Skocz do zawartości
vigo

Jaki Laptop Kupic? Asus Acer Czy Fujitsu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do wyboru 3 laptopy do około 1600 zł.

Tu są linki:

 

http://www.allegro.pl/item388307980_fujits...y_fv_gw_2l.html

 

http://www.allegro.pl/item392850995_promoc...gb_160_ati.html

 

http://www.allegro.pl/item390737968_gamest...indows_sp1.html

 

zależy mi na 2 rdzeniach, 2 GB RAM, grafika nie musi być dedykowana ale nie zaszkodzi (minimum Intel x3100)

 

Raczej nie będzie to laptop do gier a do pracy, czasem Photoshop i Flash.

 

Nie wiem jak jest z serwisowaniem tych laptopów oraz z ich wadliwością.

 

jeżeli ktoś ma "dobre" rady to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej od tych zabawek kupić Della np D630 ( jeśli pasuje ci 14"matryca ). Można dostać za ok 1800-2200.

Zawsze można potem tanio rozbudować lapka ( kupiłem na allegro procka 2.6 Ghz T7800 ( za całe 350 zł ) i działa ). W miarę prosta budowa i łatwy dostęp do części czynią tego lapka wartego rozważenia.

 

A obudowa jakościowo nie porównywalna do Acerów czy FS.

 

Jeżeli 15,4" to D830.

Edytowane przez Skibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skibi powiedz na jakiej podstawie stwierdzasz, że obudowa np acerów jest gorsza od della?

 

Myśle że reputacje acerów wzieła się od serwisu który każe sobie długo czekać na naprawe, a to wkurza i dlatego dużo negatywnych opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma innej możliwości, to można kupić Acera, ale to jest ostateczność. Serwis w Czechach to samo zło- już raz tam wysłałem sprzęt. Na czas "naprawy" nie narzekam, ale gdyby nie fakt, że interesuję się rynkiem komputerowym, zostałbym okradziony, nawet o tym nie wiedząc. Także papa- nigdy więcej. Co do Asusa- kiedyś były one serwisowane w Orice, jak jest teraz, dokładnie nie wiem, ale radzę wystrzegać się zakupu sprzętu, który może być tam naprawiany- jest nawet stosowny temat.

Jeśli chodzi o jakość obudowy Acerów- no cóż- po trzech latach użytkowania, nie zmieniły się miejsca, w których jest krzywa, DVD mógłby być jakoś solidniej przymocowany (silne i głośne drgania przy źle wyważonych płytach), do tego widoczne ślady od nadgarstków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skibi powiedz na jakiej podstawie stwierdzasz, że obudowa np acerów jest gorsza od della?

 

Myśle że reputacje acerów wzieła się od serwisu który każe sobie długo czekać na naprawe, a to wkurza i dlatego dużo negatywnych opini.

Z własnego doświadczenia. Acer po pół roku wygląda gorzej niż IBM po 4 latach. FS podobnie słabo, a Della mam od pół roku i wygląda jak nowy ( a jest noszony i to często ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nikt nie bierze pod uwage laptopów Lg a to dobry sprzęt kupiłem sobie LG R700 i jest naprawde fajny nawet noe gry mi smigaja bez problemu co nie jest tak bardzo normalne w laptopach myśle ze szukając czegoś warto wziąc pod uwage tą firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...