Skocz do zawartości
Arni

Wpółpraca Rn Z Misiem15g0 !

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Realitynet wspierając polski rynek chłodzenia cieczą nawiązała, stałą współpracę z jednym z najlepszych homemadowych producentów bloków wodnych - Patryk "Misiu15go" Różycki. Owoce tej współpracy niedługo będzie można podziwiać w zestawach chłodzenia niejednego entuzjasty [...]Wiecej na Shacku

Ja czekam na Gpu :lol2:

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na ceny... Coś mi się wydaje że będą jednak wyższe od Kyńkowych, ale w końcu jakaś alternatywa dla Prisonów :)

cena wyzsza ze wzgledu na niklowany spod i top

 

 

 

Realitynet CubeHead [;

hyhy jest to jakis pomysl, ale nazwa zalezy od serii i projektu ;)

 

yyy, spód taki sam jak w Froscie NB tylko inny top ?

nie, jest opisane w opisie bloku, ze konstrukcja spodu finowa... wiec jest to przerobiony CubeNB

 

a co z frostem 4 ?

nadal w fazie dopieszczania bet... ale bedzie ;)

 

tylko dlaczego nigdzie nie ma pomaranczowej plexi? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich może mają grubszą ;)

3mm maja wszyscy.. potrzebujemy grubsza... niestety... a zamawiac palety eghm sie ciut nie oplaca ;)

 

edyta:

 

wracajac do tematu... ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego nigdzie nie ma pomaranczowej plexi? icon_sad2.gif

a jak znajde dostane frosta? :lol:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena wyzsza ze wzgledu na niklowany spod i top

dużo wyższa ?

 

hyhy jest to jakis pomysl, ale nazwa zalezy od serii i projektu ;)

Frost 4 CubeCpu ?

 

nie, jest opisane w opisie bloku, ze konstrukcja spodu finowa... wiec jest to przerobiony CubeNB

chemu nie krzyżyk jak w pierwotnym froscie ?

 

nadal w fazie dopieszczania bet... ale bedzie ;)

musze pocisnąć, Sam, wstępnie rzuc kiedy będzie ? miesiąc, dwa ?

 

tylko dlaczego nigdzie nie ma pomaranczowej plexi? :(

bywałeś w agencjach reklamowych ? Tam jakiś uczynny pan za pifko powinien powiedzieć skąd maja orange plexi, jeśli mają.

 

Zawsze byłem fanem RN, 3mam kciuki za nowe produkty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak znajde dostane frosta? :lol:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

2930437[/snapback]

Może alu anodyzowane na pomarańczowo ? :-|

brzydki ten pomarancz wychodzi, pozatym... niklowany top to u nas cos nowego... a anodowane alu juz bylo... i ma jakies wewnetrzne bziaaa ;)

 

 

edyta:

 

dużo wyższa ?

o wlasnie ta dyche ;)

 

Frost 4 CubeCpu ?

nie, seria Frost i Cube to dwie rozne serie...

 

Frost jest projektowany przez nas, Cube przez Misia15go... wiec nie bedzie FrostCube

 

chemu nie krzyżyk jak w pierwotnym froscie ?

bo jest to Cube, nie Frost ;)

 

musze pocisnąć, Sam, wstępnie rzuc kiedy będzie ? miesiąc, dwa ?

nie chce krakac, dlatego nie chce mowic NIC ;)

 

bywałeś w agencjach reklamowych ? Tam jakiś uczynny pan za pifko powinien powiedzieć skąd maja orange plexi, jeśli mają.

na razie jedyna droga jaka dorwalem to sciagniecie 6m2... a to ciut za duzy koszt jak na same bloki...

 

Zawsze byłem fanem RN, 3mam kciuki za nowe produkty ;)

THX ! Przyda sie wsparcie ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam, a czytales co Arni napisal w spoilerze? ;)

 

tak... tylko ze nie jest to transparentna ;)

 

tylko pelny kolor

 

edyt:

 

rafwlkp - styknelaby 8mm, tylko nie w ilosci 6m2

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedą bloki na CPU i GPU z topem mosięznym ? chce kupic bloki z wytrzymałym topem ale nie aluminiowym.

Jak przyjmie sie konstrukcja NB planujemy powiekszyc oferte o kolejne bloki takiej samej konstrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe połączenie, oby wyszło z tego coś dobrego ;) Może szykujecie jakiś nowy rezik?

