Skocz do zawartości
nrl

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

3dmark chodził przez całą noc i nic.

heaven + furmark też bez problemu

 

generalnie rzecz biorąc przestałem wierzyć w problem z grą, a zacząłem w problem ze sprzętem w związku z czym przerzuciłem swój problem do tego tematu (jeśli ktoś byłby zainteresowany):

forum.purepc.pl/topic/342375-wszystko-o-geforce-gtx-660-ti-670-680-690/

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże. Bo miałem w końcu okazję ukończyć grę i w sumie jestem zadowolony. Wszelkie moje obawy na temat gameplaja się nie sprawdziły. Jest dosć podobny do tego co mieliśmy w poprzednich częściach. Do tego nie zabrakło dobrego klimatu, aczkolwiek nie takiego jak w Max Payne. Graficznie gra prezentuje się naprawdę nieźlę i tu mnie mocno zaskoczyli. I działa nieźle na max detalach (AA X2) na tym co mam w sygnaturze. Jedyne do czego mogę się przyczepić to troszkę przesadzona fabuła rodem z filmu akcji. Zwłaszczxa końcówka na lotnisku. Troszkę IMO to przesadzone. Gość wyochodzi z wysadzonego samolotu. Payne przeskakuje z jednego pociągu do drugiego w taki sposób że fizycznie to jest nie możliwe.. Można by tak wymieniać. Ale to tylko gra i ważne że fun z ów gry był niezły. Mogę uznać grę jako jedną z udanych tego roku. 8/10

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że odkopuje... ale

Jako, że skusiła mnie okazyjna cena to zakupiłem w końcu na GMG tego legendarnego Maxa - wersja steam. Kluczyk na podpina się ładnie gra się ściaga i instaluje wszystkie dodatki i bajerki. Po uruchomieniu oczywiście rejestracja na Social Club i aktywacja gry... no właśnie aktywacja gry. Tego procesu nie udało mi się jeszcze przejść, bo ciągle mam komunikat o problemach z połączniem z serwerem aktywacyjnym.

Już mi normalnie ręce opadają... zachciało mi się Maxa...

Ktoś spotkał się z podobnym problemem jak to przeskaczyć?

Z góry dzięki za pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowanego jakiegoś firewalla?

U mnie blokowane były jakieś tam składniki systemu.

Gdzieś w opcjach FW włączyłem żeby pokazywały mi się informacje o wszystkim co tylko próbuje uzyskać dostęp do internetu i jakoś poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera wciąga...nie jest to moze mp1, i nie mam już 19lat więc odczucia inne ale gierka syci. Jeszcze nie przeszedłem, raptem jestem w momencie tuż po ogoleniu pały. Ale jest dobrze.

Widać jednak że jak ktoś chce to gre potrafi dopieścić...dobre tekstury, przyzwoita(nawet więcej niż przyzwoita) grafa, dobry scenariusz i gameplay. Troche dużo cutscenek...ale da sie przeboleć. Ogółem zadowolony jestem z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie irytowały te przerywniki co chwilę.. ogólnie gra ok, ale jakoś nie czułem klimatu maxa, przeszedłem z sentymentu do serii. Wiadomo graficznie + animacja to super, ale całość na zasadzie "przejść zapomnieć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo po formacie. Przerzuciłem się na Win 7 Professional x64 [sP1] z XP. Po zainstalowaniu MP3 który dopiero w tym systemie zaczął mi działać w grze nie słychać głosów i dialogów w filmikach, a jeśli już są to ledwo słyszalne. Jedyne co słyszę to dziwięki zewnetrzne [ jak muzyka w tle ] oraz narrator. Reszta wszystko hula, karta dźwiękowa to Sound Blaster Live 24 bit. Czy to może być wina złych sterowników? Z góry dzięki za pomoc, pozdro Torcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarnąłem zgrywania save'ów z gier z GFW:Live rockstrara. Nie wiem jak można było sprawę do tego stopnia spier^%&*$. Rozumiem, że tricki w stylu zgrywania folderu xbox live wraz z całym profilem, zabawa z wersjami live'a bo nie z każdą działa sa dobre dla tych którzy mają piracka kopię. Ale jak do cholery można było sprawę tak spierdzielić nawet na oryginalnych wersjach pudełkowych. Czy Save'ów nie można było umieścić w jakimś przystępnym miejscu ? Czy nie powinny się one zapisywać i pobierać automatycznie z tegoż serwisu po zalogowaniu ? Mówię głownie o GTA 4 gdzie przechodziłem grę chyba pięciokrotnie do pewnego momentu ( z ponad 50% całości ) po czym formatowałem dysk i w prawie każdym przypadku traciłem stan gry mimo zapisania folderu z save'ami. Dzięki temu popierdzieliłem to i grę sprzedam przy najbliższej okazji i nigdy nie kupie nic oryginalnego od tej firmy (choć w Max'a bardzo chętnie bym zagrał a właściwie dokończył ale scenariusz był taki sam). Dno. Jedyna opcja to chyba zakup na Steamie bo tam (mam nadzieje) już nie ma takich jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja steam ma wbudowany gfw:live i przy pierwszym włączeniu trzeba się zalogować na konto gfw bo inaczej wyskakuje informacja, ze save nie zostaną zapisane. GTA na steam identycznie. Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka sama lipa. Szkoda bo o ile GTA uważam za serię najdelikatniej mówiąc słabą i nie koniecznie przechodzenie jej do końca jest moim priorytetem to w Max'a trójkę bym pograł a właściwie dokończył gdyby save-y nie poszły się rąbać bo byłem już w zasadzie na pewno daleko za połową. Będę po prostu musiał wyczuć taki moment prosto po formacie i przejść całość na jednym systemie. Dla mnie to akurat nie taka oczywista sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświerzyć sobie MP3.

Mam pene problemy z internetem węc muszę siągnąć wersję instalacyjną (MUVE.pl) po za domem.

Czy orientujecie się czy wersja z muve jest od razu aktualna cyz trzeba dociągać patche?

Znacie może jakąś stronę ze wszystkimi patchami w jednym miejscu?

 

znalazłem coś takiego:

http://www.patches-scrolls.com/max_payne3.php

ale nie wiem czy to wszystko, a na stronie rockstara nie bardzo mogę znaleźć odpowiednie infirmacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...