Skocz do zawartości
maciej

Jaki GF4MX???

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu?! Jak Cię stać na coś droższego to się nie odzywaj, dobrze?

Pytałem poważnie.

A ja odpowiedziałem poważnie. Droższe nie znaczy lepsze, gościu! Powiedz lepiej ile możesz wybulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką i treściwą odpowiedź na powyższe pytanie. Jakiego GF4MX sobie sprawić? Jaki ma najlepszy obraz?

pewnie Gainward - tyle ze odpowiednio kosztuje

uwazaj na Leadtek'i GF4MX 440 - juz od kilku osob slyszalem ze maja glosne wentylatorki (dobry obraz chyba tego nie rekompensuje)

 

a teraz tak ogolnie:

nie oplaca sie kupowac GF4MX 420 - z powodu pamieci (SDRamy)

nie oplaca sie kupowac GF4MX 460 - z powodu ceny - za podobna mozna miec GF3Ti 200 tej samej firmy i miec Vertex i Pixel Shadery oraz 4 zamiast 2 (jak to jest w MX) potokow nakladania tekstur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie nie pchac w gf4mx

1.spoojz na ceny gf3

2.niedlugo pojawi sie/juz jest/powszechnie gf4ti4200 w calkiem przystepnej cenie no i spowoduje pewnie ogoolny spadek cen gf'oow.

 

w sumie to twoja kasa wiec roob jak kcesh :)

jou!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Leadtek (winfast) gf4 mx 440 i sie bardzo dobrze kreci bo ma kosci 4 ns a inne kerty maja 5 ns

moje osiagi to 320 rdzen i 520 ram bez radiatorow a z radiatorami 540

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]ZenUs_ ma racje - żadnego. Kup albo GF3 Ti200 albo ATi Radeon'a8500LE.

No zapomniałem o 8500le :oops: - a właśnie to jest karta która ma świetną jakość obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]ZenUs_ ma racje - żadnego. Kup albo GF3 Ti200 albo ATi Radeon'a8500LE.

No zapomniałem o 8500le :oops: - a właśnie to jest karta która ma świetną jakość obrazu.

i bardzo dobrze ze zapomniales o tym Radeonie - mozna sie niezle naciac

polecam poszukac na jakims serwerze newsowym, na grupie pl.comp.pecet lub pl.rec.gry.komputerowe.sprzet posta o tytule "Nie kupujcie ATI MINT RADEON 8500 LE !!!! :-(" jako przestroge (i poczytac odpowiedzi)

 

PS

dodam dla ulatwienia ze post jest z 07:46 z dnia 06-06-02 autorstwa osobnika o nicku /// Kaszpir ///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się pyta jaki GF4Mx ! a Wy ? .....lepiej nie mówić.....

 

Sensowny wydaje się być Prolink PixelView GF4 Mx440 !

Nie zapominajmy że co nowsze ętki to wyższa wydajność GF4 różnice między wersjami to 150-100 pkt w 3DMarku 2001 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się pyta jaki GF4Mx ! a Wy ? .....lepiej nie mówić.....

Sensowny wydaje się być Prolink PixelView GF4 Mx440 !...

widze ze nie przeczytales uwaznie tego pytania - oto kawalek "... Jaki ma najlepszy obraz?" i juz wiesz dlaczego Prolink odpada :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie, ale w ci dnia nie mam dostepu do netu.

Widzę że jakieś GF3 byście kupowali. Bez przesady...

Już mówię ile mam kasy. Max i to bez żadnego dokładania 550PLN. Ma miec rozsadny obraz (wazne!!!) i ma uruchomic gierke w rozsadnych FPSach :)

Niestety nie ma mowy o GF3 i 8500 bo poprostu MX4 to max kasy jaki wyciagne...

Myslalem o GF4MX Gainwarda lub cos z GF2Ti Gainwarda. Najlepszy bylby MATROX jesli chodzi o obraz ale jego wydajnisc w giercach to porazka. Bedzie to chodzilo na PIV 1,6GHz. Zaznaczam ze to nie ja dysponuje kasa.To nie dla mnie sprzet i giercowanie to nie podstawa- sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie, ale w ci dnia nie mam dostepu do netu. 

Widzę że jakieś GF3 byście kupowali. Bez przesady...

Już mówię ile mam kasy. Max i to bez żadnego dokładania 550PLN. Ma miec rozsadny obraz (wazne!!!) i ma uruchomic gierke w rozsadnych FPSach :)

Niestety nie ma  mowy o GF3 i 8500 bo poprostu MX4 to max kasy jaki wyciagne...

Myslalem o GF4MX Gainwarda lub cos z GF2Ti Gainwarda. Najlepszy bylby MATROX jesli chodzi o obraz ale jego wydajnisc w giercach to porazka. Bedzie to chodzilo na PIV 1,6GHz. Zaznaczam ze to nie ja dysponuje kasa.To nie dla mnie sprzet i giercowanie to nie podstawa- sporadycznie.

No to chyba Radeon ci pozostaje, jest wyjście żebyś troche poczekał, ale w tej dziedzinie czekać to można sie wrzodów nabawić! Jeśli sporadyczne granie to radeon 7500. demon szybkości to to nie jest ale świetna jakość obrazu, a kosztuje jakieś 400 pln z tvout od gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówię ile mam kasy. Max i to bez żadnego dokładania 550PLN. Ma miec rozsadny obraz (wazne!!!) i ma uruchomic gierke w rozsadnych FPSach :)

Bedzie to chodzilo na PIV 1,6GHz. Zaznaczam ze to nie ja dysponuje kasa.To nie dla mnie sprzet i giercowanie to nie podstawa- sporadycznie.

bylo tak od razu - zastanow sie nad ATi Radeon 7500 (wydajnosc zblizona do GF2 Ti) - oczywiscie "Built by ATi" - ciezko bedzie dostac ale moze sie oplacac szukanie - i w cenie powinienes sie zmiescic i z jakosci obrazu bedziesz zadowolony (przy oryginalnym ATi, bo z klonami roznie bywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź se kup Rive TNT2 32mb:

1/Zarombisty obraz aż oczy bolą

2/Tania

3/Super wydajność w grach zwłaszcza w "Saperze"

 

 

 

 

 

tak na serio poczekaj se troche i kup coś lepszego albo Radeona 7***

lub 2Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gf4 mx 460 64 mb (mial byc gf3 ti 200 128 MB ale nie wyszlo :( a musialem cos qpic bo padl mi gf2 mx) bo chcialem miec cosik z VIVO.

Powiem ze ladnie sie kreci i niezle chodzi - na moim kompq gta3 w 1024x768 w 32 bitach bez zadnych zaciec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...