PS: Samhain, czyżbyś jednak znalazł sposób na niklowanie mosiądzu? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@samhain tylko pomarańczowe topy? może jakieś jeszcze inne kolorki ;) osobiście za zielonym bym był ;]

 

jak sie uda pokazac to wtedy sie pomysli nad innymi kolorami... taka plexa jest cholernie droga, ciezkodostepna i nie mozna kupic jej 20cm ;) ... i jak kazdy bedzie chcial inny kolor to... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nowy bloczek miał chyba premierę:

http://www.cooling.pl/realitynet-cube-nb,produkt,550686.html

 

nazwa - Realitynet Cube NB

według mnie dosyć dobrze przemyślane ;)

 

wygląda bardzo ładnie, full niklowane - jak to u realitynet ;)

 

Czekamy na forsta 4, fullcover'a na 88gtx

 

robi się ciekawie ;)

Edytowane przez Piotrekplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeden z najładniejszych bloczków na Chipset jakie kiedykolwiek widziałem. Nie to żebym sie podlizywał i jakoś patriotycznie na to patrzył :) Odkąd go nie zobaczyłem najbardziej mi się podobały EK. Ale ten jest po prostu świetny :D Nie lubiłem RN. Ale teraz to sie zmieni. Jak by do swojej oferty dorzucili różne inne bloczki. Np: mofsety, dyski, pamięci i wiele innych produktów i akcesoriów WC, na takim poziomie wykonania i ergonomii jak prezentowany Cube NB. To moim zdaniem sukces i uznanie nie tylko w Polsce, ale i w europie mają jak w banku.

 

Osobiście uważam, iż ludzie często kupują przedmioty które cieszą oko. I daje sobie rękę uciąć, że dzieciak który ma dużo kasy i stoi przed wyborem przypuśćmy roweru. Kupuje tandeciarskiego ale dobrze wyglądającego marketa, niż złożonego na dobrych komponentach szarego pospolitego modelu, który jest sprawdzony. Ustąpi uznania i renomy, żeby wyglądać. Akurat ta dziedzina komputerowego szaleństwa(a jest ich dużo). Która miała na celu funkcjonalność, czyli schłodzenie komponentów. Powoli przeistacza się w sztukę, tworzenia układów które można pokazać innym :) A nie jednemu posiadaczowi blaszaka opada szczęka, kiedy widzi "wodę" w komputerze. I jest wielkie WOW :D Ale do czego zmierzam. Ten sam dzieciak który będzie miał kupę kasy i zobaczy u starszego kolegi WC, pobiegnie do taty i naciągnie go na kilka tysienców, żeby tylko być fajny bo inni też to mają. Dlatego RN niech robi klocuszki i inne, dla wyjadaczy, którzy wspierają Polski rynek. I dla bogatych dzieciaków, które są trendy :D Oby tylko wiekszy asortyment i taka ergonomia. Osobiście lobię ładne klocuszki, ale nie wszystko złoto co się świeci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nowy bloczek miał chyba premierę:

http://www.cooling.pl/realitynet-cube-nb,produkt,550686.html

 

nazwa - Realitynet Cube NB

według mnie dosyć dobrze przemyślane ;)

...

 

Wszytko ładnie, ale szkoda, że nie możliwości montażu w rozstawie otworów 60mm np. na SB lub NB w DFI na p35 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cieple przyjecie bloczku... mocno obawialismy sie tej reakcji... ale wyszlo bdb! :D

 

Wszytko ładnie, ale szkoda, że nie możliwości montażu w rozstawie otworów 60mm np. na SB lub NB w DFI na p35 :sad:

pracujemy nad powiekszeniem zapinki by mialo rozstaw do 70-75mm, wtedy bedzie pasowac rowniez na p35

 

 

poprosze takie bloczki na CPU i GPU , natychmiast kupuje

kolejne bloki w drodze... czekamy tylko na odzew jak zostanie przyjety Realitynet CubeNB... a po komentarzach widac, ze podoba sie bardzo, wiec ogromne szanse na szybkie pojawienie sie kolejnych konstrukcji :)

 

Pozdrawiam

Samhain

 

P.S. Zycze co by Wam zajac duzo chlodnych czesci do kompa przyniosl ;)

 

 

 

edyta:

 

 

Jak by do swojej oferty dorzucili różne inne bloczki. Np: mofsety, dyski, pamięci i wiele innych produktów i akcesoriów WC, na takim poziomie wykonania i ergonomii jak prezentowany Cube NB. To moim zdaniem sukces i uznanie nie tylko w Polsce, ale i w europie mają jak w banku.

Wypelnij ankiete na stronie firmowej - ma ona wplyw na kolejnosc premier naszych produktow ;)

 

i dzieki raz jeszcze wszystkim za mile slowa odnosnie CubeNb ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...