Skocz do zawartości
Maxikas

Blok X3n I C2d Intel'a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce ten blok zamontowac na swoim E6600 bo lezy i sie kurzy na polce. Nie wiem jak z jego wydajnoscia na 2 jajkach. Pytanie j/w. Ma ktos go zalozonego ? Jakie temperaturki ?

 

Z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

Edytowane przez Maxikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam kiedyś był teścik w pewnym serwisie...

 

Dołączona grafika

nie wiem na ile ten test jest wiarygodny patrząc na wyniki F2S vs Prison :lol:

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsze testy niż na tym serwisie (juz zapomnialem jak sie kiedyś nazywał) nie były dotąd wykonywane u nas.

Jetpc ;)

 

To była najlepsza platforma testowa, ale niestety teraz już kompletnie nieaktualna, bo procki już nie maja gołych jaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie bo zanim zaloze ten blok, musze najpierw dorobic mocowanie (za "oryginalna" multizapinke chca 10 zl, przesylka 8.50 - nie bardzo sie kalkuluje) i chyba podciac troszke spod bo bedzie wisial na kondensatorach.

 

Zastanawiam sie czy jest sens sie z tym bawic czy go sprzedac nienaruszonego i nabyc jakis inny wynalazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są płyty, na których te kondensatory nie przeszkadzają. Swego czasu szukałem i wypatrzyłem jakiegoś foxconna, evga i chyba jeszcze coś. Niestety dość dawno to było :?

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...