Skocz do zawartości
Marcin_gps

Boże, Dlaczego Wyłączyłeś Prąd?

Rekomendowane odpowiedzi

Pije wlasnie Pilsnera Urquella, i wytrawna myśl zrodziła się z czasem :wink: , jada wszyscy na religie i antyszatanów, ale ludzie bywalem na koncertach zespolow rozniych roznistych (Kat, Behemoth, Vader, Closterkeller) i dla przecietnego czlowieka (wiem ze rozne gatunki!!!!:P) to wszystko to zespoly satanistyczne... :wink:

Ale one grały! Co moze patriotycznie pozwolono im grac bo polskie? Nie wydaje mi sie....poprostu organizuje sie koncert nie na jakims zad***piu tylko w duzym miescie, gdzie ludzie maja troszke wiecej pod sufitem, chociaz widziałem koncerty dosłownie na wioskach województw wschodnich...i nikt nie przeszkadzał. Wniosek jeden KTOS MIAL PROBLEM i dopioł swego, mieszanie w to moherow jest niepowazne, raczej chodzi pewnie o jakies zagrywki polityczno rządowe (oczywiscie w skali mikro:), a moze faktycznie jakis nawiedzony klecha.... co nie zmienia faktu ze gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o PIENIADZE!

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tak, że właściciel sklepu z dewocjonaliami i kilku innych przedsięwzięć udał się do księdza, któremu notabene "daje na tacę" 2k/miesiąc (z nieoficjalnych, ale pewnych źródeł). Ksiądz poparł w słusznej sprawie, zorganizowano petycję pod którą podpisało się 300 osób. Petycja znalazła się u burmistrza (LPR), a ten z kolei znalazł się w KOK-u (organizatora) i powiedział, że impreza nie może się odbyć. Kłodzki Ośrodek Kultury jak i reszta organizatorów nie zważała na "prośby" w związku z tym ktoś "włamał" się do stacji trafo i poprzecinał kable. Resztę macie w dokumencie (ten Dziewiecki to zarządca twierdzy i nawet nie zgłosił szkody, przypadek?)

 

->HeatheN

 

Jakoś w Bolkowie (wiocha) od 15 lat organizuje się festiwal sławny na całą Europę... Kłodzko miało taką samą szansę. To miasto doskonale nadaje się na takie imprezy ze względu na niepowtarzalny, mroczny klimat

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie siedze w pomieszczeniu, nie grywam w pilke, nie chodze do kosciola. zalatuje od ciebie katolikiem a raczej wredotą katalicką

Słucham? Może w końcu przestaniesz mnie obrażać, chociaż to pewnie w twoim stylu. Dorośniesz przejdzie :) Również nienawiść do wiary katolickiej. A wiesz kiedy? W momencie gdy zdasz sobie sprawę co jest w życiu ważne i o co w nim chodzi. Żyjesz w Polsce i taki masz problem, że wszyscy MUSZĄ chodzić do kościoła, no właśnie ty myślisz o chodzeniu do kościoła, a sprawa nie jest taka oczywista. Kiedyś może zrozumiesz, jak na razie jesteś na nie, ale nie martw się ja też taki byłem. Zrozumiałem o co chodzi jak wyjechałem do kraju gdzie wiara nie ma znaczenia, gdzie ateiści (młodzi lubią to określenie wiem :wink: ) to prawie 100% społeczeństwa :-|

 

@Marcin_gps czyli HeatheN dał dokładną odpowiedź o co poszło :-|

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Może w końcu przestaniesz mnie obrażać, chociaż to pewnie w twoim stylu. Dorośniesz przejdzie :) Również nienawiść do wiary katolickiej. A wiesz kiedy? W momencie gdy zdasz sobie sprawę co jest w życiu ważne i o co w nim chodzi. Żyjesz w Polsce i taki masz problem, że wszyscy MUSZĄ chodzić do kościoła, no właśnie ty myślisz o chodzeniu do kościoła, a sprawa nie jest taka oczywista. Kiedyś może zrozumiesz, jak na razie jesteś na nie, ale nie martw się ja też taki byłem. Zrozumiałem o co chodzi jak wyjechałem do kraju gdzie wiara nie ma znaczenia, gdzie ateiści (młodzi lubią to określenie wiem :wink: ) to prawie 100% społeczeństwa :-|

 

@Marcin_gps czyli HeatheN dał dokładną odpowiedź o co poszło :-|

A gdziez to jest taki raj na ziemi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole ateistow niz co poniektorych pseudo katolikow.. Albo moherowe berety :/

