Skocz do zawartości
Holman

Skad ddr pc 3200?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie czy ktos ma jakis pomysl jak sciagnac ddr pc 3200 corsaira , OCZ lub Microna?, oczywiscie sensownie cenowo a nie jakis ful drogi shipping ze stanow, bo ja nie mam zadnej koncepcji... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie w 4maxie sa ocz'y pc 3000 ale Lisek sam pisal ze marnie sie zachowuja i lepiej poczekac na pc3200. Poza tym oczy 3200 maja o wiele lepsze benchmarki. Niedlugo zmienieam sprzeta wiec chcialbym juz zaczac szukac ramkow bo to poewnie zajmie troche czasu. Najbardziej git wydaja mi sie Corsairy jak na arzie ale poczekam jescze na recenzje z zachodu. Nie ma nikt jakiejs cicoci w stanach? [ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Lisek sam pisal ze marnie sie zachowuja i lepiej poczekac na pc3200.

Liskowi sie dziwnie zachowywały na VIA :P u mnie nie było problemów, poza tym 3200 będą droższe o jakieś 40 $ sztuka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja planuje kt 400 + thoroughbreed dlatego chce pc3200 a nie te pc 3000 co sa w 4 maxie, wiem ze beda drozsze ale pc3000 przy kt400 dlawilyby system mysle. A moze znalazloby sie wiecej chetnych to bysmy jakos zamowili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy ktos ma jakis pomysl jak sciagnac ddr pc 3200 corsaira , OCZ lub Microna?, oczywiscie sensownie cenowo a nie jakis ful drogi shipping ze stanow, bo ja nie mam zadnej koncepcji... :cry:

Zadaj sobie pytanie po co teraz pamieci kupowac? Poczekaj do maja bedzie jak w zeszlym roku ceny spadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bedą, bedą, ajk nie www.cennikpc.com to bedzie www.4max.com.pl :)

PITer jak ci sie te pamieci sprawuja Nanya? Na ile ida max?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja powiedzialem ze ja chce je od razu kupowac :wink: , jasne ze poczekam do maja albo nawet dluzej i az sie zrobia sensowne ceny i bedzie wiadaomo ktore ramki pc3200 sa naprawde najlepsze, moj post dotyczyl tez pomyslo na sciagniecie ramow z usa a niekoniecznie dawanie zarobic chlopakom z 4max cool 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialbym sie nad zakupem DDR400 - narazie jest to niepewny produkt...nikt nie wie czy zostanie zaakceptowany. Samsung i Micron sa za taim rozwiazaniem. Elpida, Hynix i Infineon sa przeciw i popieraja DDR400 w standardzie DDR-II.

Naraze chyba nie czas na takie planowanie zakupow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie po co teraz pamieci kupowac? Poczekaj do maja bedzie jak w zeszlym roku ceny spadna.

Nie byłbym tego taki pewien. Zeszłoroczny spadek cen był wywołany nadprodukcją pamięci i sprzedażą poniżej kosztów produkcji. Działo się tak ponieważ bardziej opłaca się sprzedawać poniżej kosztów niż nie sprzedawać wcale, ponieważ wyłączenie fabryki i jej ponowne włączenie jest bardzo kosztowne. Obecnie popyt jest na poziomie podaży i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. Chociaż szybsze modele pamięci będą tańsze od obecnych firmowo podkręcanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...