Skocz do zawartości
zwisu

Yamaha Rx-v 361/6030

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to ampli w odpowiedniej do możliwości cenie. Dopłacisz do modelu 461 - dostaniesz korekcję akustyki pomieszczenia ... dobra rzecz ... wyrówna pasmo kolumn. Dopłacisz do 661 - dostaniesz korekcję akustyki pomieszczenia, BI-AMP i lepsze przetworniki+ lepszy tor audio niż w modelach 361/461 .

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ampli w odpowiedniej do możliwości cenie. Dopłacisz do modelu 461 - dostaniesz korekcję akustyki pomieszczenia ... dobra rzecz ... wyrówna pasmo kolumn. Dopłacisz do 661 - dostaniesz korekcję akustyki pomieszczenia, BI-AMP i lepsze przetworniki+ lepszy tor audio niż w modelach 361/461 .

 

300zł to dużo dla mnie :/ jeszcze musze kupic glosniki. Mysle nad takimi :

 

http://allegro.pl/item343580783_vk_6000_vo...t_5_kolumn.html

 

Mogę maksymalnie 500 na głośniki. Co polecacie ?

Edytowane przez zwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300zł to dużo dla mnie :/ jeszcze musze kupic glosniki. Mysle nad takimi :

 

http://allegro.pl/item343580783_vk_6000_vo...t_5_kolumn.html

 

Mogę maksymalnie 500 na głośniki. Co polecacie ?

JA polecam zdobyć doświadczenie.

 

Posłuchaj jak coś takiego gra (ampli 5.1+5kolumn za 1000PLN), a następnie idź do kolegi z dobrze dobranym wzmakiem stereo + dwoma kolumnami w zbliżonej cenie (~1000PLN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nikogo takiego niestety. Co myślisz o tych głośnikach ? Nie oczekuje nie wiadomo czego. Nie chce bynajmniej pierdzenia i brzęczenia. A nie wiem czy takie głośniki i ten ampli są do tego zdolne. Z czasem kupie też jakiś aktywny woof yamahy albo czegoś. Ale to z czasem. Od sprzętu będę oczekiwał przede wszystkim wszechstronności. DVD, mp3 z komputera jakaś impreza. Wcześniej miałem jakieś stereo philipsa i grało średnio. Była to mini wieża. Dlatego kupiłem ampli Harman Kardon AVR10. Ale oddaje go bo był spieprzony i dokładam do tej Yamahy. Bo nic nowego z gwarą chyba lepszego nie kupie. Jako ze jestem zielony w tym, to doradźcie mi coś konkretnego w tym przedziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nikogo takiego niestety. Co myślisz o tych głośnikach ? Nie oczekuje nie wiadomo czego. Nie chce bynajmniej pierdzenia i brzęczenia. A nie wiem czy takie głośniki i ten ampli są do tego zdolne. Z czasem kupie też jakiś aktywny woof yamahy albo czegoś. Ale to z czasem. Od sprzętu będę oczekiwał przede wszystkim wszechstronności. DVD, mp3 z komputera jakaś impreza. Wcześniej miałem jakieś stereo philipsa i grało średnio. Była to mini wieża. Dlatego kupiłem ampli Harman Kardon AVR10. Ale oddaje go bo był spieprzony i dokładam do tej Yamahy. Bo nic nowego z gwarą chyba lepszego nie kupie. Jako ze jestem zielony w tym, to doradźcie mi coś konkretnego w tym przedziale.

Ja jakoś bałbym się kupować np. 5 kolumn za 400 PLN

 

Jest jakimś rozwiązaniem kupno samych frontów i uzupełnienie reszty w przyszłości.

 

Trudno mi doradzić bo nie wiem jakie masz wymagania.

 

Ja kiedyś miałem najniższą Yamahę serii 350 i do tego dwie nie najgorsze kolumny (podstawkowe ... Bellwood Excellance 10 - 500 PLN kosztowały ... przesadzona cena bo za rewelacyjne nie były) ... źle wspominam to połączenie. Bez suba o imprezach zapomnij bo ta najniższa Yamaha jest najzwyczajniej słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...