Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

*DDR2

miałeś testować i zapodac wyniki g.skilla 2x2 gb F2-8800CL5D-4GBPI 2x2GB DDR2-1100 CL5-5-5-15 bo nie chciałbym brac w ciemno no chyba ze lepszym rozwiazaniem bedzie parka APOGEE DDR 2 R2-1150-4GDGT 2x2gb

Nie doszły do mnie te nowe jeszcze w gskill i mushkin są problemy z dostępnością nowego psc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Przy 1,9V 1168 całkiem ładnie 2,1V 1180mhz

ciekawi mnie jak stabilność

1168 1.9v bardzo ladnie

1180 2.1v zadna rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji moich nieszczęsnych modułów a-data 1066, przy 2.1V są strasznie gorące, coś jak za czasów starych powerchipów sprzed dwóch lat, więc domniemuję, że nie są na nowych powerchipach. Co ze współczesnych kostek mocno się grzeje przy niezbyt wysokim napięciu? Nowe promosy? Próbowałem ściągnąć radiatory, ale nawet godzinna zabawa z suszarką nie przyniosła efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to parka do testów

raglamentują coś zamówiłem 10 przyszły 2 na przyszły tydzień 4 szt z zamówionych 12

jak testuję to zawsze 12 chodzi na ramach i max 2,3V

muszę sobie załatwić corsaira fana on jest ok

Dołączona grafika

 

 

P.S Każdy ram sprawdzam nie każdy testuję (miałem z kilkoma parkami ocz jaj i wróciły, teraz sprawdzam każde na ustwienich fabrycznych)

c.d.n teraz pora na max 1,9V

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez DDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o test tych G.Skilli Pi jak dotrą. Interesuje mnie czy chodzą przy 800 na 4-4-4-12 oraz jak jest z ich temperaturą przy takiej żałosnej częstotliwości :P

Nie testowałem dokładnie ale coś 1,9V 4-4-4-12 pamięci raczej chłodne w dobrze wentylowanej obudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem dokładnie ale coś 1,9V 4-4-4-12 pamięci raczej chłodne w dobrze wentylowanej obudowie

Dzięki wielkie. O to mi chodziło. Nie powiem kuszą te pamiątki. Z drugiej strony te apogee też nie są najgorsze. Jedno jest pewne. Moich Patriotów 4x1Gb muszę się pozbyć bo są gorące jak cholera - jedna wielka grzałka (nie da się ich przytrzymać dłużej niż parę sekund bo parzą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie cacy , ale jak dlugo te kosci moga chodzic

z tymi taktami powyzej 1000MHz ??

 

Moje Cruciale tez spoko smigaly 1134MHz 24/7 przez 2 miesiace

teraz przy takich taktach nie wstaja nawet na napieciu 2.4

poprzednio chodzily miesiac na 2.2V potem zaczely fikac to im dalem 2.3V

az w koncu sie na owychg 2.3 komp przestal uruchamiac

to im odpuscilem i teraz chodza jak w sigu na 2.2V

Tak marudze ;) bo mam wlasnie zamiar przeskoczyc na 2x2GB ktore by mogly nonstop chodzic

na minimum 1150MHz

 

DDR2.pl

Mozesz cos polecic ?? 2x2GB tak zeby owe 1150MHz bylo 24/7

taak, cruciale te lepsze...nie lubią napiecia vwyzszego niz,2,2 ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy RAM-y tak nagrzewaja wnetrze obudowy. Ja bym raczej obstawiał grafike i proca. Najlepiej daj na przod i tyl 12cm i po klopocie. Bez kombinowania memkami.

Sprawdzając organoleptyczne stwierdzam, że 2 najcieplejsze elementy w obudowie to radiator na NB oraz radiatory na pamięciach. Zatem muszą nieźle podgrzewać atmosferę. Wentylatory już są. Z tyłu Fander 120mm wyciągający z przodu jakiś NoiseBlocker (ale go wywalam, bo za słabo wieje) wciągający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe G.skille mają jedną wadę... cenę... Wcale mi się nie uśmiecha płacić za Powerchipa więcej niż za Microna... :lol:

 

A co gorsza - w tej cenie są już bardzo fajne DDR3 2x2 GB D9 / Samsung w najgorszym wypadku :]

Jakie ddr 3 masz na myśli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...