Skocz do zawartości
Ronis

7620 punktów w 3Demark 2001SE za 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Geforce 4MX ultra prolinka,karta niesamowicie się kręci moje wyniki to rdzeń 365MHZ pamięć 550MHZ karta jest całkowicie stabilna.Winik w 3demarku 2001SE to 7620 punktów. Sprzęt to Atlon 2000XP ram DDR 333 256MB Jestem ciekaw czy to jest normalne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny watek.

Jezeli juz w ten sposob rozumujemy to odejmujmy od tego wyniku poprzedni. Wtedy wiemy ile pkt mamy za wydana kase. A jezeli nie to liczcie koszt calego sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za 350zl mam 11 000 :P

a gdzie kupiłeś tego szafira??

www.newegg.com a kuzynka mi przywiozla :P

 

Tylko nie mam gwarancji, tzn mam w USA ale co mi z tego. Karte za to kupilem juz jakis czas temu gdy w Polsce 600 zl to bylo minimum za jakiegokolwiek radoslawa 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronis karta ci sie bardzo ladnie kreci, pewnie masz niezle pamieci.

Ja wycisnalem dokladnie 7223 pkty z mx440 soltek.

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=5763599

 

Kalwas i Ronis tez dajcie jakis compare. :)

ależ prosze cie bardzo

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6149901

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Geforce 4MX ultra prolinka,karta niesamowicie się kręci moje wyniki to rdzeń 365MHZ pamięć 550MHZ karta jest całkowicie stabilna.Winik w 3demarku 2001SE to 7620 punktów. Sprzęt to Atlon 2000XP ram DDR 333 256MB Jestem ciekaw czy to jest normalne. :D

SPROSTOWANIE

Po dalszych próbach podkręcania procesor 290/435 , ram 440/553.

Wynik wynosi 8036 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko - do uzytkownikow GF440 MX ULTRA (mam Prolinka) - jak uzyskujecie >7000 pkt w 3dmark2001 ??? ja mam extreme overlock ;) i ladnie grafe krece ale mam max 6200 ... powiedzcie jakie stery i "sztuczki" ;) please :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny watek.

Jezeli juz w ten sposob rozumujemy to odejmujmy od tego wyniku poprzedni. Wtedy wiemy ile pkt mamy za wydana kase. A jezeli nie to liczcie koszt calego sprzetu.

no zgadzam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko - do uzytkownikow GF440 MX ULTRA (mam Prolinka) -  jak uzyskujecie >7000 pkt w 3dmark2001 ??? ja mam extreme overlock ;) i ladnie grafe krece ale mam max 6200 ... powiedzcie jakie stery i "sztuczki" ;)  please :D

Przecież ty masz celka i agpx2, co się dziwisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko - do uzytkownikow GF440 MX ULTRA (mam Prolinka) -  jak uzyskujecie >7000 pkt w 3dmark2001 ??? ja mam extreme overlock ;) i ladnie grafe krece ale mam max 6200 ... powiedzcie jakie stery i "sztuczki" ;)  please :D

Przecież ty masz celka i agpx2, co się dziwisz?

no tak ale tenze okrojony celek w testach sisoft sandra 2003, ccr, PC Mark wypada lepiej niz pIV 1.8 GHz a w niektorych lepiej niz PIV 2 GHz ... wiec ?? co do agp to sie zgadazm ale u kumpla na abit ST6 (a proc ten sam i AGP 4x) - zadnej zmiany ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale rozumując w ten sposób, taki antek2000+ Ronisa w aplikacjach 3d bierze pentiaka 2.0Ghz- po prostu instrukcje 3d procesora robią swoje. W arytmetycznych przypuszczalnie twoja celinka wyszła by lepiej.

W multimedia benchark sandry moje palominko wychodzi lepiej niż P4 2Ghz- jeżeli wierzyć sandrze.

 

PS. Zaraz mnie Kaeres pewnie z.jebie :roll: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale rozumując w ten sposób, taki antek2000+ Ronisa w aplikacjach 3d bierze pentiaka 2.0Ghz- po prostu instrukcje 3d procesora robią swoje. W arytmetycznych przypuszczalnie twoja celinka wyszła by lepiej.

W multimedia benchark sandry moje palominko wychodzi lepiej niż P4 2Ghz- jeżeli wierzyć sandrze.

 

PS. Zaraz mnie Kaeres pewnie z.jebie :roll: :)

E tam, juz mi sie nudzi.

Masz racje. A Kochan ma szybszego proca ode mnie :P

Kochan, jakie masz pamieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochan - tak słabo ci wypada bo 3dmark jest bardzo czuły na przepustowość pamięci - masz sdr z a ronis ma ddr - i to chyba jest przyczyną taki dużej roznicy w ilości marków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom jesli to przez pamieci to faktycznie mozliwe ale qmpel ma celerona 1.7@2.04 (ten okrojony pIV) i ma ddr 333 MHz i ma podobny wynik ...

 

Kaeres: zwykle DIMMy PC133 - chodza na 120 MHz ale musze cos z nimi pokombinowac bo czasem cos mi wywala blue screeny najczesciej typu "page_flip_in_non_paged_area" error lub qbikhkxp.sys sie wali - i nie moge rozgryzc przez ktore opcje pamieci - w biosie mam wsyztsko na enable a w opisach jest ze enable ma podniesc PERFORMANCE ;)

 

aha jak myslicie opcje "system bios cacheable", "video bios cacheable" i "video ram ...." powinny byc wlaczone?

 

albo ma ktos dobra stronke z opisem funkcji biosu szczegolnie pamieci i chipsetu (najchetniej na bx oczywiscie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...