Skocz do zawartości
paf

Am2 - Co Wybrac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie !

Niedawno złożyłem nowy komputer : radeon x1950pro, 2x1gb OCZ platinum rev2 (800mhz), 3800+ orleans, chieftec gps 450W.

Niestety okazało się, że moja płyta główna - MSI K9N Platinum to felerny model z pierwszej serii (zwiechy komputera psujace windowsa, hyper transport sync flood error, jednym slowem bug na bugu), a ponieważ wygrałem ją w konkursie i to dawno temu, rma raczej odpada. Dlatego też będę musiał kupic nowa plyte glowna pod AM2 i tutaj rodzi sie moje pytanie.

Co wybrac ? Zalezy mi na niezawodnosci, podstawowych opcjach oc. W przyszlosci planuje rowniez wymienic proca na cos lepszego.

Czy ktoś mógłby mi polecic jakies sprawdzone rozwiazanie ? Przesiadlem sie wlasnie z Abit IS7, ktora byla swietna plyta glowna i chcialbym znowu dokonac takiego udanego zakupu. Cenowo jestem gotow szarpnac sie na jakies 500zł.

Z góry dzieki za odpowiedz,

pozdrawiam,

paf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy będzie ten gigabyte na am2+ - przyszłościowe link

jest jeszcze asuslink i gigabyte linkna nforce 590 ale to piecyki - plus że mają chłodzone mosfety

z tańszych to jeszcze takie dfi na crossfire 3200- bardzo fajna płytka ale jak na razie nie ma obsługi am2+ link

Edytowane przez mostasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się podłączyć do tematu, potrzebuję czegoś z obsługą AM2+ , płyta do jakiś 400zł. Myślałem o tym MSI na 790GX albo Gigabyte na 770 model DS3

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...