Skocz do zawartości
Slayer

Nowe myszki A4Tech

Rekomendowane odpowiedzi

Sami zobaczcie www.a4tech.com

 

Szczególnie chodzi mi o optyczne na kablu- 2 razy bardziej precyzyjne- jest na co czekać :)

 

PS- wiecie, gdzie można kupić SWOP-48 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem A4Tech robi najlebsze myszki jakość/cena... czyli dobra jakość za rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem A4Tech robi najlebsze myszki jakość/cena... czyli dobra jakość za rozsądną cenę.

nO fakt. Tak jak ta nowa za 300 zł :) CO to jest w porównaniu do takl dobrej precyzji działania.. co o jest.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie z tych nowych to tylko SWOP-48 jest dostępny.....Więc ponawiam pytanie- wiecie, gdzie mozna go kupić?!

 

ps- w kwestii optyki- myslałem, że za takiego Microsoft Intelli Mouse Optical Explorer 3.0 płaci się dobrze ponad 150 zł, bo właśnie ma takie znakomite parametry- a tu zonk- nic nie gorszy jest tutaj WOP-35, a taki SWOP-48 ma 2 x leprze parametry ( 800dpi) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasista!

;)

Hej Popixs- a co to za koleś ten "Mirek Żul" Spoko gościu :lol: Mirosław R. Ksywa Ryba :lol: Cała Legia będzie k.urwa wiedziała o kogo chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam już od jakichś 3 lat A4Tech model WWW-11 z serii 4D++.

Jestem z tej myszy bardzo zadowolony. Ma 4xbuttony i 2x scrole. Wszystko działa świetnie a myszka jest idealna do grania i "internetowania".

Dołączona grafika

 

 

Ostatnio kupiłem ojcu do jego laptopa także A4Tech model SWOP-45.

Optyczna na USB. Jest bardzo fajna. Ma 5xbutonów i jednego scrola. Dwa butony są po bokach a jeden w scrolu i traktowany jest jak "mouse3" lub też middlebutton. IMO też jest bardzo dobra.

Dołączona grafika

 

Ostatnio rozglądam się za optyczną myszą bezprzewodową na USB.

Ale większość takich ma tylko 2,3 przyciski a mi potrzeba więcej (dużo gram w gry sieciowe a tam się takie bajery przydają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic ogólnie nie mam do a4techa poza tym, że jest to a4tech :wink: a tak poważnie to jest jedna rzecz, której nie posiadają te myszki ERGONOMIA jak położę rękę na logitechu to zawsze każda myszka tej firmy jest zrobiona tak, że człowiek czuje się jakby się z nią w ręku urodził nie wspominając już o trwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRH ta pierwsza to na kulke?

Niestety tak :cry:

 

 

Jak by się takie coś pojawiło na rynku tylko z USB i optyką to bez zastanawiania się bym ją kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zwrócę uwagę, ale kogo obchodzi, że macie myszki, które są rok-dwa-trzy lata na rynku- załóżcie sobie nowy topic i sobie piszcie- TRZYMAĆ SIĘ TEMATU!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zwrócę uwagę, ale kogo obchodzi, że macie myszki, które są rok-dwa-trzy lata na rynku- załóżcie sobie nowy topic i sobie piszcie- TRZYMAĆ SIĘ TEMATU!!!!!

Ja się trzymam tematu. Pisałem przecież o nowych myszkach.

 

BTW czy Logitech produkuje myszy z przynajmniej 4-ma przyciskami, przynajmniej jednym scrolem, bez przewodową na USB, optyczną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW czy Logitech produkuje myszy z przynajmniej 4-ma przyciskami, przynajmniej jednym scrolem, bez przewodową na USB, optyczną??

Poszukaj Logitech MX700 a dostaniesz myszke bezprzewodową, optyczną, USB, z więcej niż 4 przyciskami, scrolem, i bez baterii :D tylko ta cena :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

 

slayer, mirek to zul z mojej dzielni, jego najlepszy kolega to bogdan, zobacz sobie na stronce www.dzl.prv.pl :)

na tym filmie on mowi nie legia tylko lechia (fanatyk ;) ), jestem z gdyni, warszawka za daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie z tych nowych to tylko SWOP-48 jest dostępny.....Więc ponawiam pytanie- wiecie, gdzie mozna go kupić?!

