Skocz do zawartości
Anefistofeles

Plyta Glowna Evga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje kupic nowa plyte glowna i procka,

jako procesor to prawdopodobie wezme c2d E8200

natomist jako plyte glowna EVGA Nforce 750i SLI FTW

No i moje pytanie dotyczy tej plyty glownej.

czy wart ja kupic ? bo nie chce zeby sie potem okazalo ze przeplacilem itp... ogolnie zecz biorac szukam czegos kokretnego do grania i do oc.

troche czytalem o tej plycie ale malo tego jest w necie.

Prosze o jakies opinnie o niej(co o niej sadzicie itp) ewentualnie podajcie jakas inna ciekawsza w podobnym przedziale cenowym. troche slabo znam sie na plytach glownych ;/

 

 

Ps. odczuje duza roznice jesli przesiade sie na c2d i ta plyte z Athlona x2 4200+ i Gigabyta GA-M56S-S3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo z SLi i tak nie bede kozystal.. ale tak za pare miesiecy mysle ze kupie jakies dwie nowe grafy.. wiec Sli sie raczej przyda ..

a Co bys proponowal zamiast tej ? tak wogole oplaca sie ja kupowac czy jest za droga ? zeby nie bylo ze place za firme glownie...

Edytowane przez Anefistofeles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha.. ok , wielkie dzieki...

jescze 2 sprawy ;p 1 mozecie podac mi konkretny model tej plytki asusa z tym chipsetem ? bo ja patszylem to jest chyba kilka wersji tego asusa P5Q ;/ tak zebym mogl jechac za jakies pare dni do sklepu i od razu kupic..

a 2. co sadzicei o plytach foxconna ? bo slyszalme ze tez sa bardzo dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...