Skocz do zawartości
Shenlong

Jak Odpalić Dts W Creative Hq-2300d ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak w tych słuchawkach odpalić DTS!?!?

Karta Audigy SE, dekoder DTS podłączam do DIGITAL OUTPUT, w systemie zaznaczam DIGITAL ONLY. Odpalam film DVD przez Media Player Classic, w opcjach ustawiam 5.1, gdzie mogę to z AC3 Filter zmieniam na DTS i lipa. Na dekoderze nadal mam tylko Analog Ditial Stereo + Prologic II lub Analog Digtial Stereo + Dolby Surround. HELP ME!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz aby dekodował zewnętrzny dekoder to w programie odtwarzającym ustaw wysyłanie surowego strumienia przez SPDIF a w systemie (Vista) zaznacz że zewn. dekoder obsługuje DTS.

Mam XP PRO SP3 [ORYG] - czyli muszę dekoder podłączyć do SPDIF i zaznaczyć w odtwarzaczu, że tylko SPDIF czy jeszcze w opcjach dźwięku w systemie dać DIGITAL OUTPUT ONLY ? Jakiego odtwarzacza najlepiej używać ? Mam media player classic lub powerdvd 8 Edytowane przez Shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam XP PRO SP3 [ORYG] - czyli muszę dekoder podłączyć do SPDIF i zaznaczyć w odtwarzaczu, że tylko SPDIF czy jeszcze w opcjach dźwięku w systemie dać DIGITAL OUTPUT ONLY ?

Zależy od sterowników ale chyba nawet nie musi być "digital output only"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bangla :( w tych 2 odtwarzaczach nie ma nigdzie możliwości ustawienia SPDIF :/

Sprawdź Intervideo WinDVD - niegdyś na wersji np. 7 wszystko mi chodziło i na pewno były możliwości ustawienia wysyłania "surowego" strumienia AC3/DTS przez SPDIF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bangla :( w tych 2 odtwarzaczach nie ma nigdzie możliwości ustawienia SPDIF :/ W opcjach dźwięku w systemie mam tylko SPDIF/IN nie ma OUT :[

A to ciekawe, bo ja w swoim mam, jesli dobrze pamietam. Niestety na potwierdzenie/zaprzeczenie bedziesz musial poczekac do wieczora, jak worce do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy Power DVD /A2 ZS + Yamaha z podpisu jest ustawione tak i działa OK (XP SP2)

 

Dołączona grafika

Hmm Audio Console ? To jakis dodatkowy soft ? Ja mam tylko sterowniki do Audigy. Cos musze doinstalowac ?

 

PS Czy warto zmienic Audigy SE na Audigy 2zs ? [ sluchawki - Creative HQ2300D, Senki 202 oraz glosniki GENIUS SP-HF 2000X ) ?

Edytowane przez Shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to soft z cd oryginalnego... mam peeeeełno softu od "kriejtiwa" u ciebie nie było, a to hamy. Ale zaraz zaraz, to niemożliwe, pamietam że jak instalowalem viste i stery ze stronki to audio console bylo jedyna rzecza w tym wiec musisz to miec xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schenlong napisałeś w opcjach filmu dałeś 5.1, chodzi Ci, że włączyłeś Dolby Digital 5.1 czy DTS ? Oczywiście, jak film nie obsługuje DTS to za chinola nie stworzysz z dd 5.1 dts-u na tych słuchawkach. BTW mam też je i DTS na nich świetnie dziaała. Jednak ja oglądam na panoramie i ze stacjonarnego DVD.

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...