 

ps- w kwestii optyki- myslałem, że za takiego Microsoft Intelli Mouse Optical Explorer 3.0 płaci się dobrze ponad 150 zł, bo właśnie ma takie znakomite parametry- a tu zonk- nic nie gorszy jest tutaj WOP-35, a taki SWOP-48 ma 2 x leprze parametry ( 800dpi)  8)

Powiedz mi jaka roznice zauwazysz pomiedzy 400 a 800 dpi ? Akutrat microsofty sa uwazane za najlepsze myszki i jeszcze nie widzialem osoby ktora by mowila ze myszka sie zacina, nie nadaza za ruchem reki albo jest za malo precycyjna. Tak wiec nie wiem co daj te 2xwiecej dpi.

 

PS. Celeron tez mam 2GHz a jaka wydajnosc ?

 

Nie zawsze ufaj temu co podaje producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnicę między 400 a 800 cpi zauważa się natychmiast- przy niksiej rozdzielczości ( 640/480-800/600) jest aż za szybko na 400cpi. Przy 1024/768 jest nieźle (acz mogło być szybciej)...ale..... przy 1280/1024 już brakuje speed-a- i po to jest właśnie 800 cpi :) Kapisz? :)

 

Sprawa dokładności to inna bajka- i tu się zgodzę- IntelliMouse Optical rządzi- nawet MX300/500/700 dostają po [gluteus maximus] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 17 a4techow w ciagu 2 lat (takich za ok 20 zl) i co?

szkag mnie trafil i se logitecha kupelem za 70 i ma 3 lata  8)  

teraz do a4 mam uraz psychiczny  :D

tego kolesia to nie czaję.

kupował myszki a4techa za 20 zł i porównuje ją do logitecha za 70. trzeba było kupić a4techa za 70zł to byś na logitecha nie wymieniał bo by ci dobrze służyła.

trzeba było kupić logitecha za 20 zł (oops, są takie? odpowiednik jakości a4techa u logitecha kosztuje ze 30zł a jest nie lepszy) i porównać myszki tej samej klasy i ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Logitech Optical za 70 zł i jestem zadowolony tylko nie wiem jaka to jest wersja bo te na oficjalnej stronie jakoś inaczej wyglądajom oto numer seryjny:

 

M/N:M-BJ69

P/N:830667-0000

 

Może ktoś będzie wiedział co to za wersja

 

2 przyciski i scroll biała na dole przezroczysta

 

Wygląda bardzo podobnie do tej ale jest troszku inna

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zakupiłem mysz optyczną MiNt (wiem, big :lol: ) za 45 zet, wygląda prawie jak to :

 

Dołączona grafika

no nie licząc tego że jest czarna i jakościowo duużo gorsza niż ten logitech (miałem go do wczoraj, od dziś należy do mojej kobiety), aczkolwiek całkiem leży w dłoni. klawisz lewy b.twardy (wyrobi się ;) ), klawisz prawy firmowo wyrobiony :lol: kółko cichsze niz w ww. logitechu :)

ogólnie za takie pieniążki jak na razie spox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze, tak sie składa że mam tą myszkę co TRH zprezentowal w screenie tj. OPTO415, noi mam troche spostrzerzeń co do tej myszki:

 

- plusem jest obsługa USB, co w sumie nie jest jakimś rarytasem ale jest, chodzi tu głównie oto iż wszystkie myszki optyczne jakie widziałem (A4tech) nie wiadomo czemu "święcą", gdy komp jest wyłączony(chudzi tu o przypadek na podłączeniu na PS/2 bo na USB jest miodzio tzn. nie święcą)

 

- minusem słaba jakość wykonania, tzn ta siwawa obramówka z BROKATEM wtopionym w plastik jest troche za cieńka i gdy mycha w czasie ruchu mocniej swieci, wtedy widac żebrowanie na wew. czesci obudowy, jednym slowem fatalnie to wyglada.

 

- w instalatorze win98 bo winxp jeszcze nie sprawdzałem, nie ma mychy, trzeba sobie ponaciskać na klawiszach...(USB)

 

- kolega po dwóch dniach uzytkowania stwierdzil "zacinanie rolki" nie powraca po uprzednim wcisnieciu

 

- mycha w sumie ladnie oswietlona (niebieska dioda pod rolką), wieczorem niezla dyskoteka

 

reasumujące ten moj referat to Cena/Jakość calekiem niezle, przynajmniej ja jestem zadowolony

 

 

BTW. mialem poprzednio 5 mych za 10 zeta, A4tech offcourse i zadna nie padła, kumpel kupil i pierwsza zdechla, roznie bywa ale ten kumpel to DR.Zepsuj byl a on to ekstremalnie wykorzystuje kompa...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...