Skocz do zawartości
nrl

Fight Night Round 4

Rekomendowane odpowiedzi

EA announced Fight Night Round 4 for the PS3 and 360 earlier today. The title will hit in 2009.

“The EA SPORTS Fight Night franchise has always been synonymous with quality and innovation that raised the bar for the sports videogame genre”, said Kevin Wilkinson, Executive Producer, EA SPORTS. “EA SPORTS Fight Night Round 3 was a platform defining game as the industry transitioned to next generation consoles. EA SPORTS Fight Night Round 4 will change how boxing games are played and measured in the future.”

 

Featuring a re-written gameplay engine, EA SPORTS Fight Night Round 4 will add a variety of fighting styles and boxer differentiation to authentically emulate the greatest fighters of all time. Pressure your opponent with the brawling inside style of young Mike Tyson, bobbing and weaving to set up powerful hooks and uppercuts. Capitalize on Muhammad Ali’s reach, hand speed and fleetness of foot to bewilder your opponent with lightning fast jabs and straights from the outside. For the first time in history, EA SPORTS Fight Night Round 4 gives you the opportunity to pit these legendary heavyweights against one another and name a true champ.

 

No fight will be the same with an all-new physics-based animation system that recreates the full spectrum of true-to-life punch impacts, giving boxers a devastating arsenal of punches, blocks and ring movement. The new physics system allows for missed punches, glancing punches, knockout blows and for the first time ever, rough and tumble inside fighting. Fatigue, adrenaline, footwork and timing all come into play as you hammer away at your opponents.

trzecia część była naprawdę dobra. oby czwórka podążyła tym nurtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy podciągną coś grafike w stosunku do FN3 która dalej wygląda genialnie ..

 

ps. nie moge sobie wyobrazić takiego np FN na ps4 lub x720(?). :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moi drodzy. Demo wczoraj wyszło (xbox 360) i jeszcze cisza w tym temacie?

No to może podzielę się swoimi "przeżyciami":

 

Gameplay:

Co tu dużo mówić - majstersztyk. Nasi "bohaterowie" walczą bardzo realistycznie i tak jak to na filmikach było pokazane, świetnie prezentuje się walką w bliskiej odległości. Wędrujemy głową naszego herosa pomiędzy rękawicami przeciwnika, system kolizji postaci jest bardzo fajnie dopracowany. Pod tym względem panowie z EA bardzo podnieśli poprzeczkę (a w zasadzie kto jest dla nich konkurencją :) przeciez nie UFC, które również będąc bardzo dobrą grą odstaje pod względem technologicznym od FN4 o całą milę). Sterowanie po paru chwilach staje się intuicyjne więc również nie mam się do czego przyczepić (mało grałem w poprzednie czesci). Fajną opcją jest instant replay, który pozwala nam wybrany fragment walki (replay rejestruje ostatnią minute walki bodajże) zuploadować na serwer EA.

Grafika:

Anti aliasing PRZYNAJMNIEJ x 2 (o ile nie 4) zastosowany w grze naprawdę cieszy oko. Postacie są tak dopracowane, że ciężko było mi się dopatrzeć jakichkolwiek kanciastych kształtów u naszych bohaterów. Ramiona, uszy - ogólnie części anatomiczne dopracowane na maksa.

Ze szczególików to np. nie ma sytuacji że noga wystaje przez spodenki, ślina i krew leci zgodnie z przeciązeniami jakie otrzymuje od przeciwnika nasza głowa xD, krew chlapiąca podłogę robi to losowo. Doskonale można to zaobserwować na instant replay'u gdzie cofając i przyspieszając walkę widzimy różne miejsca, w których pojawią się plamy krwi - dla mnie jest to plusem choć na replayu wygląda to dziwnie. Co do twarzy przeciwników to trochę przesadzili z "falowaniem". Czasem przeciwnik tak się marszczy, że jest to aż nienaturalne - niemniej EA idzie w dobrą stronę. Fajnie wygląda również grymas na twarzy przeciwnika po ciosie w korpus oraz widok odpowiednio reagujących na uderzenie mięśni. Nie podoba mi się natomiast praca oczu (częsty problem w grach a główny problem w mordobiciach gdzie postacie przez to wyglądają nienaturalnie). Czasami nasza postać uderzając przeciwnika chylącego nam się do pasa patrzy gdzieś w siną dal jak by zupełnie nie była skupiona na tym co robi xD Nie wiem czy naprawdę tak cięzko jest zrobić "spot" dla oczu na środku głowy przeciwnika (tak jak w NBA oraz FIFIE gdzie piłkarze i koszykarze wodzą oczami za piłką) - znacznie by to urealniło rozgrywkę.

 

Cóż mogę więcej napisać - dla mnie jesto to must have oraz ocena 9/10. Duży postęp technologiczny w tego typu grach. Już się nie mogę doczekać premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...