Z tym się zgadzam w stu procentach! Może rozwinę, ciągnę ten temat, bo piszący w tym temacie mają w swoich zasobach słownych tylko słowo katolik, a nie znają słów "pseudo katolik" czy "moherowy beret". Co gorsza mają tak wąski pogląd na świat, że dla nich to wszystko jedno :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość krajów zachodniej Europy. Raj na ziemi? Zapraszam :-| pzdr

Anglia - 31,5mln to anglikanie na 50,7mln mieszkancow

Niemcy - Katolicy to 31,2%, Luteranie to 30,8% - ateisci to 29,9%

Francja - Chrzescijanie to 54% - ateisci to mniej niz 10%

Hiszpania - Chrzescijanie to 76% - ateisci to mniej niz 19%

Włochy - Chrzescijanie to 90% - ateisci to 7%

Austria - wedlug badan 54% badanych wierzy w Boga. Ateistow jest 8%.

Norwegia - wedlug badan 32% badanych wierzy w Boga. Ateistow jest 17%.

Szwecja - wedlug badan 23% badanych wierzy w Boga. Ateistow jest 23%.

 

Wymieniac dalej?

 

To, ze w szkolach i w rzadzie nie wisza krzyze a burmistrz kazdego miasta nie musi chodzic co niedziele do kosciola nie oznacza, ze w kraju nie ma ludzi wiary... Bylem w szwecji, uk, irlandii płd, hiszpanii oraz niemczech i podobalo mi sie to podejscie do wiary jakie jest tam prezentowane. Tyle na temat.

 

Wracajac do tematu - rece opadaja i co tu wiecej pisac? Mam nadzieje, ze ktos zrobi z tym wreszcie porzadek.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

Kolejny dzień i kolejne "ciekawostki":

 

Nie było żadnej awarii... Awaria była rano (przecięte kable), ale została naprawiona. To nie pomogło, więc zarządca twierdzy nakazał dyrekcji Kłodzkiego Ośrodka Kultury zakończyć imprezę. Piorun to bajeczka wymyślona, by uniknąć ewentualnych rozrób

 

3051697[/snapback]

Było tak, że właściciel sklepu z dewocjonaliami i kilku innych przedsięwzięć udał się do księdza, któremu notabene "daje na tacę" 2k/miesiąc (z nieoficjalnych, ale pewnych źródeł). Ksiądz poparł w słusznej sprawie, zorganizowano petycję pod którą podpisało się 300 osób. Petycja znalazła się u burmistrza (LPR), a ten z kolei znalazł się w KOK-u (organizatora) i powiedział, że impreza nie może się odbyć. Kłodzki Ośrodek Kultury jak i reszta organizatorów nie zważała na "prośby" w związku z tym ktoś "włamał" się do stacji trafo i poprzecinał kable. Resztę macie w dokumencie (ten Dziewiecki to zarządca twierdzy i nawet nie zgłosił szkody, przypadek?)

 

->HeatheN

 

Jakoś w Bolkowie (wiocha) od 15 lat organizuje się festiwal sławny na całą Europę... Kłodzko miało taką samą szansę. To miasto doskonale nadaje się na takie imprezy ze względu na niepowtarzalny, mroczny klimat

 

pozdro

Snujesz domysły nie mając dowodów.

Fakty są takie:

1.Nie dotarła ekipa techniczna od nagłośnienia

(podobno wypadek samochodowy-to można sprawdzić bo musiał być zgłoszony)

2. Instalacja elektryczna wymagała naprawy.

3. Organizator nie zapewnił generatora który podobno zawsze

przy dużych imprezach w twierdzy jest obecny.

4. Na kłodzkim forum jest wypowiedź kogoś kto podpisał się pod petycją bo liczył na zadymę.

(ciekawe kto tą petycję inspirował-może też zadymiarz)

 

Bez dowodów nie uwierzę w bajeczkę o spisku burmistrza i proboszcza przeciwko koncertowi.

Włamanie i cięcie przewodów pasuje do zadymiarza dużo lepiej niż babci z nożycami :)

Dlaczego nikt nie zrobił fotografii uszkodzeń po włamaniu i cięciu przewodów?

 

Co naprawdę spowodowało że nie było koncertu nadal nie wiem ale tak czy inaczej

wypadło to obciachowo przy czym rozpowiadanie plotek o spiskach wypada nie lepiej

niż zbieranie podpisów pod petycją przeciwko muzyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Wymieniac dalej?

 

To, ze w szkolach i w rzadzie nie wisza krzyze a burmistrz kazdego miasta nie musi chodzic co niedziele do kosciola nie oznacza, ze w kraju nie ma ludzi wiary... Bylem w szwecji, uk, irlandii płd, hiszpanii oraz niemczech i podobalo mi sie to podejscie do wiary jakie jest tam prezentowane. Tyle na temat.

