Skocz do zawartości
cavarr

Prince Of Persia 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz nas skusić :> Ja bym chętnie poznał, więc proszę o spojlerek.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Zakonczenie gry"
Prince i Elika oczyszczaja wszystkie lokacje z korupcji, kopia d..e ojcu Eliki i przeganiaja zlego boga (norma). Aaaale Elika uzdrawiajac drzewo oddaje cala moc i ginie a ksiaze zawiera pakt ze zlym bogiem ponownie scina drzewo uwalniajac go i tym samym wskrzeszjac ksiezniczke. Ona ma focha ze tak zrobil, a zly bog leci w swiat siac smierc i zniszczenie :(.
Dla tych ktorzy mysla ze zebranie calego 1000 light seedow zmieni zakoczenie od razu powiem ze nic z tego. Przetestowalem, uwierzcie nie bylo latwo, pol dnia w plecy. Ale jakby nie bylo maja dobry material na sequel.

Btw chlopcy z Rockstara moga sie uczyc optymalizacji od UBI, najpierw FC2 a teraz prince, nic tylko bic brawo.

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co przeszli .. odblokowaly wam sie wszystkie stroje?

ja dostalem jeden dla Eliki ..

nie wiem czy to zalezy od tego ile mamy gwiazdek czy od czego

 

edit:

Juz wiem

Dołączona grafika

 

jak je zdobyc?

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SKINY"

Altair - wpisac w skin managerze kod 13372805

Sands of Time skins (Ksiaze i Farah) - 52585854

Ten zielony - dostalem za ukonczenie gry normalnie (mialem tam z 700 seedów)

Prototypowy ksiaze i ksiezniczka - ukoncz gre ze wszystkimi 1001 lightseedami

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze wielu wypowiedzi siadłem radośnie do gry, bo czasu nieco mam i...o rany :sad: .Już początek mnie zgasił -głupkowate dialogi(osła szuka....romans tygodnia :rolleyes: ) rodem z seriali "juesej" typu "Conan" i podobne "majami wajsy", podobnie żenująco wtórne i oklepane humorki sytuacyjne mroczne jak zlot gołębiarzy.Dobra myślę -zobaczymy jak się gra.I co?Ano też lipa.Co mi po optymalizacji dobrej(bo jest) jak grafika mi się nie podoba(subiektywnie -po prostu nie i już) ,a sam Książę wygląda jak parodia szefa gangu Marokańczyków z XIXw. Teksty rzuca zaś a'la "współczesny Disney" czy podobnie trywialnie i głupio.Animacja może i płynna ale jakaś...bezpłciowa?Brakuje mi kocich ruchów w miejsce małpiego podskakiwania.Walki?Co to ma być?X-men?Baćman i Goblin?Nie dość ,że pstrokato ,pastiszowo(postacie miast w realizm to idą w "kreskę" czego najzwyklej nie lubię) to jeszcze walki przypominają tę słynną Luk vs. Vader(obaj Skywalkerzy hehe).Błysk i akrobacje pod sklepieniem.Wiem ,że baśń ale ja tworków Marvela nie lubię ,a tu nimi dla mnie bynajmniej, trąca mocno natarczywie.Ogólnie może to i starannie wykonane ale dal mnie ledwo niezłe -do Duszy Wojownika(ulubiona odsłona nie licząc tej z 486DX bodajże :wink: ) to kilometr brakuje....No cóż -to tylko moje zdanie -napisałem ,bo nie ukrywam ,że jestem rozczarowany.Trudno -i tak czasu coraz mniej ,by grać <_<

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na silniku AC, a ten mi się nie odpalał...

 

Tak gra wymaga SSE2 i bez tego nie odpali. Czas odkładać $$$ na nową platformę, a warto.

 

Dużo by pisać o tej grze, ale powiem jedno. Gra z pewnością ocieka miodem i wciąga niesamowicie. Momentami jak gram to przypominają się mi stare dobre czasy Prince Of Persia (tej starej 2D z 1989). Gra nie przynudza, cały czas coś się dzieje. Gameplay jest szybki i dynamiczny. Troszkę mi nie podchodzi styl walki. Wolałem jednak oprócz takich większych bossów, też takich zwykłych śmiertelników, duchów, upiorów, potworów itp... Do tego walki są bardzo ograniczone . Brakuje swobody ruchu. Denerwuje też to , że nie można zginąć ani nikogo tak naprawdę zabić. Elika... no cóż była Alyx z Half Life 2 jest teraz Elika :P Do tego klimat iście baśniowy. Ale to wszystko tylko po przejściu kawałka gry. Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej.

 

P.S dziwie się w ogóle, że gra ma taką niską popularność jak na razie. Ma swoje wady, ale jak dla mnie to gra roku zaraz obok Dead Space (PC,X360) i GOW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, liczyłem na coś bardziej POP'a WW. Bo już Dwa trony, to była taka "inna".

 

Pooglądałem, poczytałem recenzje ( CDA ), jestem raczej zmieszany .

Jeśli liczysz na powtórkę z WW, to raczej srodze sie zawiedziesz. Gra wybitnie dla milosnikow platformówek - skakania, podziwiania akrobacji Ksiecia i jego towarzyszki, Eliki. Przy tym sterowanie znacznie uproszczone i praktycznie sprowadza sie do wciskania jednego przycisku w odpowiednim momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam nowego PoP'a. Gra jest wg mnie słaba... najlepszym jej aspektem jest to na co tak narzekałem (czyli grafika) Reszta jest słaba! Walki to jakąś parodia, może i efektowne, ale banalne, w ogóle cała gra jest banalna.. Nie można też nikogo zabić, sami praktycznie nie giniemy. Zdecydowanie bardziej wolę Księcia w stylu Warrior Within czy The Two Thrones, gdzie konkretnie trzeba było pomęczyć pada.. Ode mnie 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w dodatkowe skiny dla ksiecie i moge tam wpisac 8 cyfrowy kod ktory ponoc znajduje sie z tylu opakowania z gra, niestety owego kodu sie nie doszukalem tam - gdzie mam go szukac?

 

Wersja polska kupiona w empiku.

 

EDIT: Problem rozwiazany, okazalo sie ze owy kod znajduje sie tylko na paczke z wydania kolekcjonerskiego.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idż z tym do Empiku najlepiej. Co do gry to troszkę przesadzacie. Fakt rozgrywka jest banalna. Te zbieranie światełek i podobny tryb walki, ale ogólnie jest dosyć grywalnie. Klimat tez całkiem całkiem. Nie mówiąc o graficę, którą jest dla mnie co najmniej ładna. Ale fakt, że taka Dusza Wojownika to IMO najlepszy POP od UBI. Lepszy tylko jest oryginał z 89. Chciałbym, aby na tym starym silniku (od UBI) zrobili Remake POP1, albo na jeszcze lepszym byle w 3D i ładną grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co należy zrobić w tym miejscu?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
tak poprzesuwać wajchy, żeby odsłonić obie platformy. dla ułatwienia są na górze strzałki o ile w danym położeniu się obraca ta krata.
Edytowane przez DuG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...