Skocz do zawartości
misieek

Służył Mi Mc-400, Ale Jest Za Słaby - Co Nowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Przez trzy ostatnie lata używałem Modecom MC-400. Służył idealnie...Ale gdy nastały nowe, lepsze czasy, gdy zrobiłem vmoda na 8600GTS jest już chyba za słaby. Tego nie wiem, ale wnioskuje to po tym iż jak komp jest obciążony napięcie spada do 11.73V z 11.93V. Na 5V jest 5.11V a na 3.3V jest 3.25V. Wiec jak widać troche za słaba linia 12V. A więc pytanie. Jaki zasilacz do 100zł mam kupić do mojego sprzętu (taki jak w podpisie). Czaje się na Modecom FEEL III 500W - słyszałem że trzecia edycja tych zasilaczy to już nie jest taki szmelc...a co Wy byście mi polecili ? Czy może ten co mam to jest wystarczający ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego zestawu obecny zasilacz powinien wystarczyć, a co do napięć, to zapoznaj się z dozwolonymi na poszczególnych liniach, np. TU. I jak widać, na linii 12V nie jest aż tak źle ;)

 

A co do Feel'a, to jednak odradzam - za 100zł nie kupi się dobrego zasilacza o mocy znamionowej 500W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale zasilacz od około 2 lat chodzi 24/7...

Tylko że ja też dbam o sprzęt, wiatrak był oliwiony, a co tydzień odkurzam kompa choć przez ten czas i tak się on nie zakurza ;)

Edytowane przez misieek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ten zasilacz to uciagnie na luzaku tego kompa, nie wiem czemu ludzie maja manie mocnego zasilacza a juz w ogole typie wyskoczyles jak Filip z konopii z tym Feelem 500W, ten MC jest duzo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...