(...)

Czyli jakie jest podejście? Może odpowiem, ogólnie całkowicie bierne. Tzn. jestem "wierzący nie praktykujący". Czyli moja postawa jest całkowicie bierna, a jak ktoś mnie spyta czy wierzę, odpowiadam tak, bo tak mi każe patriotyzm (głównie piję do tych Anglikanów). Mówiłeś, że byłeś w UK, widziałeś kogoś kto szedłby do kościoła?

 

Rozumiem Twoje rozgoryczenie tym jak wygląda podejście do wiary w Polsce. Rozumiem również dlaczego nie chcesz wierzyć i wiarę katolicką traktujesz jako zło konieczne. W Polsce jest z tym problem, bo kościół ma po prostu bardzo silną pozycję i wielu polityków jest pod wpływem kleru. Moim zdaniem będzie tylko lepiej gdy kościół pozostanie dla tych co chcą! Niestety to szybko nie nastąpi ze względu na daleko idące skutki (głównie finansowe).

 

Co chce Wam przekazać, to to, żebyście zrozumieli, że dla katolika nie ma znaczenia czy ktoś ma zaplanowany jakiś koncert czy inną imprezę. Problem z takimi sprawami mogą mieć wyznawcy księdza z Torunia ( w tym członkowie LPR'u) czy nawiedzeni psychopaci, którzy nazywają siebie katolikami. Proszę was o jedno przestańcie opluwać katolików :-|

 

Z mojej strony EOT, bo nie chcę zaśmiecać wątku :) pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwaIP

 

Ty chyba maczałeś w tym palce :D

 

1. Ekipa dotarła, ale z opóźnieniem.

2. Wymagała naprawy, bo ktoś się "włamał" i przeciął kable. Mimo to elektrykowi udało się naprawić instalację i próby odbyły się bez przeszkód (z kilkugodzinnym opóźnieniem). Dopiero przed koncertem zasilanie "siadło" jak to określił organizator (KOK), dlaczego "siadło" to jedyna zagadka, wszystko inne jest jasne, nie ma żadnych nieścisłości

3. Tak, organizator, ten koleś który się wypowiadał to właśnie organizator (OSIR). Wiesz ile kosztuje wynajęcie odpowiedniego agregatu? 25 tysięcy, a to połowa budżetu imprezy. Dasz z własnej kieszeni?

4. Jakiś idiota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze moze i sprawa zostanie troche naglosniona, ale nie oszukujmy sie, to i tak nic nie zmieni. Dopoki starzy ludzie zapatrzeni w rydzyka i to co mowi im ksiadz beda chodzic po ziemi, dopoty tak sie bedzie dzialo. To jest smutne, ale prawdziwe.

 

Dziwi mnie to co niektorzy pisza ze impreze trzeba organizowac w wiekszym miescie. Ale dlaczego? To wolny kraj i powinnismy miec prawo organizowac wszystko tam gdzie chcemy i tam gdzie jest mozliwosc. Jesli ktos byl na twierdzy w klodzku to wie ze miejsce jest naprawde super a na koncert wrecz wymarzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że byłeś w UK, widziałeś kogoś kto szedłby do kościoła?

No a nie? :blink: Jeszcze zależy jakiego kościoła, ale w anglikańskich frekwencja jest dość dobra, ze tego co widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a nie? :blink: Jeszcze zależy jakiego kościoła, ale w anglikańskich frekwencja jest dość dobra, ze tego co widziałem.

A sprawdziłeś może ilość tych kościołów :blink: Większość jest przerobiona na muzea bądź na knajpy i tyle w temacie :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Koncert grupy Revolution także odwołano...

koncert grupy Revolution tez został odwołany.. Podobno dlatego, żeby pokazać, że nie tylko można odwołać (sabotować) AT 2008 ale też inne..

 

A w ogóle to byliśmy z Al`em świadkami jak jeszcze tydzień temu w niedziele stojąc w wejściu KOKu obserwowaliśmy ludzi przechodzących kolo nas... Większość wracała z nabożenstwa... Nagle do plakatu Revolution podeszły dwie starsze kobiety.. poleciały teksty z cyklu: Patrz znów jakiś koncert, trzeba się tym zainteresować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Patrz znów jakiś koncert, trzeba się tym zainteresować..

