Skocz do zawartości
Kaeres

F1 Sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Felippe niepotrzebnie przyszarżował. I tak Kimiego by nie wyprzedził (za duża strata czasowa), a tak stracił bardzo, bardzo wiele. Gdyby podczas wypadnięcia nie hamował tak ostro to przejechałby przez pułapkę żwirową i po trawie wróciłby na tor.

 

Podobno w Ferrari pękła tarcza hamulcowa.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryć zę Toyota jest w natarciu.

Musze jednak rozwiać nieco hurra optymizm- 2 wyścig i 2 pudło dla BMW ale tylko w sytuacji problemów któregoś z czołowych 2 zespołów, chociaż Kovalainen nie byl w stanie zmniejszać przewagi Robcia, to mozę tak tragicznie nie jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, że McL wpadnie na podium.

;)

 

Wyścig bardzo dobry, świetna jazda Roberta. Wygląda na to, że zaczyna się dogadywać ze swoim inżynierem.

Cieszę się, że Raikonnen pierwszy a Hamilton dopiero piąty.

Konferencja niezła, zaskoczył mnie Kubica mówiąc po polsku ;]

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Wyścig bardzo dobry, świetna jazda Roberta. Wygląda na to, że zaczyna się dogadywać ze swoim inżynierem.

Cieszę się, że Raikonnen pierwszy a Hamilton dopiero piąty.

Konferencja niezła, zaskoczył mnie Kubica mówiąc po polsku ;]

taki zwyczaj, każdy mówi w swoim języku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscig miał jednego aktora Roberta Kubice.Raikonnen zrobił to co miał zrobić,Robcio jechał bardzo mądrze :) Banalny błąd Massy.Kubica zasłużył na to podium,jest dobrze nie ma co spekulowac a co by było gdyby.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do po polsku to oni nie pokazali całej konferencji tylko kawałek i to było pytanie od Polsatu, więc poprosili o odpowiedź po polsku, żeby tłumaczowi nie płacić :)

 

Co do wyścigu, to BRAWO ROBERT, obyśmy na pierwsze miejsce nie czekali tyle co od trzeciego na drugie :)

 

A powiedźcie mi kto Iceman'owi tak po oczach pojechał szampanem? Robuś czy Heiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica fajnie wygladal taki spocony bo zdjeciu kasku jakby z shout parka :D

 

Za tydzien pierwsze miejsce ROBCIA. Mam nadzieje ze Honda i Toyota dalej beda pnac sie do gory;]

 

Jednak Kubica jest szybszy od Heidfelda - ciezszy bolid a i tak wyzej.

 

PS: Dobrze NAKADZIMIE ze nie zdobyl pkt ;]

 

 

PS: widzieliscie jak tydzien temu Fiamilton odepchnol Rosberka i Heidfelda? Jak bielg po szampana dla mnie troche hamskie....

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna po dwóch wyścigasz twierdzić że jest szybszy :?

w poprzednim w ogóle nie dojechał a niemiec był 2. Takie gadanie że ktoś jest lepszy bo to "nasz człowiek" jest torchę dziwne.

hajcweld na pewno zaimponowal mi wyprzedzaniem. jedno z lepszych jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tydzien nikt nie bedzie pierwszy, za dwa w bahrainie moze i tak

 

a co do robert vs nick. na dzien dzisiejszy wydaja sie kierowcami na bardzo podobnym poziomie z tym ze robert wydaje sie rozkrecac, najlepsze jeszcze przed nim natomiast po nicku raczej ni spektakularnego bym sie nie spodziewal... ale to tylko moje zdanie

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że Robert znowu trysnoł dowcipem tylko teraz na temat swojego napoju. Zapytany o niego miał powiedzieć, że już przed startem był gorący, na drugi raz weźmie sobie cherbatę i będzie ją pił w odpowiedniej temperaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jak by sie to potoczyło gdyby MCL nie był przesunięty 5 do tyłu. sądzę że BMW poradziłoby sobie.hamilton dzisiaj jakoś się ślizgał. koval jechał niespecjalnie szybko. to byłoby dopiero ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo :) Spisało się też BMW, nie udziwniając taktyki.

PS Niech mi teraz ktoś powie, że Massa nie jest słabym kierowcą :)

Ja powiem, że słabym kierowcą nie jest. Zgoda, że jeździ w chyba najlepszym teamie, zgoda, że radzi sobie do końca bez TC (o czym wspominałem wcześniej). Umiejętności jednak posiada i myślę, że udowodni swoją wartość w następnych wyścigach. Musi, bo mimo, że kontrakt ma, Ferrari jest zespołem, który może bardzo szybko stracić cierpliwość... Kwalifikacje wygrał mniejszą ilością paliwa w baku.

 

McLaren rzeczywiście stanął w osobie Kovalainena na najniższym stopniu podium, jednak gdyby nie pech Massy w miejscu fina mielibyśmy najprawdopodobniej Roberta :) A z Hamiltonem sami widzieliśmy co się działo. To był trudny wyścig dla Mercedesa i o podium było ciężko ;)

 

Gratulacje dla Roberta, w pełni zasłużył na to, co osiągnął. Wyważona strategia, szybkie pit-stopy i dobre tempo zdały egzamin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...