Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry sarkazm :) uśmiałem się... Panowie pogramy w demko i będziemy mieli jasność co i jak. Oglądanie gamplaya a granie w grę to chyba dwie różne rzeczy nie?.

Może poprawią jeszcze co nie co i będzie dobrze.

tylko ja w koncu chcialbym zeby demko bylo dokladnie takie samo jak finalny produkt.Bez kitu czy to az tak ciezko zrobic?Bo co roku demko i gra to troche 2 inne sprawy ,juz nawet pomijajac zeszloroczna produkcje, gdzie demko bylo jakosci jakiejs wczesnej alfy a produkt na polce, bety.

Do dzis mam kaca jak konami moglo taki chlam sprzedawac, toz to wstyd za darmo rozdawac B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie sciagnalem jakis filmik w 60fps w wiekszej rozdzialce i ogolnie bedzie lipa, bramkarze pluja tak jak pluli, znowu bede bramki wpadaly z dobitek, pilkarze z roku na rok poruszaja sie co raz mniej naturalnie, obym tylko nie mial wrazenia skryptowania strzalow tak jak w edycji 2008 bo pozostanie mi 6tka na nastepny rok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami podpisało czteroletnią umowę z UFEA, na mocy której kolejnych odsłonach Pro Evolution Soccer będziemy mogli wziąć udział w rozgrywkach tej “prawdziwej” Ligi Mistrzów. W komunikacie prasowym jest mowa o wykorzystywaniu wszystkich przynależnych do niej elementów, więc najprawdopodobniej chodzi o stworzenie własnego turnieju, okraszonego znajomym hymnem i oprawą z prawdziwych rozgrywek. Miło, choć problemu braku licencji na ligi i drużyny to nie rozwiązuje.

polygamia.pl

 

UEFA Champions League Trailer

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja Pro Evolution Soccer 2009 wyciekła w dniu dzisiejszym do sieci. Tym razem nową odsłonę kopaniny spod znaku KONAMI ocenili redaktorzy brytyjskiego magazynu PSM3. PES 2009 po raz drugi otrzymał bardzo wysoką notę - 88 punktów na 100 możliwych. Warto dodać, iż recenzowana w tym samym numerze FIFA 09 uzyskała "zaledwie" 83 punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj chwilkę w demo FIFY. Jak co roku nie zachwyciła mnie. PES 6 już jest dla mnie lepszy. Zawsze w serii fifa czuć sztuczność zagrań i podań. Nie ma takich możliwości, zagrań i swobody jak PESie. Nie wydaje się wam, że piłka jest nienaturalnie za duza w fifie, po za tym ruch piłki jest dziwny jakby co chwile zatrzymywała sie w kałuży. Grafika również nie powala, plastikowe twarze, dla mnie seria PES 2008 nawet w tym elemencie była lepsza. Z chwilą kiedy po raz pierwszy zagrałem w PES 3, byłem pewny że Konami będzie miało długo, długo przewage nad EA i tak jest do dzisiaj. Nic tylko czekać na demko PES 2008, ktoś wie kiedy wkońcu wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać na demko PES 2008, ktoś wie kiedy wkońcu wyjdzie?

już dawno wyszło [;

a jeśli 'przypadkiem' chodzi Ci o 2009 to chyba nikt tego nie wie :) - IMO wyjdzie jakiś tydzień (ew. dwa) przed premierą wersji finalnej, więc nikomu do szczęścia nie będzie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i lipa panowie:

 

We managed to coax more good news out of Konami: There will be a demo of the game for both the Xbox 360 and PlayStation 3 in the week of release.

GAMESPOT

 

Dołączona grafika

:D

 

ciekawe czy demo w ogole sie na PC ukaze, w zwiazku z tym, ze ostro siedza nad pelna wersja (LM), wcale bym sie nie zdziwil gdyby sie nie ukazalo na ta platforme...

 

 

 

INTRO z gry

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES przeminal zostaje przesiąść sie na FIFE 09 [; nawet nie mysalem ze kiedykolwiek przejdzie mi to przez gardlo.. a tu prosze. Mowiac krotko Pro jest DALEKO za konkurencja, nie oszukujmy sie.

co ty za glupoty gadasz, fifa jest cienka ,pes niema konkurencji a szkoda bo wtedy moglby byc jeszcze lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał, że nie będzie dema na PC to go wyśmialiście i co teraz ? Dema nie ma i nie będzie na PC. Szkoda, bo będzie trzeba sprawdzić u kolegi game play i dopiero kupić, lub nie.

 

PES zawsze będzie lepszy od FIFY. Bo Konami ma inną politykę niż EA. FIFA co roku na PC to jest to samo tylko nowe koszulki i menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał, że nie będzie dema na PC to go wyśmialiście i co teraz ? Dema nie ma i nie będzie na PC. Szkoda, bo będzie trzeba sprawdzić u kolegi game play i dopiero kupić, lub nie.

Dzisiejszy komunikat Konami na szczescie glosi inaczej. :P

 

No to za trzy dni sprawdzimy power PES'a 2009. :rolleyes: Mam nadzieje, ze bedzie to the best PES ever... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...