Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

To zamulanie występowało na X48. Z tego co pamiętam to 180.60 naprawiały ten problem. Teraz to po moim komputerku tylko sygnaturka została :(. Może kiedyś coś sobie złożę, jak narazie będę tylko sobie czytał forum. 3mcie się.

to co sie stalo, ze kompa tracisz?

 

 

BTW ma ktos problem z grafa w FC2? konkretnie z woda? tzn. w swietle slonca miga - tak jakby refleksy gasly i zapalaly sie.

 

BTW nieraz zdazaja sie spadki wydajnosci - z 10 klatek wtedy mam. na 8800gts 640MB nie mialem takich spadkow. tutaj tak jakby karcie brakowalo pamieci. a moze to wina sterow? mam 180.48 by Side.

pozdro i prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są XG :wink: , sterowniki dostępne na stronce. Co do zmian to spadło obciążenie cpu przynajmniej w crysisie i wydajność wzrosła o ok 7-10% podczas realnej rozgrywki , dotyczy to sterów pod viste.

 

 

side.pl.pl

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są, nie wiem dlaczego po pierwszej instalacji system mi padł - nawet awaryjny się nie odpalał xD i musiałem chkdsk go potraktować, ale już po tym wszystko śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w niektórych grach (assasin creed, tomb raider underworld, devil my cry 4, gta 4, flat out) po włączeniu gra się zawiesza i wywala błąd że sterownik ekranu przestał działać poprawnie potem konieczny res kompa.

W zdarzeniach opis błędu jest taki:

"Sterownik nv4_disp dla display urządzenia \Device\Video0 jest zablokowany przez pętlę nieskończoną. To wskazuje zwykle na problem z samym urządzeniem lub z jego sterownikiem niepoprawnie programującym urządzenie. Sprawdź, czy u dostawcy sprzętu są dostępne aktualizacje sterowników."

Procesor: Intel Core2Duo e8400 2x 3,0GHz

Karta graficzna: Zotac GeForce 9600GT 512MB/256bit (725/2000)

Płyta główna: Asus p5k/epu

Pamięć RAM: OCZ 2x1GB 1066MHz

Zasilacz: Cheaftec 450W

System: Win XP

Robiłem testy podzespołów programami i wszystko OK.

Instalowałem stery: 174.16, 174.74, 175.16, 175.80, 177.79, 178.13, 178.24, 180.48, 180.60, 180.84 i na wszystkich jest to samo.

Myślicie że to wina sterowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...