Skocz do zawartości
Techno_Boy

Czym Wypalać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Ja od dwóch lat używam dołączonego Nero 6 i nie widzę powodów by go zmieniać :P

W sumie fakt , choc u mnie zauwazylem , ze przy przeladowywaniu czasami nero traci "lacznosc" i responsywnosc systemu siada , ale trwa to do 10 sekund i pozniej jest ok. Nero w przeciwienstwie do wyzej polecanych ma jedna zasadnicza pozytywna rzecz. Po dodaniu plikow do kompilacji mozna kliknac prawym na folder i zobaczyc ile faktycznie to cos zabiera. Jak wiemy plyta pomiesci fizycznie 4.7GB , tymczasem te wyzej wspomniane pokazuja np 4.4 , 4.3GB a mimo to plyty nie da sie juz nagrac bo fizycznie pliki zajmuja wiecej i trzeba sie bawic. Jesli sie nie myle to tylko infra jeszcze poprawnie wskazuje , z tym ze nie da sie prawym tego zobaczyc , ale pasek jest do 4.38 i tutaj jest to wlasnie dobry przedzial bo to stanowi wlasnie te 4.7 fizycznie na plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy , chyba oczekuja ze program usprawni wypalanie /jego jakosc :)

Dla mnie osobiscie NERO dolonczony do napedu jest the best

dodac do niego pare pluginow i jest jeszcze lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-1 dla cdburnerxp. Za każdym razem niszczy mi ASPI, nie mówiąc już o spalaniu płyt. Testowany na 3 kompach - na każdych robi to samo.

 

Deepburner działa dobrze mimo wad jakie wymienił Firekage.

 

Obecne nero to dla mnie bloatware wypchany po brzegi grafiką i bzdurnymi kreatorami. Tęsknię do Nero z 2001r :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...