Skocz do zawartości
bunioslaw1

Problem Z Instalacja ....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam jakis dziwny problem zaczne od początku probwalem instalowa Easy Recovery 6 wszystko ładnie poszło ale przy 100% wywaliło jakiś błąd i sie nie zainstalować wiec sciaglem Triala nowego 6.10 ze stronki i wogole niedochodzi do instalacji bo wykrywa mi wczesniejsza wersje !:/ instalujac teraz nawet ta pierwsza wersje tzn 6.0 tez sie nie da bo pisze ze wykrywa go w systemie. Wyczyśćiłem kilka razy rejestr pousuwałem pliki kojarzone z tym programem i NIC . Czy windows zapisuje gdzies pliki z instalatora w swoich folderach ? jak tak to gdzie moge znaleśc z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapisuje i to w wielu miejscach.

 

Na początek sprzątanie dysku, czyli skasowanie wszelkich katalogów z "Ontrack" lub "EasyRecovery" w nazwie. Mogą być w ścieżkach:

C:\Program files\

C:\Program files\Common files\

C:\Documents and Settings\All users\Dane aplikacji\

C:\Documents and Settings\[nazwa_użytkownika]\Dane aplikacji\

C:\Documents and Settings\[nazwa_użytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\

 

Uwaga: Dane aplikacji i Ustawienia lokalne to katalogi ukryte! Domyślnie wyszukiwanie w Windows nie uwzględnia ich!

 

Następnie wyczyszczenie rejestru. Ręcznie wyszukujesz w Edytorze rejestru wpisy "Ontrack" "EasyRecovery" i kasujesz klucze z nimi - zapewne na ścieżkach SOFTWARE i Uninstall oraz RegisteredFiles (czy jakoś podobnie).

 

Na koniec automatyczne czyszczenie rejestru i restart systemu. Wtedy możesz zacząć instalację od nowa upewniając się wcześniej, że masz wystarczająco miejsca na dysku - to mogło być powodem zatrzymania instalacji wcześniej.

 

Edit:

Sprawdź w szczególności wszystkie wpisy na kluczach:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...