Skocz do zawartości
Whistlerjb

Którą Wersję 8600 Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje w końcu dokupić grafikę do mojego zestawu. Wcześniej zastanawiałem się nad 9600, jednak zgodnie z Waszym zdaniem w moim temacie w dziale zasilaczy, moja Delta 350W nie poradzi sobie z 9600 po o/c. Z kolei dokładanie kolejnych 150zł zupełnie mi się nie kalkuluje. W takim wypadku, nie pozostaje mi nic innego, jak wybrać 8600 (pytanie dodatkowe, czy owa Delta nie będzie miala problemów z 8600 po o/c?). Budżet - do 300 zł. Niedawno spotkałem się z opinią, że osławiony Sonic + nie jest jednak taki cudowny wśród 8600, dlatego założyłem ten temat. Więc, jaką wersję 8600 wybrać?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź zwykłego Palit Sonic - wersja z plusem ma tylko trochę podbite zegary, co możesz osiągnąć we własnym zakresie ;).

 

A zasilacz radziłbym zmienić mimo wszystko - obecny raczej długo nie pociągnie, zwłaszcza przy dobrym konfigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Bierz najtańszą wersje od Palita i rób o/c, bo Sonic+ nie jest warty swojej ceny, bo jeżeli trafi się na dobrą sztukę niepodkręconą, to będzie miała większy potencjał od Sonica+ A, i nie bierz GTS, bo ona potrzebuje dodatkowego zasilania... Pisz na PW w razie wątpliwości, ja teraz spadam do BIOS robić O/C

Edytowane przez loRdRumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta Delta co w sigu to jest to wersja niestety z jedną linią 12V i 18A więc trochę kiepsko... ;] Dobrze by było gdybyś wytrzasnął te 100zł chociaż na ModeComa MC 350ATX 2.0 albo jakaś tanią Delte z podwójną linią +12V :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójna linia 12v i 9600GT i PDC + dość przyzwoite oc i dopiero coś w moim modecomie piszczy lekko :D, ale napięcia wahają się od 12,04v do 12,15v chyba nie jest tak źle :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800GS mimo wszystko;] bo moje 86gt po Vmodach robi 7k w 3dmarku 06, z wysiłkiem 8k i dobrym nawiewem, a za niewiele więcej 8800gs robi 10k bez żadnego podkręcania po podkreceniu będzie ok 12k bo rdzeń w technologi 65nm :D :D :D a i bierz Asusa bo ładniejsza xD firma w serii 88xx nie ma znaczenia :P i tak Pencil modów nie ma na 88xx :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...