Skocz do zawartości
kucyk

Www.kupbilet.pl

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, od kilku dni probuje wbic sie na ta strone zeby zarezerwowac bilet, ale niestety, jest to technicznie niemozliwe, do tego dobila mnie dzisiaj ta informacja Wyciek danych osobowych ze strony z biletami na Euro 2008

po prostu rece opadaja :lol: , a te zasady sprzedazy to juz w ogole nie z tej ziemi, czy ktos sie orientuje jak to wyglada - zakladajac, ze chce jechac ze swoja kobieta, to rozumiem, ze jak mnie wylosuja, a ja nie to mozemy sobie euro zobaczyc w tv? (da sie zaklepac dwa nazwiska na jednym bilecie)?

zal.pl po prostu ...

 

czy ktos ma podobne problemy/przemyslenia? :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 % biletów trafi do sprzedaży, więc naprawdę łatwiej chyba będzie wygrać bilety w jakimś konkursie Coca-Coli czy czegoś takiego niż w losowaniu.

Dokładnie, trzeba będzie pokombinować z colą/tyskim...może sie trafi;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jeszcze szanse, dziś słyszałem w radio, że nasz najwspanialszy jegomość Listkiewicz wyciągnął z rękawa dodatkowe 1000biletów które zostaną rozlosowane wśród zarejestrowanych na kupbilet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jeszcze szanse, dziś słyszałem w radio, że nasz najwspanialszy jegomość Listkiewicz wyciągnął z rękawa dodatkowe 1000biletów które zostaną rozlosowane wśród zarejestrowanych na kupbilet.pl

Oglaszal to z taka duma wraz z tym drugim pal*** z PZPN, a teraz pewnie liczy na pomnik <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym czasem Niemcow nie jest ponad 2x wiecej, niz Polakow...? :huh:

ta, ale (DFB) przeznaczyła do sprzedaży publicznej prawie 70 procent z puli, a u nas 67 procent to rodzina PZPN i sponsorzy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inna kwestia, pier** kolesiostwo, ktore wciaz funkcjonuje swietnie w spolkach skarbu panstwa (znam temat od strony merytorycznej), jak i w takich cudach, jak PZPN (to znam bardziej z mediow ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, cofamy się w czasie, PZPN ogłasza, że bilety zostaną sprzedane w formie licytacji. czyli sprawiedliwie - kto da więcej, ten jedzie na mecz. jestem ciekaw jak wtedy byście narzekali i o ile wolelibyście jednak obecny system (niesprawiedliwy, ale taki na który stać milion Polaków) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie narzeka na samo losowanie ;]

 

Chociaż jakieś niejasności są...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...