Skocz do zawartości
meilbox

Krótka Piłka Za Taka Kase Brać ?

Rekomendowane odpowiedzi

To mi teraz zabiłeś ćwieka ... miałem w przyszłym tygodniu kupić CoolerMaster Elite 331 ... a tu w tej samej cenie (z wysyłką) jest Rebel 9.

Przedtem problemu nie miałem, bo rebel 9 wychodził mi drożej ... a teraz ...

 

Niby takie same pod względem pakowności chyba, al rebel jest cięższy ... ehh sam nie wiem :)

 

Jeśli ktoś był 100% zdecydowany na Rebel 9 to ta aukcja jest rewelacja ... ciekawe tylko, czy nie przekręt (ostatnio sporo się słyszy o tym, że komuś skradziono konto allegro a potem żerując na jego reputacji okradało się allegrowiczów) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak będzie u Ciebie to ja chyba zamówię w poniedziałek (mam nadzieję, że jeszcze jakieś zostaną) bo czekam na kasę z procka i grafy :)

Grubsza blacha i większa waga niż elite 331 ... kusi :)

Do tego ta wersja silver mi się podoba :)

 

---------

Edit

---------

 

Tak sprawdziłem domenę absorpcja.pl ... została utworzona 21 stycznia 2008 ... albo robią promocję na otwarcie, by klienci ich poznali... albo to wałek ...

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle naplywaja do nich nowe pozytywne komentarze za towar typu grafika lub zasilka wiec raczej nie powinno byc problemu.... co do domeny wykupili zaloza sklep internetowy i wsio... jak bedzie wal to skonczy sie na policji ;p ale raczej watpie w takie zakonczenie sprawy poki co jest ok ... 1-3 dni na wysylke towaru wiec najpozniej w poniedzialek dostane bude ale licze na sobote ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz numer paczki to będzie znaczyło, że ok :)

Mam nadzieję, ze jak w niedzielę wrócę z Inowrocławia będę mógł kliknąć Kup Teraz i pójść w Twoje ślady również stając się posiadaczem tejże obudowy :)

 

Może on faktycznie chce ruszyć z interesem a taka promocja ma na celu zapewnienie mu paru pozytywów :)

Bądźmy dobrej myśli :)

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

tak wiec buda dotarła.... wrażenia...

teraz jedyne co słysze to szum powietrza ;p na starym tracerze wibrowało jak wiertara z udarem ;p

Przy przekładce 2 dysków z macierzy które były zamontowane na scythe hdd stabilizer x2 jest małe "ale" , niestety ale w sharkoonie nie ma mozliwości zeby na tej samej wysokości był zamontowany wentyl 12 z przodu... jedynie można na nowo nagwintować scythe hdd stablilizera ;-/ zeby byl mniejszy rozstaw śrub ale to raczej wina scythe.

Do przodu zabudowałem wentyl 12 scythe z mojego kamabay na 12v niecałe 800obr. wiec cisza... z tyłu 2x80 sunonki @800obr. i też cisza ... jedynie pozostał swap w modecomie na jakas cicha 12 bo ta jednak daje nieprzyjemny dla ucha szum powietrza ;p

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z budy.

Aha podkładki w budzie są plastikowe sic! ale to nie problem, podklejamy filcem badź wymieniamy na jakieś gumowe koszt paru zl ;p

 

ps. co do niedawno wykupionej domeny... skelp ma nazwe madtech.pl wiec samo wykupienie domeny wiąże się razej z jej zabezbieczeniem z powodu nicka na allegro ;p

post-14961-1203354269_thumb.jpg

post-14961-1203354468_thumb.jpg

post-14961-1203354480_thumb.jpg

post-14961-1203354496_thumb.jpg

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska dioda przy włączniku nie przeszkadza??

I czy mógł byś dać fotke jaka jest odległość między płytą i koszykiem na napędy??

zawsze mozna zrobic swapa z dioda z dysku ;p

Jeszcze raz polecam buda według mnie po zamianie nóżek na gumowe lub podklejenie filcem wypasik ;p

 

Ps. gosciu ma juz wystawione w sumie 3 modele sharkoona ;p

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ta blacha jest gruba? Z tego co mi wiadomo 331 to w sumie papier jak iboksy i inne szajsy , ten ma ponoc podobna :| Prawda to li?

 

Pytanie numer 2 - widze , ze masz kolki na dysk , sa w zestawie czy samemu? Bo w takim wypadku to dysku sie tam nie wstawi....

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta blacha jest gruba? Z tego co mi wiadomo 331 to w sumie papier jak iboksy i inne szajsy , ten ma ponoc podobna :| Prawda to li?

 

Pytanie numer 2 - widze , ze masz kolki na dysk , sa w zestawie czy samemu? Bo w takim wypadku to dysku sie tam nie wstawi....

"Blacha ma grubość 0,8mm, co w przypadku tego przedziału cenowego jest miłą niespodzianką. Dzięki temu panele boczne zdejmuje się bez trudu, a cała konstrukcja jest bardzo sztywna. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwę suwmiarkę to sprawdzę.

Swoją drogą - też zamawiałem z tej aukcji ... cała akcja trwała 3 dni robocze ... kliknąłem w niedzielę wieczorem, od razu wpłaciłem, w poniedziałek dostałem info na @, że kasa zaksięgowana (koło 18) ... we wtorek, że paczka wysłana + numer paczki, w środę paczka u mnie :)

Wszystko jak najbardziej OK. Żadnych rys, złamań, uszkodzeń. W zestawie wszystko co potrzeba czyli śrubki (dużo), szyny do dysków, obudowa.

Co do niebieskiej diody ... u mnie sprawę załatwił kawałek taśmy klejącej :)

 

EDIT

 

Sprawdziłem - grubość ścianki bocznej 0.6mm (na około jest zagięcie czyli takie jakby usztywnienie, czyli 1.2mm)

Mimo wszystko buda nie wpada w wibracje, przynajmniej u mnie.

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie rowniez tasma klejaca przezroczystra plus 0.5x0.5 cm z wnetrza dyskietki 3.5'... material idealnie komponuje sie z kolorem budy plus jest przezroczysty w takim stopniu ze widac ze cos sie tam swieci ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem autorem tekstu na silentworks.pl chciałem upewnić Was w tym że Elite ma 0,6mm a Rebel 0,8mm ;)

 

P.S. Pamiętajcie że jak Rebel jest z wentylem na boku to Thermalright 120 Extreme może nie wejść, bo śmigło ma około 2cm grubości!

Edytowane przez juni_or

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem autorem tekstu na silentworks.pl chciałem upewnić Was w tym że Elite ma 0,6mm a Rebel 0,8mm ;)

 

P.S. Pamiętajcie że jak Rebel jest z wentylem na boku to Thermalright 120 Extreme może nie wejść, bo śmigło ma około 2cm grubości!

 

To może dopisz w artykule wzmiankę, że można spotkać wersję Eco, która ma blachę 0.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może dopisz w artykule wzmiankę, że można spotkać wersję Eco, która ma blachę 0.6 :)

Coś mi się wierzyć nie chce.. sprawdź dokładnie w miejscu gdzie blacha jest równa i nie zagięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...