Skocz do zawartości
kaktusior

Moj pierwszy mod :)

Rekomendowane odpowiedzi

...oto adresik z fotkami mojego kompa.

Jak bede mial wiecej czasu to rozbuduje stronke...opisze historie budowy

obudowy...takie tam. Na razie same fotki z AcdSee wrzucone.

Z ciekawoscia poczytam jakies opinie...

Aha, wentyl na CPU jest kupiony, reszta 'hand made' :D

 

Pozdrawiam....

 

PS. fotki sa w duzej rozdzielczosci z cyfraka...duze ale z kompresja 60 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO

Kolor beznadziejny - orange sucks.

Reszta przecietna.

Ogolnie nic nadzwyczajnego.

P.S. To okno jest jak dla mnieza kwadratowe, czegos w nim brakuje :)

Geomatria stary ;)

Zapomnialem dodac, ze najwazniejsze jest, aby tobie sie podobala twoja buda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl na niestandardowy kolor. Przynajmniej wyroznia sie ze wsztstkich czarnych matowych, srebrnych itp obudow. Jakim sposobem robi sie taki znak jak masz na boku ?

Czy to zrobiles czy kupione okno ?

Uchwyty, ktore mi sie podobaja w kazdej budzie. Tutaj sa tez zrobione profesjonalnie. Wydaje sie nawet jakby Ci to robila jakas firma. Wiatraczek na procku to zalezy od gustu. Mnie sie nie podoba 3 kolorowy. Jezeli juz podswietlany to jeden kolor (tak jak tez z tylu i z przodu).

Jezeli sam rowniez zrobiles panel kontrolny to chwala Ci. Wiadomo, ze to nie jest 5 minut roboty.

Kole mnie w oczy LG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO :

 

1 - mod wykonany pozadnie

2 - kolor, kwestia gustu, nie podlega dyskusji

3 - ksztalt szyby, IMHO pozaokraglane rogi dalyby ciekawszy efekt, ale juz za pozno :P

4- ciekawy pomysl , z tymi uchwytami meblowymi, "podkradne" go :o

5 - nuke przyklejony troche krzywo

6 - calkiem ciekawy panelek sterujacy

7 - porzadek z kabelkami = duuuuzy +

 

Podsumowujac : calkiem niezly modzik :) Grunt ze sie tobie podoba i ze zrobiony starannie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejestem moderem, ale zabiore glos :).

Inny kolor !, wsyztkieinne modowane budy mają niemal jednakowy kolor, wiadomo, ze ciemne kolory pasują do kompow, ale twoj jest oryginalny i grunt ze Ci sie podoba, masz porządek wewnątrz kompa, nic niezwisa niema kurzowych kłaków jak umnie :D, jedyne co, to podkrelił bym panel kontrolny, zeby sie oddzielał wizualnie od reszty, bo wystają tylko przełączniki i diodki, no i pod panelem mozliwie, ze fajnie by wyglądało jakieś czaderskei logo.

 

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie...kolor wlasnie mial byc inny niz cala reszta modow, jakie widzialem...a widzialem wlasnie glownie czarne, biale, grafitowe, metaliki, nawet czerwone i zielone.....mogego nie bylo ;) ....a z niebieskim pasuje zolciutki :D Kolorek jest zreszta ten sam co byly malowane Eleganty, nalozone sa 3 warstwy lakieru.Co do szyby to jest piaskowana...faktycznie jest jakby o 90stopni obrocona w lewo....blad w sztuce bo nie powiedzialem szklarzowi, gdzie gora a gdzie dol :)

Panelek faktycznie troche mi czasu zabral, zwlaszcza projektowanie plytki drukowanej, przygotowanie druku i trawienie(jestem elektronikiem, heh :D)...kable wsadzilem w rurki...ale ten pomysl podebralem od kogos z forum....zanim sie zabralem za modyfikacje to z miesiac czytalem namietnie tu posty :D....co do obudowy(model) to fatalnie sie obrabia dolny przod...jest oryginalnie dziurkowany wiec kolo pilowalem zdzierakiem do drewna...metal to pikus,aha-szyba jest osadzona na blachach przylutowanych zeby sie nie zsunela w dol i na boki a potem na silikonie(dla bezpieczenstwa i elastycznosci)po prostu ja wsunalem w 'sanki' od gory....uchwyty tez przez przypadek w Castoramie zauwazylem i kolorystycznie mi spasily, ze nie wspomne o ksztalcie bo nawiazywal do krzywizny na dole przedniego panelu. A propos krzywizny to wlasnie dlatego nie robilem zaokraglonych rogow w szybie...na zasadzie kontrastu. A ze wentyl jest kolorowy...coz, serce kompa sie wyroznia w tej calej niebieskosci....ale jak sie diody popala to pewnie 'przy okazji' wymienie na Blue :) A co do diod na panelu kontrolnym to sa to diody 2kolorowe a ze mam przelaczniki 8V-5V i OFF to raczej Blue odpada...tylko Blue jest w przelaczniku od oswietlenia...aha, tylko na procu jest przelacznik 2pozycyjny 12/8V...hehe...zgadnijcie dlaczego? :D Dobra...to by bylo na tyle....aha-uszczelki w okienku to oslonki do drzwi samochodowych...to wsio....jeszcze raz dzieki :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze - to jakos mnie nie powalilo ... ale gratulacje za samo wykonanie moda, zrobiles 100% wiecej niz ja, bo ja nie zrobilem ze swoja buda jaszcze nic ...

 

p.s. kolorek rzeczywiscie troche nie z tej ziemi ... ale ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy się czepiacie koloru? Chłopakowi podoba się taki, to jego sprawa. Wiadomo, że 99.9% użytkowników chciałoby arctic silver podświetlony blue ledami, ale cóż to jego obudowa i mi się bardzo podoba. :D, choć nie wiem czy odważyłbym się na taki kolor :)

PS wyróżnia się z tłumu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MOD Kaktusiora Rulez :twisted:

Nie jest moze tak wypasiony jak Reeda ale poczatki zawsze sa trudne :roll: KOLOREK-Ladny-i-widac ze profesjonalnnie nalozony

oswietlenie--Kwestia gustu :!: Kazdy robi jakie chce...a pozatym wszedzie tylko ten BLUE I RED :evil: :evil: :evil: MNIE SIE PODOBA

 

JESTEM NA TAK :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy się czepiacie koloru? Chłopakowi podoba się taki, to jego sprawa. Wiadomo, że 99.9% użytkowników chciałoby arctic silver podświetlony blue ledami, ale cóż to jego obudowa i mi się bardzo podoba. :D, choć nie wiem czy odważyłbym się na taki kolor :) 

PS wyróżnia się z tłumu...

Kolor to kwestia gustu. Mi sie podoba, chociaz wolalbym u siebie TAKI-rgb(0,242,242). I pewnie tak zrobie.

No i bedzie podswietlony blue ledami :D

 

Niech mod bedzie z wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...