Skocz do zawartości
KaxxL

Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ktorzy producenci daja gwarancje miedzy narodowa? Z tego co slyszalem to taka gwrancje daje Toshiba, tyle czy w standardzie czy w formie opcjonalnej?

Zalezy mi na tym bo chcialbym kupic laptopa z Usa bo az sie prosi przy tym kursie dolara cos kupic :) A gwarancja jest dla mnie wazna

 

Czekam na odpowiedzi

 

Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale żeś sobie dział wybrał ;) Masz przecież o laptopach.

Toshiba i Asus na 100% dają międzynarodową. Lenovo chyba też. Z HP bywa tak, że jak dany model u nas jest sprzedawany to będzie objęty gwarancją w Polsce.

Najlepiej to przedzwonić do dystrybutora, ewentualnie do serwisu danego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydałoby się zrobić temat zbiorczy

 

dell vostro mają gw mn w standardzie, do reszty można ją dokupić,, to tyczy się deli sprzedawanych via ich sklep online usa

dele vostro kupione w bestbuy i całej reszcie mogą mieć gw mn ale nie muszą - trzeba pytać sprzedawcy,, kupione poza online dela inne serie niż vostro nie mają gw mn.

 

to po czacie z ich supportem sam ostatnio badałem sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze u toshiby gwarancja jest az na .... 12 miesięcy...

To jak mam rozumieć ten zapis?

Wszystkie komputery przenośne firmy Toshiba podlegają minimum rocznej ograniczonej gwarancji międzynarodowej (standardowo produkty konumenckie posiadają 2 lata gwarancji, a produkty biznesowe 3), obejmującej naprawę w punkcie serwisowym. Ta gwarancja standardowa może zostać przedłużona nawet do pięciu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...