Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

Według tej strony 480 złotych kosztują Sveny (po kursie dolara) w Polsce gdzieś tam widziałem za 560 złotych. I właśnie cena "560" za Sveny pogania mnie to Alesisów za 650 (zdjęcie kilka postów wyżej) - myśląc jednak dalej poczekać i dopłacić do Alesisów za 980 złotych albo Pure100?

 

Zobaczymy... ja się wstrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy... ja się wstrzymuje

Co prawda ja juz mam swoje solo, ale tez tak mysle, poki sytuacja na rynku walutowym sie nie unormuje nie ma co podejmowac pochopnych decyzji. tez sie przymierzalem do upgradu sprzetu ale jak widze co dzieje sie z kursem dolara to opadaja mi rece. trzeba przezimować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myku, już było pisane, że póki nie zapłaciłeś za nie dopóty mogą podnieść cenę, tj. nie mogą, ale niby mogą i nic im nie zrobisz ;] Spór na poprzednich stronach ;) Na Twoim miejscu bym anulował zamówienie. Ja je mam w koszyku u Midasa, ale nic więcej z tym na razie nie zrobię. Może że zaoferuje cenę do 300zł to przelewam kasę jeszcze teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myku, już było pisane, że póki nie zapłaciłeś za nie dopóty mogą podnieść cenę, tj. nie mogą, ale niby mogą i nic im nie zrobisz ;] Spór na poprzednich stronach ;) Na Twoim miejscu bym anulował zamówienie. Ja je mam w koszyku u Midasa, ale nic więcej z tym na razie nie zrobię. Może że zaoferuje cenę do 300zł to przelewam kasę jeszcze teraz.

wiem ale rozne wersje slyszalem:/ ale pewnie u midasa juz maja komplet zamowien i bym musial czekac do swiat Bozego Narodzeniaa wtedy to ceny beda z kosmosu.a to juz za nie zaplaciles?? Edytowane przez Myku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ale rozne wersje slyszalem:/ ale pewnie u midasa juz maja komplet zamowien i bym musial czekac do swiat Bozego Narodzeniaa wtedy to ceny beda z kosmosu.a to juz za nie zaplaciles??

Ale "pewnie" to nie pewne, może coś zostanie ;) Ktoś się wycofa itd.

P.S. Prowokacja? :> Przeczytaj mojego posta jeszcze raz, dlaczego pytasz skoro napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem co byłoby lepsze: yamaha pianocraft + dedykowany sub do niej(nie pamiętam modelu taki za ok 400zl, lakier czarny fortepianowy) czy nowe sveny z infosoftu, pure 100, jakies inne microlaby, vigoole, alesisy. Chodzi mi dokladniej o to jaki model kolumn rozchwytywanych i znanych na tym forum mógłby konkurować z yamahą i bubem. Przymierzam się do pure 100 ale jestem w stanie dołożyć i kupić yamaszke i suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie i nie spieszcie się tak. Złoty nasz już się umacnia. Z ponad 3zł za dolca mamy już ~2.8x. Zobaczymy co przyniesie jutro, ale myślę, że będzie jeszcze lepiej.

http://kursy-walut-wykresy.mybank.pl/

obecna tendencja wygląda obiecująco lecz znając życie sprzedawcy będą się zasłaniali starym kursem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież czy nie było tak, że te wszystkie sklepy tylko czekały na dostawę statków, które już dawno wypłynęły? Jeśli tak to towar został dawno już zapłacony, jeszcze przed kryzysem i spadkiem wartości złotówki w stosunku do dolara. No ale to tylko spekulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież czy nie było tak, że te wszystkie sklepy tylko czekały na dostawę statków, które już dawno wypłynęły? Jeśli tak to towar został dawno już zapłacony, jeszcze przed kryzysem i spadkiem wartości złotówki w stosunku do dolara. No ale to tylko spekulacje ;)

My tu zakładamy tematy i piszemy. Dajemy "każdy "swoje odczucia - a ceny idą do góry bo napędzamy zainteresowanie. Patrz ceny pewnych głośników (nie solo) poszły 30-50 złotych do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tak wcinam się ze swoim tematem, ale niechce zakładać nowego skoro mój będzie po częsci o ML 7c. Ostatnio wpadło mi trochę kaski, a że Microlabów 7c wogóle nie ma w Polsce w sprzedaży, więc myśle że za swoje bym z 400zł wyciągnał. Kminie w tą strone czy nie zmienić na coś innego. W grę wchodzą albo podstawkowe Kef Q1 + ampli yamahy który byłby podłączony do lapa przez SPDiF lub Microlab Pure 100 do których ewentualnie dokupiłbym lepsza karcioszkę niż mam, może Xonara U1. Ew. może warto zainwestować w PianoCrafta? Sam nie wiem, chciałbym mięc coś lepszego, tylko zastanawiam się czy wchodząc na tak dość wysoką jak dla mnie półkę cenową jest to sensowne rozwiązanie. W grę wchodzi tylko nowy sprzęt. Pozdrawiam.

