Skocz do zawartości
SuperGonzo

Chcem kupic cos takiego .. czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor: AMD Athlon XP 1700+

Płya Główna: Soltek SL 75FRN-L

Wentylator CoolerMaster CP5-6J31C z miedzianą podkładką

Pamięć RAM: DDR 512MB PC-333 OEM

Dysk Twardy: Seagate 80 GB Barracuda ATA V ST380023A

Napęd: FDD 1,44MB 3,5 Samsung - black

Napęd CD-RW: Lite-On LTR-48246 (x48/x24/x48) BOX

Karta Graficzna: GeForce Ti-4200 Gainward PowerPack! Ultra/650/TV/DVI

Obudowa: Codegen Super Power 6035 Midi ATX 300 W P4 Long

cena okolo 2800

CZy moze byc .... co zmienic ..... kasy max to 2900 wiec

co do wiatrakow tam gdzie kupuje nie maja nic innego z obudow to tez lipa wyboru nie ma duzoego ew TRACER ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno bym Ci polecił mobo epox ale ten soltek też jest z.a.j.e.b.i.s.t.y. jak za te pieniądze.Domyślam się zę będziesz kręcił tego procka.Najlepiej dać FSB 200 mhz i mnożnik na 10.5, więć pamięci też muszą być markowe żeby chodziły na 400 mhz.Bo moco kupować mobo na nforce2 tylko żeby dać fsb 166 mhz?Chyba nie.....No chybaże dorwiesz jakieś zajebiste no name.Grafe też nie gainward.POlecam MSI lub leadteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może będziesz rozczarowany jeśli teraz kupisz ten zestaw !WIEM JAK TO JEST MIEĆ MAMONE i możliwość zakupu ale ja bym radził wstrzymanie sie i zmiane grafi,obudowy,ramu no, na początek wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Nforce jest pradozerny. A jak podkrecisz proca to jeszcze wiecej pojdzie pradu. A ten zasilaczyk to lipka i wiele z niego nie wycisniesz. Karta jak juz pisalem innej firmy np MSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafike zmień na MSI Geforce 4 ti 4200 lub Creative (to samo) a mobo jak chcesz to zmien na Epoxa 8Rda (460zł) no i pamięci na 2x256 i budy nie bierz tylko codegena !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienić zasilacz, ja mam codegen 400 już kilka miesięcy i napięcia trzyma wzorowo ale trafił mi się super egzemplarz.

a ti4200 kup od leadteka lub MSI, chociaż ja bym poczekał bo wchodzi r9800 i 9500pro wtedy stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliscie o hdd :) Uwazam ze lepiej jest kupic WD800JB Caviar. Sa praktycznie w tej samej cenie a wdc ma 8mb cache. Coprawda jest glosniejszy ale rekompensuje wydajnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliscie o hdd :) Uwazam ze lepiej jest kupic WD800JB Caviar. Sa praktycznie w tej samej cenie a wdc ma 8mb cache. Coprawda jest glosniejszy ale rekompensuje wydajnoscia.

no i zamiast jednego roku ma 3 lata gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...