Skocz do zawartości
Twój Pan

Dfi X48 T3r + T2r

Rekomendowane odpowiedzi

OC na tym tez za ciekawe nie jest. mnogosc opcji, ktore sprawiaja, ze uzytkownik "mysli", ze ma pelna kontrole nad wszystkim (w tym nad v-dropem), XXX faz zasilania cyfrowego i to wszystko daje nam co? a kupę.

Nie ma to jak opinia fachowca.

 

plytki kreca sie gorzej niz MSI czy chociazby Abit. bynamniej nie jest to kwestia usera.

DFI jedzie na opinii z czasow plytek na Nforce2, ktore miażdżyły.

Z tego co pamiętam to DFI "miażdżyły" na NF4 bo na NF2 to Epox i Abit "miażdżył".

 

 

I znowu to badziewne dodatkowe zasilanie w postaci dwoch 4-pinowych zasilajacych floppa wejsc. Juz by sie wysilili i molexa zamiast tego gowna dali. Oj DFI, DFI schodzisz na psy.

Nie rozumiem w czym problem? brakuje Ci złącz w zasiłce? poza tym te złącza stosuje się tylko w przypadku dwóch VGA Edytowane przez sentex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zachwalał DFI żeby nie wyszło, że chwale co moje, ale w takim razie co nowego zrobił ASUS czy Abit?

byłem posiadaczem QuadGT P965 przy której zjadłem masę nerwów i z tego co widzę QuadGT X38 też zbytnio nie "błyszczy", Abit IP35 też ma masę błędów z BIOSem (podwójne booty i restarty), miałem Asusa P5B-E Plus którego miałem dosłownie tydzień bo nie nadawał się do niczego... ostatnio testowałem ASUSa P5E X38 który "liże stopy" mojej DFI jeśli chodzi o osiągi... ogólnie jedno co mogę powiedzieć to doczekaliśmy czasów, że każdy producent odbiegł od jakości jaką mieliśmy przy starszych układach, ale jeśli mam już kogoś pochwalić to właśnie DFI bo po kupnie tej właśnie płyty, którą mam w podpisie skończyły się moje problemy z napięciami, OC pamięci i wszelkimi niestabilnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to DFI "miażdżyły" na NF4 bo na NF2 to Epox i Abit "miażdżył".

DFI nf2 mialzdzyly pod wagledem latwosci w osiaganiu fsb 250+, taktowaniu memek i wydajnosci zegar w zegar, pod prawie kazdym innym wzgledem abity epoxy czy solteki byly fajniejsze.

 

Swoja droga wydajnosc podsystemu pamieci do dzis sa najwiekszym atrybutem dfi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dfi nf2 byla takze najbardziej problematyczna mobo --> bardzo trudna do okielznania, user unfriendly :D

A pisanie opinii ze dfi schodzi na psy bez testow itp poprostu zal.

Na NF4 dawala duzo papu na memki :D

Teraz moze rzeczywiscie jakiejs innowacji brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nigdy nie padl. ostatnio przez pomylke odpalalem kompa na zworce przestawionej na clear cmos ;] za to nigdy nie wyjmowalem baterii ]:->

 

a plytka to takie wyciskanie kasy od ludzi ;] narobilo sie tych modeli, za czasow SocketA bylo klarowniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że DFI wypuszcza płyty dużo później niż inni to ICH10R może się tam znajdzie..tylko ja bym się nie ekscytował bo pewnie miesiąc po tym jak to wyjdzie będą już na rynku płyty z ICH11R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

co z tego jak nie mozna jej kupic tylko zamowic i to w US,w niemczech tez juz jest na zamowienie,ale kiedy bedzie realnie to sie okaze :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego jak nie mozna jej kupic tylko zamowic i to w US,w niemczech tez juz jest na zamowienie,ale kiedy bedzie realnie to sie okaze :)

We expect to start fulfilling orders for this product on 3-18-2008.

 

A to ze w usa to malo wazne chyba? Taniej, szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

We expect to start fulfilling orders for this product on 3-18-2008.

 

A to ze w usa to malo wazne chyba? Taniej, szybciej ;)

pod warunkiem,ze sklep sle do PL,w innym przypadku jak nie masz nikogu w US to mozesz sobie polizac przez szybe ;)

w sumie nie sprawdzilem tego,ale domyslam,ze sie ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Właśnie wjechała do mnie DFI na X48 na ddr2 czekam a tylko pamiątki i podzielę sie wrażeniami.

no czekamy,jestem ciekaw jak w stosunku do X38,ale rewelki bym sie nie spodziewal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą płytkę od kilku dni u siebie. Wrażenia ogólnie bardzo pozytywne, lecz na razie nie miałem zbyt wiele czasu aby się nią pobawić. Ja znajdę chwilkę to pomęczę mojego x3210 i zobaczymy co płytka potrafi (proc na BloodIronie spokojnie na codzień na 8x475 chodził).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie bardzo, ale na razie mam dziadowską pompkę i bloczek w układzie to trzeba będzie dovoltować (mam nadzieję że proc się za szybko nie skończy). Niedługo może jakiś e8x00 mi wpadnie w ręce to dokładnie obadam sprawę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie bardzo, ale na razie mam dziadowską pompkę i bloczek w układzie to trzeba będzie dovoltować (mam nadzieję że proc się za szybko nie skończy). Niedługo może jakiś e8x00 mi wpadnie w ręce to dokładnie obadam sprawę ;]

a widzisz, szykowalem na sobote cpu to nawaliles ponoć ;) Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mieć problemów z włączaniem kompa po odłączeniu zasilania - o to głównie mi chodzi.

Poza tym zarysowałem swoją płytę na reversie i widać ścieżki, a jak wiadomo miedź się utlenia i po jakimś czasie szlag ją może trafić, no chyba,że tak szybko się nie utleni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z jakiego programu korzystacie aby zczytać temp, predkości wiatraków z tej płyty?? Poza biosem, udpaliłem everesta w miare świeżego ale jakoś przekonany do jego wskazań nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...