Skocz do zawartości
durczyn

Kolega Mi Wtarł W Tapicerke Czekolade

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wygląda tak:

 

Jechaliśmy sobie autem, ja prowadziłem, i kolega jak zjadł batonik to chciał papierek gdzieś schować,

i wsadzając do kurtki lekko mazną fotel czekoladą. Została taka plamka 1cm2, Tapicerke mam jasną velurową,

a czekolada taka jasno-brązowa, ael widać na sobie, niema tago jakoś dużo i głęboko wtartego ale taki ślad został bo przyschło, jak można się tego pozbyć ? (latem auto idzie do prania tapicerki, to by pomogło? ale wolałbym wcześniej tego siępozbyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołaczam się..

u braciaka w mercu wylała sie ocet czy tam olej ze śledzi na tylna kanape.. co prawda plamy jakiejs strasznej nie ma ale kazdy wie jak smierdza sledzie.. czym to wyprac? vanish juz polecial ale nic nie pomoglo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płynem do garów to olej a nie czekoladę, ludzie pomyślcie trochę nawet z tyłu głupiej puszki z pianką do czyszczenia tapicerki pisze jak się go używa... czy już o wszystko musicie pytać na forum ? Kup środek do czyszczenia tapicerki samochodowej i najnormalniej zmyj tą czekoladę, to tylko czekolada a nie dwa litry farby do malowania dachów...

http://www.allegro.pl/item333328571_sonax_...alcantara_.html

w każdym sklepie motoryzacyjnym czy na stacji benzynowej kupisz taką piankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sztuka wydać 34zł na plamke 1cm2, albo oddać auto do prania tapicerki za 500zł

 

co tu myśleć ?

 

a myśleć nad sposobem łatwo i szybko dostępnym, przy minimalnym koszcie.

 

No bo tak czy siak w lato auto idzie do prania tapicerki, pytanie czy do tego czasu jakby ją zostawić to się nic nie pogorszy ? zejdzie przy profesjonalnym praniu potem taka paro tygodniowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie podepne pod temat ....

 

Wczoraj jak jechale autem z pracy to spadl mi na podloge papierek po cukierku ... i wlecial pod fotel ... jak go mam wyciagnac ? czy musze przesunac fotel, czy moze tylko wystarczy reke wsadzic ? i czy taki papierek nie porysuje mi dywanika ??

 

 

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sztuka wydać 34zł na plamke 1cm2, albo oddać auto do prania tapicerki za 500zł

500zł pranie tapicerki ? to chyba wybebeszają ten samochód do gołej blachy...

 

pianke do czyszczenia tapicerki kupisz za 15-17 zł w sklepie motoryzacyjnym czy pierwszym lepszym hipermarkecie przecież nie musi to być sonax w dodatku z allegro.

 

Naprawdę strach pomyśleć jak Wy sobie ludzie poradzicie w życiu jak takie banalne problemy w postaci kawałka czekolady na tapicerce samochodowej wyrastają do rangi rzeczy nie do przeskoczenia bez wypisywania postów na forum...

Jak za przeproszeniem się Wam dziecko zleje w pieluchę (jak już dowiecie się z googli jak je zrobić najtańszym kosztem :lol: ) to też będziecie zakładać posty na PPC tyt. "Jak przewinąć dziecko i wytrzeć kupkę".?!? n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie podepne pod temat ....

 

Wczoraj jak jechale autem z pracy to spadl mi na podloge papierek po cukierku ... i wlecial pod fotel ... jak go mam wyciagnac ? czy musze przesunac fotel, czy moze tylko wystarczy reke wsadzic ? i czy taki papierek nie porysuje mi dywanika ??

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac. :mur:

podepnę sie pod temat

 

a ja kupiłem ostatnio sportowe pokrowce na siedzenia które zwiększają moc i max moment . Spoko. Razem z tatą zakładaliśmy je przez 3 noce jednak nie zauważyłem specjalnego wzrostu mocy...no może ciut szybciej zbiera się do setki..ale ciągle nie moge zejść poniżej 25s.Może coś zrobiłem nie tak, może źle założyliśmy?

Co prawda gość w firmie gadał że zamierzony efekt będzie dopiero wtedy gdy zamontuje jeszcze aerodynamiczne kołpaki 13", ale chwilowo nie stać mnie na nie.

 

może ktoś z Was drodzy Forumowicze zna firmę która profesjonalnie założy mi te pokrowce ?? :wink:

 

nie wiem już sam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Wczoraj jak jechale autem z pracy to spadl mi na podloge papierek po cukierku ... i wlecial pod fotel ... jak go mam wyciagnac ? czy musze przesunac fotel, czy moze tylko wystarczy reke wsadzic ? i czy taki papierek nie porysuje mi dywanika ??

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac. :mur:

W ASO za usuwanie papierków spod fotela kierowcy biorą 100-120zł, spod fotela pasażera 80-100zł. Jeżeli jest to papierek z cukierka z alkoholem to jest dopłata 20zł za neutralizację par alkoholu z przestrzeni podsiedzeniowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

proponuję zabić kollegę... tzn... każ mu sprawdzić lampy z przodu i cisnij gazu.... albo niech teraz wylize czekoladkę (z siedzenia of kors) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ASO za usuwanie papierków spod fotela kierowcy biorą 100-120zł, spod fotela pasażera 80-100zł. Jeżeli jest to papierek z cukierka z alkoholem to jest dopłata 20zł za neutralizację par alkoholu z przestrzeni podsiedzeniowej.

Nie zapomnij o opłacie utylizacyjnej uzaleznionej od masy cukierka i powierzchni papierka po rozlozeniu (wacha sie pomiedzy 50-100zl). :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi w stylu dzieci neo... jak nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie, proste ? Chciałbym zobaczyć wasze wzruszenie ramionami jak ktoś wam wetrze coś w tapicerke : ] . Ja po prostu nie chce przy okazji zniszczyć tapicerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...