Skocz do zawartości
Kain15

Nforce3 i GF FX2 ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Święte słowa bracie... święte słowa... 8)

Tylko... nie zapomnij, że r9700 już jakiś czas było na rynku zanim pojawił się fx....

 

i z pierwszych testów (O TO WŁAŚNIE MI CHODZIŁO) wynikało jasno, że nie dość, że FX nie jest dużo mocniejszy od r9700 jak to zapowiadała nvidia to jeszcze w niektórych aplikacjach jest SŁABSZY!!!!!!!!!!!!

Tak, a gdy wyszedł Gf4 tit4600 który miał troche miesięcy do porównywali do niego Radeona 9700Pro.

 

Weź pod uwage to, ze w takich testach jak w np. COMMANCHE 4 albo Aquarius to Radeon zdycha przy GF'ie.

Moim zdaniem Radeon jest stworzony głównie pod 3D Marka, żeby user jak wyciśnie 13000 ptk w 3D MArku 2001 twierdził, że ma najlepszy sprzęt, a w rzeczywistosci to Gf jest stworzony do gier i kapke gorzej wypada w 3d mark'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyjestescie tylko zapatrzeni w szybkosc ATI 9700/9800pro a nie widzicie mozliwosci i szybkosci (nieco mniejszej) GF FX nie mowiac juz o szybkosci FX 2 :D

Co racja to racja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyjestescie tylko zapatrzeni w szybkosc ATI 9700/9800pro a nie widzicie mozliwosci i szybkosci (nieco mniejszej) GF FX nie mowiac juz o szybkosci FX 2 :D

Co racja to racja :D

wreszcie nieliczny czlowiek na forum ktory podziela moje zdanie w tej kwestii

heheh tak mysle bo tak trzeba myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyjestescie tylko zapatrzeni w szybkosc ATI 9700/9800pro a nie widzicie mozliwosci i szybkosci (nieco mniejszej) GF FX nie mowiac juz o szybkosci FX 2 :D

Co racja to racja :D

wreszcie nieliczny czlowiek na forum ktory podziela moje zdanie w tej kwestii

heheh tak mysle bo tak trzeba myslec

rozmawiac teraz o szybkości gf2 to jak rozmawiac o szybkosci ps3...

 

panowie powoli... ta karta jeszcze jest w fazie projektowania, a wy ją już ustawiliscie na piedestale...

 

moze poczekamy na nowego radusia i wtedy pogadamy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyjestescie tylko zapatrzeni w szybkosc ATI 9700/9800pro a nie widzicie mozliwosci i szybkosci (nieco mniejszej) GF FX nie mowiac juz o szybkosci FX 2 :D

Co racja to racja :D

wreszcie nieliczny czlowiek na forum ktory podziela moje zdanie w tej kwestii

heheh tak mysle bo tak trzeba myslec

rozmawiac teraz o szybkości gf2 to jak rozmawiac o szybkosci ps3...

 

panowie powoli... ta karta jeszcze jest w fazie projektowania, a wy ją już ustawiliscie na piedestale...

 

moze poczekamy na nowego radusia i wtedy pogadamy co?

jak narazie o nowym radusiu wogle nie slychac :D

i watpie zeby byl lepszy od tego FX 2 :D buahahahaha Ati jest smieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego smieszne ?! Bo masz GF. Teraz mam ATi, przedtem miałem kartę ze stajnij nVidi i nie przesiąde się juz spowrotem na nią ... każdy chwali to co ma .... tak samo jak w tym wątku jak i na całym forum ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche w tym racji jest: gdybym ja kupił załóżmy waszego ukochanego Radeona 9800Pro i okazałoby sie że GF FX2 będzie 2x lepszy (a po Cebicie tak sie zapowiada) to by mnie szlak trafił!

 

Nikt turaj na forum nieroztrzygnie tego póki któraś z tych firm ewidętnie padnie lub poprostu wróci do tego co kiedyś robiło.

