Skocz do zawartości
Roxas

Jaki Model Głośników Creative 2.1 Kupić Aby Jakość Była Dobra ?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jakieś dobrej jakości głośniki Creative 2.1 do wykorzystania przy PS2, PSP i DSie (tam są tylko kanały Lewy i Prawy dlatego nie współpracują z moimi Creative SBS580 które mam wpięte do PC) w miarę przystępnej cenie więc puki co te za około 200 zł odpadają :(. Chciałbym aby było to coś dobrego a zarazem taniego. Póki co mam 113,85 zł ale może będę miał 143,85 zł.

 

Co polecilibyście kupić ? coś do tych 143,85 ? jeśli tak to co ? czy też poczekać aż się trochę więcej uzbiera i kupić coś za około 200 zł ? (nawet jeśli napiszecie że lepiej poczekać to podajcie też swoje propozycje co kupić z tych tańszych tak do tych 143,85 zł a ja rozważę czy kupie już czy poczekam ;) )

 

PS: Rozważam zakup tego => http://proline.pl/sklep.php?prodid=CT+2.1+INSPIRE+T3100 co o tym sądzicie ?

Edytowane przez Roxas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne Crety/Logi itp plastikowe śmieszadełka w tej cenie nie grają.

 

Albo inwestuje w Geniusy SP-HF 1250X (2.0) za ~130zł, ew dozbieraj ~30-40zł do modelu SP-HF2000X (2.0) - ma większą moc i więcej niższych tonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja tam nie wiem ale 2.0 glosników nie kupuje ;) muszą być 2.1.

Poza tym subwoofer to ja widze że jest drewniany tak jak w moich 5.1 Creative sbs580 i jakoś z jakości jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG to albo nigdy nie słyszałeś nic lepszego, albo nie wiesz co mówisz...

tak jak koledzy wyżej.. o wiele lepiej zagrają Geniusy x1250 czy x2000 niż to coś pseudo 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...