Skocz do zawartości
Chudzinka

Celeron 2.2 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Na innej płycie napewno koło 3 GHz a na tym nie wiem

Metal rób sobie takich rzartów. Dla czego w ogóle luzdie zadają takie pytanie czy mogę podkręcić. Jasne że można tylko trzeba tego chcieć. I olać komenty typu a jak się się spali.

Jak ktoś napisał "mam ręce więc kręce"

WIęc postaraj się i nie zarzekaj 2.5 daje ci na pewno

ECS - to brzmi dumnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z restą z o/c jest jak z tuningiem silnika.

Jak jedziesz do zakładu nie pytasz się ile się da.

Tlko ile trzeba włożyć żeby było lepiej.

Przy ekstremum nie ma kompromisów (chyba nie mówie o ECS-ie)Nie powiedziałeś jaka to płyta. Może ta z potencjometrem do o/c.

No i jakie3 masz pamięci. Na czym jest ta płyta VIA, SIS I845

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze cie zmartwic ze na tej plycie nic nie podkrecisz bo ona juz chodzi na maxa (fsb 400).

 

ten komputer to z supermarketu? czy kto ci zlozyl to cos?

plytka max 400fsb, sdr i celeron? wszystko tylko do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręć tyle ile wlezie. Daj magistrale 133 Mhz - może wstanie, ale nie sądzę. A po sobie wiem, że łączenie SD-Ram z Celeronem to porażka - tymczasowo to może....ale nie na stałe!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys sobie slayer zadal czasem trud i czytal wszystkie posty, to bys wiedzial ze ta plytka NIE obsluguje nic poza 100fsb wiec nie piepsz glupot.

Nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l ;)

U mnie też podobno nie da się nastawić FSB 133 Mhz......a <span style="color:red;">[ciach!]</span> ze specyfikacją- jak da się w biosie właczyć, to katować płytę na max :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieci sd ram 133 no name plyta jest na intelu 845 i powiedzcie mi jak to mam zrobic. Tylko napiszcie tak bardzo prosto bo ja lamerek jestem :D z gory dzieki za pomoc :)

Gdzies ty taki badziew kupil? chyba w jakims supermarkecie. Wszak to ma zero wydajnosci. nie widze sensu krecenia bo i tak niewiele wydajnosci to wniesie. Za tyle co kosztuje ten proc z pamiecia i plyta mozna bylo kupic zdecydowanie szybsza platforme AMD na DDRach (jakies 980zl to warte i za to masz AXP1700+/512MB DDR/jakies nienajgorsze mobo na KT400-np. EPoX) a podkrecil bys wtedy sobie niezle i wydajnosc bys wtedy zobaczyl. Heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak żescie chłopaka zdołowali , że się już więcej tu nie pokaże. Chole.ra nie każdy jest guru OC i każdy kiedyś zaczyna. Gdzie kupił? Nieważne...założe się , że bardzo się cieszył z nowego kompa do chwili wizyty TU. Chudzinka , mogę ci tylko poradzić żebyś się nie przejmował bo do normalnej zabawy i pracy ten komp w zupełności ci wystarczy. Pobawisz się z rok , poczytasz kilka grup dyskusyjnych , kilka stron o tematyce OC i kupisz sobie nowy lepszy do celów OC zestaw. Swoją drogę to jest s<span style="color:red;">[ciach!]</span>y...ństwo ze strony firm składających kompy i hipermarketów , że w ten sposób żerują na użytkownikach. Nawet nie wiedziałem , że płyty z SDRAM są jeszcze gdzieś w sprzedaży (mam na myśli platformę PIV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak żescie chłopaka zdołowali , że się już więcej tu nie pokaże. Chole.ra nie każdy jest guru OC i każdy kiedyś zaczyna. Gdzie kupił? Nieważne...założe się , że bardzo się cieszył z nowego kompa do chwili wizyty TU. Chudzinka , mogę ci tylko poradzić żebyś się nie przejmował bo do normalnej zabawy i pracy ten komp w zupełności ci wystarczy. Pobawisz się z rok , poczytasz kilka grup dyskusyjnych , kilka stron o tematyce OC i kupisz sobie nowy lepszy do celów OC zestaw. Swoją drogę to jest s<span style="color:red;">[ciach!]</span>y...ństwo ze strony firm składających kompy i hipermarketów , że w ten sposób żerują na użytkownikach. Nawet nie wiedziałem , że płyty z SDRAM są jeszcze gdzieś w sprzedaży (mam na myśli platformę PIV).

Oj sa. magazyny az pekaja w sszwach od ich nadmiaru. A gdzie je puszczaja? Patrz wyzej :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...