 

Żeby być obiektywnym to powiem, że oby dwie firmy są dobre i w chwili obecnej jest równo i było równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie o czym my mówimy !? Ty tutaj już o GF FX2 mówisz jak jeszcze nie ma GF FX w pełnym tego słowa znaczeniu ... Zaraz zacznę mówić aaahhh ehhh jaki to R400 będzie słodki, 10000x razy lepszy od GF FX2 .... Takie gadki są moim zdaniem bez sensu. R9700Pro był lepszy od GF4Ti4600 bo był wydany później teraz sytacja jest podobna. GF FX jest lepszy od R9700Pro bo jest nowszym produktem. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto sie tutaj klocic. Bo jedna jak i druga firma robi baaardzo dobre karty ,a nazywanie FX-a shitem to juz szczyt. Co z tego ,ze moze jest troche mniej wydajna niz r9700/9800 ,ale w Doomie3 pokazuje pazury i dlatego znajdzie nabywcow. Po drugie ,nie wiem dlaczego teraz sie taki szal zrobil na Ati i wszyscy ja kochaja. Ja nie lubie ani Ati ani nVidii ,bo obydwie firmy odwalaja walki ,jak Ati z 9500 ktora ,kosztuje 900!!! (i zeby nie dalo sie jej przerobic na 9700 to byla by $#%$#@$ warta - nie mowie tutaj o 9500pro). I ta numeracja kart jest najbardziej chaotyczna jaka widzialem (o czestych problemach z DRV nie wspomne ,tak wiem wiem nie wszystkim sie to zdarza ,ale o wiele czesciej niz ludziom posiadajacym karty nVidia). Teraz czas na nVidia. Cena!!!! 2800zl za FX w momencie kiedy jest przyparta do muru!!! Co oni poj#@%ni. Tak samo jak ceny FX5600U i 5200U. Ostatnio cos za bardzo kombinuja ze sterami i wciskanie kitu przez caly ten okres ,ze FX zmiecie konkurencje przelalo szale. I z tego wynika ,ze jak i Ati jak i NV nie zasluguja na to zeby sie wyzywac ,klocic ,obrazac itp. One chca tylko na was zarobic (co pokazal przekret z ATI 9500>>9700pro) .To sa tylko karty graficzne ,a wytykanie komus ,ze ma karte danej firmy i osadzanie go (np ze jest idiota ,ze kupil np S3) sa poprostu smieszne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcale nie kłóce ;). Obie firmy są siebie warte ... Tylko wydaje mi się że porównywanie GF FX2 już teraz do R9800Pro jest bezsensu ... mamy to robic tylko dlatego że nVidia już mydli oczy klientom jaki to on nie będzie miodny ... taka sama sytuacja przeciez była z GF FX ... ATI też nie pozosataje dłuże tak jak Karaś mówi pokazało lwie pazurki na przekrętach z R9500 ...

 

P.S. Juz mi 200 stukneło na karku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto sie tutaj klocic. Bo jedna jak i druga firma robi baaardzo dobre karty ,a nazywanie FX-a shitem to juz szczyt. Co z tego ,ze moze jest troche mniej wydajna niz r9700/9800 ,ale w Doomie3 pokazuje pazury i dlatego znajdzie nabywcow. Po drugie ,nie wiem dlaczego teraz sie taki szal zrobil na Ati i wszyscy ja kochaja. Ja nie lubie ani Ati ani nVidii ,bo obydwie firmy odwalaja walki ,jak Ati z 9500 ktora ,kosztuje 900!!! (i zeby nie dalo sie jej przerobic na 9700 to byla by $#%$#@$ warta - nie mowie tutaj o 9500pro). I ta numeracja kart jest najbardziej chaotyczna jaka widzialem (o czestych problemach z DRV nie wspomne ,tak wiem wiem nie wszystkim sie to zdarza ,ale o wiele czesciej niz ludziom posiadajacym karty nVidia). Teraz czas na nVidia. Cena!!!! 2800zl za FX w momencie kiedy jest przyparta do muru!!! Co oni poj#@%ni. Tak samo jak ceny FX5600U i 5200U. Ostatnio cos za bardzo kombinuja ze sterami i wciskanie kitu przez caly ten okres ,ze FX zmiecie konkurencje przelalo szale. I z tego wynika ,ze jak i Ati jak i NV nie zasluguja na to zeby sie wyzywac ,klocic ,obrazac itp. One chca tylko na was zarobic (co pokazal przekret z ATI 9500>>9700pro) .To sa tylko karty graficzne ,a wytykanie komus ,ze ma karte danej firmy i osadzanie go (np ze jest idiota ,ze kupil np S3) sa poprostu smieszne!!!

true true - niema karty g. idealnej bo gdyby taka była to świat byłby nudny i monotonny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tam poczekał na S3. Bo ostatnio ciekawy artykulik gdzieś czytałem na temat ich nowego chipu graficznego. Może za pół roku będziemy mieli ponownie wielkiego S3 na rynku. I w tedy bym się śmiał jeżeli Ati i nVidia zostaną z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...