Skocz do zawartości
julaswdx

Jakie Sklepy Inernetowe Polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Wiesz , w zasadzie kazdy normalny sklep ma szybka wysylke.

 

Morele przesyla w bodajze 1 dzien , KDO podobnie ale nie powiem jak z realizowaniem gwarancji w nich. Arche przesyla w podobnych terminach , ale tutaj juz mialem okazje bawic sie w gware > pozytyw i to duzy , bez walenia w preta , towar wymieniony w ramach gwarancji z nowa karta gwarancyjna , a nie jakimis kontynuacjami lewymi itd :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze Agito, mimo, ze na skompletowanie przesyłki czekałem 3 dni, to od momentu, kiedy wiedziałem, że pieniądze do nich dotarły i paczka została wysłana, do jej odbioru nie minęły 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię: http://www.imperium.net.pl/

 

Szybka wysyłka (a kupowałem tam wielokrotnie) i co ważniejsze błyskawiczna i bezproblemowa realizacja gwarancji.

 

Jednym słowem, polecam ;)

imperium jest ok. miałem taką wytuację że zmara mi płyta dfi której już nie było nigdzie - dostałem zwrot z favat. szybko i sprawnie. podobnie z samym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie jednak, ulubiony.pl wysłał mi dzisiaj towar : e2180 , palita 8800gs , 1gb patriot 800mhz , plyte pierwotnie zamawialem gigabyte p31-ds3l ale oczywiscie nie mieli i zmienilem na msi p35 neo-f za doplatą 50zl. Ale niestety widze ze na niej niechętnie kręcą sie dual cory a mialem w planach oc na 3400 mhz . Jak myslicie sprzedac tą plytke i kupic gigabyte czy pozostac przy niej?

Edytowane przez julaswdx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...