Normalnie aż śmiać się chce jak się czyta coś takiego :huh: To w jaki sposób ludzie dają sobą manipulować przechodzi ludzkie pojęcie, ale jak już pisałem tak już jest w tej części Polski. Ludzie nie wiedzą zbyt wiele i broń Boże nie chcą wiedzieć więcej niż tyle, że trzeba włożyć coś do ust i gdzie się wysr*ć :mur: Taka ciemna masa jest niesamowicie podatna na wszelkie manipulacje, ale niestety władza ją kocha :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dobra, to po co tam mieszkać i organizować coś na siłę? Nie wierzę, że nie ma innych miejsc w Polsce na takie rzeczy, gdzie będą się cieszyć z promocji miasta i kasy od sponsorów, a nie jeszcze wybrzydzać. No chyba, że masz MArcinGPS tyle czasu, żeby wszystko to nagłaśniać i się na co dzień interesować (kiedyś mówiłeś, że dość mało pracujesz to pewnie masz, więc powodzenia). Tak to ludzie raczej nie mają czasu i siły walczyć z samorządem lokalnym i moherami - za ileś lat kolejne wybory, wybiorą normalnych ludzi i będzie po kłopocie ;). Oczywiście też uważam, że to ciemnogród itd. ale póki nie będzie oddzielenia Państwa od kościoła puty nie będzie normalnie, co chyba każdy widzi.

 

 

btw. sam możesz posłużyć się sabotażem bo raczej więcej jak parę osób + mini demonstracja lub wspomniane przecięcie kabli nie będzie potrzebne do zakłócenia "koncertu muzyki chrześcijańskiej" czy też czegoś podobnego ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sabotażu się nie posuniemy, oni liczą na coś podobnego. Wówczas mieli by wymówkę i satysfakcję, że faktycznie przyjechali wandale, szataniści:D

 

Obecnie mam wakacje, więc mam sporo wolnego czasu. Na ten festiwal czekałem kilka miesięcy. Wyobraźcie sobie, że to wasz ulubiony zespół przyjeżdża do waszej mieściny, występuje na takim klimatycznym obiekcie, macie okazję poznać zespół osobiście, porozmawiać, zrobić foto i na chwilę przed rozpoczęciem koncertu, ktoś odłącza prąd. Dziwicie się, że poświęcam tyle energii nagłośnieniu sprawy?

 

 

jeden pozytywny aspekt AT 2008

Dołączona grafika

 

ten z rogalem na twarzy to ja, witam się z Adrianem Hatesem - liderem zespołu Diary of Dreams

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś może ilość tych kościołów :blink: Większość jest przerobiona na muzea bądź na knajpy i tyle w temacie :wink: pzdr

Pokaż mi jakąś fotę kościoła przerobionego na knajpę, bo z czymś takim sie jeszcze w swoim krótkim życiu nie spotkałem:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncert grupy Revolution tez został odwołany.. Podobno dlatego, żeby pokazać, że nie tylko można odwołać (sabotować) AT 2008 ale też inne..

 

A w ogóle to byliśmy z Al`em świadkami jak jeszcze tydzień temu w niedziele stojąc w wejściu KOKu obserwowaliśmy ludzi przechodzących kolo nas... Większość wracała z nabożenstwa... Nagle do plakatu Revolution podeszły dwie starsze kobiety.. poleciały teksty z cyklu: Patrz znów jakiś koncert, trzeba się tym zainteresować..

No nie wierze :| poprosty witki opadaja. Niektorzy starzy ludzie naprawde nie maja wlasnego zycia i interesuje ich tylko zycie innych. Nie dosc ze sami nic nie robia i siedza w domach to jeszcze mmlodym nie "pozwalaja" na nic. Naprawde taka ciemnota. "Boze widzisz i nie grzmisz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi jakąś fotę kościoła przerobionego na knajpę, bo z czymś takim sie jeszcze w swoim krótkim życiu nie spotkałem:>

Mieścina ok. 50tyś mieszkańców. Lokacja centralna Szkocja.
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "klik"
Raz

post-20691-1216675479_thumb.jpg

Dwa

post-20691-1216675498_thumb.jpg

Przepraszam za jakość, robione telefonem, ale widać co i jak :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dowiedzieliscie sie cos czy moze nie? hmm... ja wiem bardzo duzo odnoscie tego magicznego braku pradu na twierdzy :) i wszystko co tu jest napisane nie jest prawda. No oprocz tych slow o zadymie bo takie bylo ryzyko. Marcin_gps wadne na dniach z przegranym ballantines'em i moze cos opowiem Ci.

 

Ja sam sie wstydze za swoje miasto za to co sie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mysle ze to jest jescze lepszy hit niz alternatywna twierdza... pelen legal

 

 

http://muzyka.interia.pl/alternatywa/news/...ja-kult,1329081

http://muzyka.dlastudenta.pl/artykul/Kult_...icki,38553.html

 

staram sie dowiedziec u zrodla co postanowiono :D

Edytowane przez dj_tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...