefon i placic najmniejszy rachunek...

sorki a powiedz ktory operator ma lepsza promocje

18zl przez rok w tym 25 minut lub 100 sms'ow telefony (w rozsadnej cenie) chyba najlepsze w ofercie wszystkich operatorow

 

no powiedz co wedlug Ciebie jest lepsze Idea ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale... jak to jest z abonamentem z tym sony ericsonem? BTW to nie tel. dla mnie ;) ja mam sl45i (chwale sobie), ten sony ercisson to tel dla kobiety :/ ale cyfraczek (nawet taki ch......owy sie przyda) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh snap ;) ale ja mam myka :)

 

rozumiem, ze zdjecia sa w 256 kolorach? a nie wyswietlacz? poza tym fotki beda dawane przez irda na moj kom., a potem via email ;) do kobiety lol

 

tak wiec... jakiej jakosci sa zdjecia z t68i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sony ericssonie zalezy jaki dostaniesz aparacik 10, 20 czy 25 im wyzej tym lepiej oczywiscie. Ale sam telefon to zlom. Szybko sie sypie niestety.

Co do promocji to lepiej poczytaj dokladnie bo wiekszosc to nie "49" zl tylko "od 49 zl" a wtedy oznacza to ze niezly abonamencik trzeba wziac. Fajnym obecnie aparatem jest Siemens S55 masz tam aparacik w komplecie. Ale trzeba jeszcze troche poczekac az stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie plusa rzeczywiscie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o jest, ale na stronie ery masz jak byk aparaty i szukasz sobie takowego apratu z cyfrakiem.

 

Co do N7650 - może to wygląda jak jedna wielka cegła, ale weź pod uwage, że tam jest "wbudowana" cyfrówka, a w takim Et68i(syf i nic pozatym) to musisz podłanczać cyfraka. Jeśli masz ręke jak jakaś lalunia to N7650 niebędzie Ci leżyć ani w dłoni ani w kieszeni :D

Jeśli masz ręke odpowiednich wymiarów to niezrobi Ci różnicy jaki masz telefon.

Warto wspomnieć o tym, ze w nowych zestawach słuchawkowych jest też cyfrówka która działa z najnowszymi aparatami nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta chyba wejdzie w tego t68i ... ma ktos moze fotki wykonane tym aparatem?Kobieta chyba wejdzie w tego t68i ... ma ktos moze fotki wykonane tym aparatem? co macie na mysli mowiac, ze sie sypie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie plusa rzeczywiscie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jest, ale na stronie ery masz jak byk aparaty i szukasz sobie takowego apratu z cyfrakiem. 

 

Co do N7650 - może to wygląda jak jedna wielka cegła, ale weź pod uwage, że tam jest "wbudowana" cyfrówka, a w takim Et68i(syf i nic pozatym) to musisz podłanczać cyfraka. Jeśli masz ręke jak jakaś lalunia to N7650  niebędzie Ci leżyć ani w dłoni ani w kieszeni :D 

Jeśli masz ręke odpowiednich wymiarów to niezrobi Ci różnicy jaki masz telefon. 

Warto wspomnieć o tym, ze w nowych zestawach słuchawkowych jest też cyfrówka która działa z najnowszymi aparatami nokii.

sam jestes jak cegla.chyba nie miales tego telefonu w dloni. nie jest taki duzy jak sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...