Skocz do zawartości
Arni

Wpółpraca Rn Z Misiem15g0 !

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się że nie jest to jakimś większym problemem zaprojektowanie większej zapinki czytaj topu chyba że się mylę :lol:

tak jest to duzy problem... bo jest to wykonywane z jednego kawalka mosiadzu... im wiekszy tym wieksza cena... takze dla koncowego klienta... a trzeba wybrac jakis kompromis... i to staramy sie osiagnac...

 

jest opcja doczepianej ale wg mnie nie wygladaloby to juz tak atrakcyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bloczek wyglada naprawde niezle.

 

Dołączona grafika

 

Ale trzeba przyznac ze glownie robi to top. Gdyby udalo sie opracowac fajne topy tego typu na frosty bylo by rownie pieknie (a sa to udane, proste i nie stawiajace oporow spody - jedyne czego na dzisiejszym rynku im brakuje to mody na plekse).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cieple przyjecie bloczku... mocno obawialismy sie tej reakcji... ale wyszlo bdb! :D

pracujemy nad powiekszeniem zapinki by mialo rozstaw do 70-75mm, wtedy bedzie pasowac rowniez na p35

...

 

Jak zrobicie taką zapinke w ciągu miesiąca czasu to biore dwa takie bloczki z miejsca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie tylko tej możliwości zamontowania na P35 brakuje, chipset obecnie jest bardzo popularny i taka zapinka by się na prawdę przydała ;)

bloczek wygląda świetnie, według mnie dużo lepiej od bloczka MNP na chipset i jest w rozsądnej cenie... to czekamy na tę wersję pasującą na P35 ;)

Edytowane przez Piotrekplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny bloczek ladny , tylko troszke za gruby na moj gust ^^ pod grafe nie wejdzie ..

 

EDIT:

ale na zdjeciach sprawia wrazenie "strasznie tlustego" - sprawna iluzja

Edytowane przez darksigns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny bloczek ladny , tylko troszke za gruby na moj gust ^^ pod grafe nie wejdzie ..

grubosc jest ok... ma przeciez 12mm

 

miesci sie nawet na DFi LP nf4...

 

kwestia by go tak ulozyc by krocce nie zawadzaly o grafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain jak idą pracę nad poprawioną zapinką?? Napisałeś że pasuje nawet na NF4, czyli o ile rozumiem można zamontować grafę w górnym slocie PCIE i blok się zmieści?? Wiadomo może coś o premierze kolejnych bloczków?? Jestem chętny na cała rodziną jeśli będzie wyglądała równie dobrze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że pasuje nawet na NF4, czyli o ile rozumiem można zamontować grafę w górnym slocie PCIE i blok się zmieści?? Wiadomo może coś o premierze kolejnych bloczków?? Jestem chętny na cała rodziną jeśli będzie wyglądała równie dobrze ^^

 

tak pasuje na NF4 (nawet obecna wersja pasuje - chcesz fotke?)

 

kolejne sa w trakcie... troszke mocne tempo sobei narzucilismy ostatnio (duzo nowych konstrukcji), ale nie powinno byc problemu... :)

 

niespodzianki w drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pasuje na NF4 (nawet obecna wersja pasuje - chcesz fotke?)

 

kolejne sa w trakcie... troszke mocne tempo sobei narzucilismy ostatnio (duzo nowych konstrukcji), ale nie powinno byc problemu... :)

 

niespodzianki w drodze :D

i bardzo dobrze, że narzuciliście sobie mocne tempo, dla nas klientów to dobra sprawa.

Chciałbym zapytać w poczekaniu na nowe zapinki pod bloczki na NB, czy będzie w końcu blok pod GF8800GTX? W prawdzie karta została zastąpiona modelami na G92 ale dużo osób ją posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne pytanie odnośnie CubeNB. Top ma 8mm a spód 4mm i takie pytanie gdy wkręcę do oporu złączkę on ma gwint 8mm to czy nie przeszkadza to w rozprowadzeniu cieczy wewnątrz??

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne pytanie odnośnie CubeNB. Top ma 8mm a spód 4mm i takie pytanie gdy wkręcę do oporu złączkę on ma gwint 8mm to czy nie przeszkadza to w rozprowadzeniu cieczy wewnątrz??

 

zadnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy będzie w końcu blok pod GF8800GTX? W prawdzie karta została zastąpiona modelami na G92 ale dużo osób ją posiada.

Watpie... Wystarczy na allegro popatrzec po ile wyprzedaja bloczki zalmana na G80 - GTS i te na GTX/Ultra, przy takich cenach jak w tej chwili bedzie ciezko zrobic cos czyms by sie wieksza ilosc osob zainteresowala, podobnie bloczki na GT/GTS 512 (G92) po 60pln za zalmana ostatnio sprzedawali...

 

Ja bym proponowal raczej wziac sie za radoslawy 4850/4870, bo jakos na to fullcoverow w PL jeszcze nie widac, na zachodzie tez chyba z tym slabo. Jesli powiedzmy w przeciagu miesiaca by sie pojawily to sam bym od razu jeden wziol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracujemy nad nowymi projektami, niedlugo premiery, w jakiej kolejnosci i jakie kiedy nie powiem bo nie wiem, sukcesywnie

 

a teraz wracam do pracy... wk oncu siedzac na forum bloki sienie zrobia, ktos musi projektowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no samhain az sam sie nie moge doczekać co tam poprojektowałeś :) a sam nadal czekam na cos na full GPU.

 

jakbys na gg (o ile masz ciagle to samo) odpowiedzial byloby ciut szybciej ;P

 

co do projektow:

 

pracujemy nad nowymi projektami, niedlugo premiery, w jakiej kolejnosci i jakie kiedy nie powiem bo nie wiem, sukcesywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys na gg (o ile masz ciagle to samo) odpowiedzial byloby ciut szybciej ;P

 

co do projektow:

Jasne tyle czasu juz slyszymy o F4, HH, colderze... no i moje zlaczki do pompki to pewnie PP sobie w krany wkrecilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne tyle czasu juz slyszymy o F4, HH, colderze... no i moje zlaczki do pompki to pewnie PP sobie w krany wkrecilo.

"na fliperach masz juz wszystkie rekordy? czy sie dziela forty forty?"

 

daruj sobie zgryzliwosc Rybciu, daleko na tym nie zajedziesz

 

a co PP zrobila z Twymi zlaczkami to ja nie mam pojecia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...