Skocz do zawartości
Unrealsystem

2 Windowsy Na Jednym Pc I Skasowanie Jednego.

Rekomendowane odpowiedzi

mialem 2 windowsy jeden dobry 2 popsuty tak naprawde to wogole go nigdzie nie bylo tylko pokazywal sie do wybierania podczas uruchamiania nawet jak format robilem to dalej byl a wystarczylo pewno linijke w boot.ini skasowac i już nie ma wybierania podczas startu.

 

Moje pytanie jest takie czy ten zepsuty windows jest jeszcze na moim pc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

 

 

 

a ta co skasowałem była też podobna tylko inne numery były niż tej co podałem

 

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

Edytowane przez Unrealsystem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie windy na jednej partycji?? :huh:

 

Nie jeden był na c a drugi na e, ale na e była instalka i ja usunałem a pc podczas właczania chciał wybrac albo było tak że sformatowałem e w wierszy polecen a mianowicie start, uruchom, cmd, format e: i został usuniety ale została ta komenda znaczy linijka i dalej robiła bałagan ale ja usunalem i odpala sie jako jeden i moje pytanie czy tego 2 rzekomego windowsa nie ma czy są jeszcze jakieś komendy tylko ukryte gdzies.

 

Ale mi się zdaje że to ta linijka druga powodowała że Bios nie wiem Pc widział jeszcze 2 windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis w boot.ini to tylko wpis mowiacy o tym, ze na danej partycji jest system i podanej nazwie (nawet "rzyc" mozesz tam wpisac ;) ) - to, czy na owej partycji faktycznie cos bedzie, to juz inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie zrob tak

 

sformatuj dysk tylko nie szybkie formatowanie tylko doglebne czyli te ktore trwa wieki :) zapuscisz na noc to rano masz gotowe :D

 

i postwa sobie te systemy do porzdku a potem zrob sobie obraz dysku acronisem lub ghostem i jak cos sie pieprznie to tylko go sobie przywrocisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...