Jump to content
misieek

9800GT i GTX

Recommended Posts

Sprawdzę, ale jak wtedy wytłumaczyć ten sam błąd w innych okolicznościach z poprzednią sztuką tego samego modelu (9800GT), gdzie nie miałem jeszcze SP1 bo go jeszcze nie było?

EDIT:

Odinstalowanie SP1 i powrócenie do starszych sterowników ze strony MSI (258.96) nic nie dało, samo włączenie FurMarka na standardowych zegarach wywala ten sam błąd. Jest szansa aby wywalczyć coś jeszcze w ramach źle przeprowadzonej gwarancji?

Edited by woloch

Zakupiłem 9800GT (czerwone pcb, prawdopodobnie jakiś palit/gainward) z accelero S1.

Nie mogę obciążyć GPU na więcej, niż 76-77%, w Furmarku dopatrzyłem się, że rdzeń jest hamowany do 300MHz, a pamięci pracują @ 500MHz.

Dołączona grafika

Temperatury rdzenia są niskie, podczas grania nie przekraczają 60-65*C. Pamięci i sekcja zasilania chłodzona radiatorami. Jest też bardzo delikatny nawiew na kartę.

"Throttling" występował już w G92? Jakoś tego pozbyć się można? Nie zależy mi, czy się przegrzeje, czy coś takiego.

EDIT

Jakby ktoś szukał rozwiązania: Wystarczyło ustawić prędkość 'wentylatora' na 100% i karta działa, jak powinna.

Edited by ShadyTurtle

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...