Skocz do zawartości
B3niu

Asus X53sr

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

No więc kupuje lapka, braciak siedzi w Anglii i wyczaił takiego ASUSA x53sr. Cena mieści się w moim budżecie. Miał ktoś doczynienia z takim lapkiem? Co można powiedzieć o jego wydajności. Jedyna gra w jaką gram to CSS. Szperałem troche po necie i na polskich stronach raczej biednie o tym modelu. Dzięki z góry za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja wlasnie jestem w londynie i szukam taniego dobrego lapka. ten X53SR jest za 400 funtow, drugi nad jakim sie zastanawiam to toshiba toshiba

ma gorsze parametry no ale to toshiba,

Sklaniam sie w strone asusa, jak sprawuje sie w nim kamerka? i inne podzespoly? sa stery pod xp? jak jest z gwarancja? bo o ile wiem asus ma ogolnoswiatowa, czyli w polsce ten asus moze byc normalnie serwisowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancję w pl zrealizujesz bez problemu, podstawą jest dowód zakupu (paragon, faktura) z datą, oraz w przypadku importu rejestracja lapka na jakieśtam stronie. uzywalem f3sr i xp'ka miałem - stery zbierane od innych modeli ale komplet instaluje się bez problemu.

kamerki nie uzywalem, 1.3mpix powinno wystarczyc do uzywania od czasu do czasu. lapek sam w sobie raczej bezproblemowy. nalezy tylko uwazac na noszenie (podnoszenie) go jedną ręką za róg, potrafi pekać w dość charakterystyczny sposob obudowa w przeciwleglym rogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...