Edytowane przez Picek_LBN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu zakładamy tematy i piszemy. Dajemy \"każdy \"swoje odczucia - a ceny idą do góry bo napędzamy zainteresowanie. Patrz ceny pewnych głośników (nie solo) poszły 30-50 złotych do góry.

Bardziej przyszłościowe może być nękanie i okazywanie zainteresowania samym producentom. Może jakieś petycje zrobimy \"żeby nas zobaczyli\"? :razz: Tak to tylko dreptanie w miejscu, 4 małe sklepy, rzadkie dostawy, mały wybór i duże ceny. Edytowane przez elektrykk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie solo 7c i cena 500zł to już jest poprostu przekroczenie granicy zdrowego rozsądku od kiedy każą za nie płacić więcej niż 370zł. One nie są warte tej ceny tak jak solo 6c 350zł. Ja w tym momencie poprostu zaczełem już projektować swoje monitory i złoże sobie sam, a oni niech je wciskają za tą cenę komu innemu. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dolca, to spada co prawda, ale to nie koniec kryzysu bo i tak jeszcze podskoczy spowrotem. Niestety na razie nie ma się co cieszyć, choć to i tak dobra sytuacja, bo skoro spada to znaczy że złotówka potrafi być jeszcze mocna. Czekać tylko, aż to wszystko się wreszcie skończy, oczywiście zakładając, że dystrybutorzy zmniejszą wtedy cenę, bo wątpię, i tak im towar zejdzie pewnie. Tak jak było już napisane, sami sobie szkodzimy napędzając to wszystko ;] Proponuje nie myśleć o ML przesz 2m-ce a potem zorganizować się i w jeden dzień zamówić wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie solo 7c i cena 500zł to już jest poprostu przekroczenie granicy zdrowego rozsądku od kiedy każą za nie płacić więcej niż 370zł. One nie są warte tej ceny tak jak solo 6c 350zł. Ja w tym momencie poprostu zaczełem już projektować swoje monitory i złoże sobie sam, a oni niech je wciskają za tą cenę komu innemu. :unsure:

Pochwal sie mistrzu co tam projektujesz w cenie do 500zł :) ze wzmakiem jak zlozysz DIY lepsze to cie ozłoce...

wyrwiesz urzywany jakis wzmak za hmm 200 i za 300 jakies tanie (same przetwornikI) testle dorwiesz...czy poziom bedzie podobny? Smiem stwierdzic ze nawet troszke lepszy, ale zdradz wiecej szczegolow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie mistrzu co tam projektujesz w cenie do 500zł :) ze wzmakiem jak zlozysz DIY lepsze to cie ozłoce...

wyrwiesz urzywany jakis wzmak za hmm 200 i za 300 jakies tanie (same przetwornikI) testle dorwiesz...czy poziom bedzie podobny? Smiem stwierdzic ze nawet troszke lepszy, ale zdradz wiecej szczegolow:)

hm, nie do końca chce przeznaczyć 500zł tylko wole już wydać więcej i dać sobie na spokój. planuje koło 1000-1200 na 2 sztuki +1000 na wzmak. Ja nie widzę potrzeby kupywać solo za tyle bo to nie są kolumny z prawdziwego zdarzenia, żeby można było je za tyle cenić.

 

ale konstrukcje pewnie zamieszcze dopiero pewnie w lutym jakbym mial sie chwalic bo poprostu nie mam czasu kiedy to narazie skladac studia itd. Wiec pewnie tylko w weekendy po kilka godzin jak bede w domu cos rusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie wziąsc vigoole C2138 zamiast solo6?

 

C2138  359zł http://www.infosoft.pl/product.php?id=1124...p;categorie=290

solo 6 339 zł

vigoole mają 8" głosniaki a solo6 6,5"

 

 

To jak opłaca sie czy nie?

Edytowane przez ty3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie Solo 6c, możesz sie zastanowić nad tymi Vigoole. Sam się do nich przymierzałem, ale już dłużej czekać mi sie nie chciało i kupiłem Solo 5c :P

W infosofcie pisz ze Czas dostawy: 5-7 dni wiec mają te głosniki na stanie?

 

Czy miedzy C2138 a solo5c bedzie dosc wyrazna róznica jakosci? basy , soprany , ogolnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...