Skocz do zawartości
Rive

Jaką Płyte Główną Kupić

Rekomendowane odpowiedzi

siemka spalila mi sie plyta msi p35 neo f i teraz nie wiem jaka kupic moge wydac 200 zloty na nowa ,na kompie 8 gram w gry reszta sprzetu geforce 8800 gts 320 mb, 4 gb ramu 667 mhz raczej nie krece, procek 2,33 duo tez nie krece chociaz moze zaczne ,to doradcie jaka kupic

 

ps zapomnialem dodac ze pod socket 775

Edytowane przez Rive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt. Gigabyte GA-P31-DS3L to jedna z lepszych płytek w cenie do 200 zł. Możesz się uprzeć, polując na Allegro na mobo z p35, ale nie wiadomo, na co się trafi. Nie ryzykuj i bierz Gigabyte'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki to ktos jeszcze poradzi jakas plytke >?

GigaByte GA-P31-DS3L nie obsłuży 4 dwustronnych kostek pamięci.

za 210 dostaniesz GigaByte GA-P35-DS3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto potwierdza to z kosciami pamieci?

 

 

moj brat siedzi tutaj na forum i mowi ze szukalby cos pokroju

http://allegro.pl/item374383633_ostatnie_3...00_komplet.html

 

albo asus p5k ale ma tylko 3 fazowe zasilanie, sam posiada neo2-fr czyli jedna z najlepszych mobasow do 350zl wiec chyba nie zmysla hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do wlasciciela icon_smile3.gif ile gwary i jaki problem byl oraz czy dostal nowa plyte czy ja spawali icon_razz.gif

 

 

sprzedana.... szkoda, mowicie zeby zapolowac na ladnego abita? :) ewentualnie tego gigabyte na p35. OK to dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...