Skocz do zawartości
esor

plexi fanbus

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktas mial juz takie cos zrobione, jak tak to sory

 

otoz wyciolem plexi o rozmiarach zaslepki 5.25, pzykrencilem do niej przelonczniki, a w srodku dalem niebieska diode, acha na rogach dalem srubki dla wyglondu:). no i musze wam powiedziec ze fajnie nawet to wyglonda wieczorem.

 

jak chcecie zapodam fotki zapodam fotki ale to bedzie lipna jakosc :(

 

pozdrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esor Ile masz lat ?

maly update

 

ze zdjeciami to chyba nic nie wyjdze bo ten aparat to takie g***no ze prawie nic nie widac :(. tzn cos widac ale nie jest to taki efekt jak naprawde.

 

 

PS. po co ci moj wiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze chcemy ja się zasadzam na coś ala zalman... i chcę zobaczyć jak wychodzi plexa cięta w domu...

ja też... a czym ciąłeś ?

ja jescze nie ciąłem tylko chciałem zobacyzćjak mu wyszło... a jak bede cia to chyba wyżynarką z linijką (przyłożoną nie do ostrza tylko do tej blachy... prowadnicy?)

 

ej weź pokasz tego fanvbusa jak jest wyjęty z kompa lub chociaż wysunięty bo tu niewiele widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no całkiem spoko ...co do zdjeci to .......... własnie ale pomysł mi sie podoba moze sam sobie takei cus :D zmontuje ....a co do tycg srub to ztego co widze to tak sobei mogłes troszke bardziej efektowne wybrac

 

ogolnbie spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach za dużo nie widać :? ale całkiem ciekawy pomysł :idea: jeszcze jakby te obudowy od potencjometra pomalował na srebrno to może by się fajnie światło odbijało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze chcemy ja się zasadzam na coś ala zalman... i chcę zobaczyć jak wychodzi plexa cięta w domu...

ja też... a czym ciąłeś ?

ja jescze nie ciąłem tylko chciałem zobacyzćjak mu wyszło... a jak bede cia to chyba wyżynarką z linijką (przyłożoną nie do ostrza tylko do tej blachy... prowadnicy?)

przylozylem kątownik do plexi i czym ostrym naciolem na plexi taką ciut grubszą ryse. Potem tylko kombinerki i trach! odłamane. Zeby wyrównac krawedzie nawinąłem papier cierny na deske i przycierałem plexi o deske. i to wszystko, później to juz tylko wiertarka i dalej wiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...