Skocz do zawartości
JaQs

22" Do 1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki monitor wybrac do 1000zl? Musi byc 22". Bedzie uzywany przedewszytkim do grania (w sumie tylko WoW, ale intensywnie), do netu, filmy tez, ale rzadko. Jakis czas temu bylem nastawiony na Samsunga 2232BW, ale nie wiem czy teraz sie cos nie pozmienialo, nie ma czegos lepszego za ta kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz wydać 1000zł to L227WT jest najlepszym wyborem, jest jeszcze troche prostszy model W2252TQ ktorego recenzje zamiescilem mozesz znalezc w tym dziale.

 

HP dla mnie dyskwalifikacja ze wzgledu na szybe, kolory moze i żywe ale dla mnie siedzenie przed lusterkiem to pomyłka.

 

W przyadku LG masz dobra gwarancje na pixele 30 dni

 

A najlepiej to idz do jakiegos MediaMarktu czy Saturna i poogladaj na zywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyba akurat mi nie przeszkadza, monitor stoi w takim miejscu, ze raczej nie ma sie co od szyby odbijac. Bardziej chodzi mi o jakosc wyswietlanego obrazu pomiedzy tymi monitorami. LG L227WT-PF jest bardzo fajny, podoba mi sie i zbiera dobre recenzje. W2252TQ tez niczego sobie. A jak sie ma Samsung na tym tle? Jest cos godnego uwagi? A te 1000zl to taka gorna granica. Z checia wydam mniej pieniedzy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEC 225WXM IMO jest lepszy niż w/w. Jednak co jakość NECa to NECa a nie jakieś LG...

Argument powala w świetle tego, że NEC kupuje matryce od LG...

 

Czyżbyś był jednym z tych, którzy myślą że najtańszy NEC czy Eizo będzie lepszy niż LG czy Samsung za tę samą cenę bo marka jest prestiżowa? W czym ten NEC ma być lepszy od najlepiej ocenianego obecnie monitora 22" na TN? Merytorycznie proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nec jest prestiżowy? Nawet bym nie pomyślał jak patrzę na te monitory. :lol: Co do szyby w hp, to prawda. Mam w2207, bo w Szwajcarskim media markcie na czasie nic lepszego nie było, a całe forum się nim podniecało w tym momencie. Przez szybę, teraz jak siedzę i piszę, widzę siebie w odbiciu... ;-) Poza tym literki na nim czasem źle wyglądają i cięzko je przeczytać co zależy od czcionki i koloru tła, ale monitor jest robiony na matrycach różnych firm min lg i samsunga, a ja mam akurat jakiejś mało znanej badziewnej, więc może w innych seriach ten problem nie występuje. Żeby było mało monitor jest przekrzywiony o kilka stopni w prawo i nic się nie da z tym zrobić. Ogólnie patrzyłbym bardziej na LG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu było nie było NEC ma swojej ofercie również sprzęt dla profesjonalistów jakiego LG czy Samsung nie produkują, niemniej wyciaganie z tego wniosku jakoby każdy NEC był lepszy niż LG czy Samsung to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu obojętnie jaki kupie monitor, i każdy ma jedną matryce, czy mam szukać z dobrą matrycą, tak jak to jest w przypadku samsunga ?, I często oglądam filmy, i gram.

A czy ten Samsung 22" LCD SM T220 Rose nie jest lepszy od LGka ?

Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie bede mial tyle kasy zeby kupic LG L227WT-PF bede zmuszony kupic LG W2252TQ. I teraz pytanie - czy naprawde warto jeszcze uskladac to dodatkowe 200zl na LG L227WT-PF, czy pozostac przy tym co wybralem (zaznaczajac, ze monitor w zasadzie potrzebny mi na juz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie bede mial tyle kasy zeby kupic LG L227WT-PF bede zmuszony kupic LG W2252TQ. I teraz pytanie - czy naprawde warto jeszcze uskladac to dodatkowe 200zl na LG L227WT-PF, czy pozostac przy tym co wybralem (zaznaczajac, ze monitor w zasadzie potrzebny mi na juz)?

Nie wiem gdzie jest taka różnica, ja wszedzie widze ok 100zl róznicy. Moim zdaniem warto dopłacić ale przeciez W2252TQ tez nie jest zły, jesli w rozsadnym dla Ciebie terminie nie bedziesz mial tej stówy to bierz W2252TQ.

 

Nie wiem o co Wam chodzi z tym inputlagiem, przeciez jest recenzja i wiele osób kupiło ten monitor nie mają z nim żadnych problemów, nie odczuwaja opóźnienia w grach.

Edytowane przez akodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaka jest różnica między tymi LGkami ?

A czytałeś recenzję W2252TQ choćby?

 

227WT jako jeden z niewielu LCD ma inny rodzaj podświetlenia, nowe świetlówki pozwalają na wyświetlenie szerszego zakresu barw WCG - generalnie ma ładniejsze kolory. Matryce też są chyba lepsze niż W2252TQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość drapi13

Czytałem mnóstwo recenzji na temat lg l227wt-pf i lg w2252tq i ten pierwszy ma minimalnie lepsze kolory ale za to imput laga ma prawie raz większego nie wiem co na to użytkownicy lg l227wt-pf ale widziałem testy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...